Petice proti drahotě

PETICE Odborového svazu pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990Sb o právu petičním.  

ZA URYCHLENOU REGULACI VYSOKÝCH CEN ENERGIÍ, POHONNÝCH HMOT, POTRAVIN, ŽIVOTNÍCH NÁKLADŮ A INFLACE  

My, níže podepsaní občané, prostřednictvím této petice žádáme, aby Vláda ČR přistoupila k regulaci cen el. energie, zemního plynu a pohonných hmot, zasáhla proti rostoucím cenám potravin, nákladům na bydlení a znehodnocování úspor obyvatelstva a mezd zaměstnanců vysokou inflací tak, aby byl zachován důstojný život zaměstnanců, důchodců a ostatních obyvatel ČR.  

Děkujeme.

Za petiční výbor: Jana Šplíchalová, bytem Vídeňská 2773, Tábor, 390 01

JUDr. Mgr. Jaroslava Nestěrová, bytem Staňkova 884/4, Háje, 149 00 Praha 4

Předsedkyně petičního výboru a osoba oprávněná členy petičního výboru zastupovat ve styku se státními orgány:  

JUDr. Mgr. Jaroslava Nestěrová bytem Staňkova 884/4, Háje, 149 00 Praha 4


JUDr. Mgr. Jaroslava Nestěrová, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lestního a vodního hospodářství v České republice    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji JUDr. Mgr. Jaroslava Nestěrová, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lestního a vodního hospodářství v České republice svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )