Petice proti zrušení Sport2, Minimaxu a Papriky na O2 TV

Máme O2 TV už dlouho a fakt jsme byli spokojení. Televize u nás běží skoro pořád, jako všude. Dneska jsme zjistili že od července už NEUVIDÍME formuli 1 česky! !!!!OD ČERVENCE!!!! Máme dojem, že nás v O2 TV podvedli. Každou neděli SVÁTEK, všichni chlapi v rodině se sešli. Kdyby aspoň byly formule na programu někde jinde, ale takhle zmizí z O2 TV úplně! Nebo možná budou v němčině podle toho co O2 TV tvrdí.. ale to nechceme, neumíme německy ani anglicky, tohle jsme NEPODEPSALI VE SMLOUVĚ S O2 TV!

A když jsme se pídili, dozvěděla jsem se, že spolu s formulí to bude i Minimax. Děti přijdou o oblíbené pohádky a já o chvilky klidu, to snad ne! A moje Paprika! Proč nám to neoznámili měsíc PŘEDEM, abychom mohli aspoň včas přejít, jak máme uvedeno ve smlouvě? Proč lžou, mlží a neřeknou nám pravdu jak to bylo? AMC tvrdí že nezdražili, jak to teda je? Proč nahrazují naše oblíbené stanice programy, které ani nejsou v češtině? Vypadá to navíc že dohoda s Discovery musela být už dávno, je to podezřelé.

O2 mě zklamalo jako firma. Doufám, že to vyřeší pro nás zákazníky. A hlavně, jasně, můžeme přejít, ale NECHCI kompromis. O2 TV nám vyhovuje, výborný obraz i na velké televizi a naučila jsem se ji ovládat i já!

Myslíte, že s tím ještě půjde něco udělat?

Michaela Páclová, zákaznice O2 TV


Michaela Páclová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Michaela Páclová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...