Petice proti nepřijatelným opatřením souvisejících s covidovou situací, která jsou neúčinná a hrubě porušují práva občanů

Petice dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod, zákona č. 85/1990 Sb. O právu petičním     Petice proti nepřijatelným opatřením souvisejících s covidovou situací, která jsou neúčinná a hrubě porušují práva občanů     My, níže podepsaní občané, nesouhlasíme se současnými vládními opatřeními v souvislosti s řešením šířením viru COVID-19, která hrubě porušují základní práva občanů České republiky a vedou k diskriminaci neočkovaných a přitom zdravých občanů.   

ZDE KLIKNĚTE A PODEPIŠTE PRÁVNĚ ZÁVAZNOU PAPÍROVOU VERZI PETICE: Petice proti nepřijatelným opatřením souvisejících s covidovou situací, která jsou neúčinná a hrubě porušují práva občanů

Zašlete podepsané archy na adresu Svoboda a přímá demokracie (SPD), Sněmovní 4, 18 26 Praha 1 – Malá Strana

ONLINE PETICI PODEPIŠTE NÍŽE! 

Petiční výbor: 

1. Karla Maříková, Vykmanov 20, 363 01 Ostrov

2. Tomio Okamura, Nad Tejnkou 2503/9a, 169 00 Praha 6

3. Ing. Radim Fiala, bytem Dykova 2, 796 01 Prostějov  

Zmocněnec petičního výboru pro styk s úřady:  Karla Maříková, Vykmanov 20, 363 01 Ostrov  

Podpisový arch k petici dle § 4 zák. č. 85/1990 Sb., o právu petičním, uvádíme, že podpisový arch se týká PETICE PROTI NEPŘIJATELNÝM OPATŘENÍM SOUVISEJÍCÍCH S COVIDOVOU SITUACÍ, KTERÁ JSOU NEÚČINNÁ A HRUBĚ PORUŠUJÍ PRÁVA OBČANŮ.   Prohlašuji, že jsem státním občanem České republiky, je mi více než 18 let. V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány pouze pro účely této petice a nebudou nijak dále využity.

PODPOŘTE:

 

https://www.facebook.com/tomio.cz 

https://www.facebook.com/radimfiala.cz

https://www.facebook.com/hnutispd

 


Svoboda a přímá demokracie (SPD)    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Svoboda a přímá demokracie (SPD) svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...