Petice za klid

Žádáme vedení obce Malešovice o zajištění klidu a to upravením práv a povinností občanů funkční protihlukovou vyhláškou. Už delší dobu se potýkáme s nedodržováním klidu a nadměrným hlukem z používání sekaček, křovinořezů, vyžínačů, motorových pil, cirkulárek a jiných hlučných přístrojů. Naprosto chápeme, že každý má zahradu a chce jí mít hezkou,ale i přesto by měl být čas hlučných prací omezen. Navrhujeme úpravu v obecní vyhlášce na omezení hlučných prací a to v pracovních dnech do 20:00,v sobotu do 18:00 a v neděli pouze v dopoledních hodinách. 

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Občané svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )