Petice za odvolání ministra Blatného

Ministr Blatný je třetím Covidovým ministrem zdravotnictví a prvním, který jde svými opatřeními vyloženě tvrdě proti rodinám s dětmi.

Začalo to nenápadně omezením prodejní plochy - na což nebozí obchodníci z menších prodejen zareagovali počítáním lidí podle nákupních vozíků. Byl jsem svědkem toho, jak se otec 2 dětí dohadoval ostrahou, s tím, že je žena v práci a děti nemá kdo hlídat. Nekompromisně musel děti zařít v autě a jít nakupovat sám. Jiní nechávají děti před obchodem a sgtarší hlídá mladšího a jde s hrůzou rychle nakupovat.

Pokračování: Zabednění jiného než nejnutnějšího zboží. Zajímavá definice nejnutnějšího zboží - lze koupit alkohol včetně tvrdého, hrnce, nelze koupit boty včetně dětských, oblečení včetně dětského, varnou konvici, fixy do školy, pastelky pro děti.

To znamená, že dítě navštěvující mateřskou školu, případně 1/2 třídu musí do školy/školky (u té školky v případě, kde rodiče pracují a děti nemá kdo hlídat), ale dítěti není možné koupit boty, které si v zimě prodře, kalhoty, které prasknou, bunda ze které vyroste. Kdo koupí děcku takovéto věci přes eshop, když je potřeba je vyzkoušet. Mám kupovat přes eshop dvě tužky a gumu v hodnotě 30 koru a platit kvůli tomu poštovné 150 Kč? Ministři si asi myslí, že se budeme pro zábavu promenádovat mezi regály s tužkami a varnými konvicemi a předávat si infekci.

Byl jsem velmi překvapen, když jsem si podle životopisu zjistil, že pan ministr má 3 děti. Copak zapoměl, co pro ně kupoval když byly malé? Nebo je vídfal jenom z "rychlíku".Podle mého názoru by ministr zdravotnictví rozhodující o zavírání a omezení provozů

měl mí sociální cítění vůči zranitelným skupinám obyvatel. Nesmyls s vozíky funguje od 18.11. a nevypadá to, že by se chystala změna. U zabedněného zboží jsem také nezaznamenal jinou aktivitu, než svou vlastní.

Pojďme s tím něco udělat a ukažme, že si nenecháme líbit úplně všechno!

 

Přikládám fotografie oblepeného zboží a k tomu v kontrastu speciálka s alkoholem otevřená a plná lidí, obchod s hrcema otevřený a plný lidí. Hlavně, že jsou zatarasené regály s pastelkami.

1_IMG_20201227_161605.jpg

IMG_20201227_1531581.jpg

 


Jan Jičínský    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Jan Jičínský, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...