Petice.com

Petice za odvolání Miroslava Ševčíka z funkce děkana VŠE

M Marcela Tomšů ·

Miroslav Ševčík je nekompetentním děkanem VŠE především pro jeho zcela extrémní politické a ekonomické názory na současný vývoj nejen v České republice, ale v Evropě a především v Rusku. Naprosto nepokrytě a otevřeně hájí zájmy Ruské federace, zkresluje ekonomická fakta a vystupuje proti politickému směřování České republiky.

Jeho komunistická minulost, stejně jako to, že byl opakovaně přistižen při nebezpečné jízdě, hovoří o jeho neschopnosti pracovat a žít bez závislosti na alkoholu. V roce 2014 jel v protisměru po dálnici D5 s použitím modrého majáku. Vzhledem k hromadné nehodě byla dálnice neprůjezdná. Po půl hodině čekání připevnil na auto modrý maják a jel v protisměru odstavným pruhem. Ševčík to zdůvodnil snahou o záchranu spolujezdkyně, které se udělalo špatně a potřebovala urgentní převoz do nemocnice.

Tento člověk není schopen tolerovat a respektovat zákony naší země, cítí se být nad nimi a vše zneužívá vrozenou schopností rétoriky k vlastnímu prospěchu na úkor svého okolí.

Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat více podpisů.

Vložte odkaz do zprávy a pošlete ho přátelům, kteří by mohli podepsat.




Placená propagace

Petice.com bude tuto petici propagovat mezi 3,000 lidmi.

Zjistit více...

Vyberte si rozpočet
Platební metoda
PayPalGoogle PayApple PayKreditní karta

Vyberte způsob platby, abyste mohli pokračovat.