Petice proti vánočním nákupům a silvestrovským večírkům: Nařiďme si opatrnost sami!

Tato petice je určena nám všem, spoluobčanům, které máme i nemám rádi, se kterými souhlasíme i nesouhlasíme, které vyhledáváme a které nevyhledáváme. Prostě všem lidem, kteří zde žijí, a kteří již dva roky žijí v zlém stínu něčeho, čemu jsme si odvykli: Pandemie. Pátá vlna koronaviru kmene jménem omikron nevznikla ničí chybou. Snad v myši vymutoval nový kmen viru,který nás zase jako vloni zle ohrožuje všechny. Od Adama po Zuzanu.

Epidemie nemá viníka. Přišla do našeho globalizovaného světa, jako dříve chodily do světa neglobalizovaného. Jenom my jsme odvykli, zchoulostivěli a zapomněli, že nejsme pánem planety. A že stačí okem neviditelný organismus, a je nás o pět milionů méně. Přichází možná nejhorší vlna první epidemie třetího tisíciletí.

Politizace protiepidemických opatření je děsivá. Počet nakažených omikronem se zdvojnásobí za dva dny. Není čas na politiku. Nečekejme na vládní nařízení, a zrušme si vánoční a novoroční rizikové kontakty sami. Tak, jak sám chci dodržovat částečnou karanténu já, signatář této petice.


Všichni, kdo tuto petici podepisujeme, jsme maximálně omezili vánoční nákupy, zrušili návštěvy, a nepořádáme silvestrovské oslavy. Strávíme svátky doma se s těmi, se kterými žijeme - třeba s krajtami a šneky. Nechceme, aby nám to vláda přikazovala. Víme, že je nutné se nescházet. Proto prosíme všechny, se kterými tu žijeme, podepište a především naplňte tuto petici také. Každý mejdan navíc zhorší siituaci. Proto já sám zůstávám o svátcích doma. Pojďte to prosím zkusit bez příkazů vlády i vy! 


Jiří X. Doležal    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jiří X. Doležal svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...