Petice pro obnovení F1 trati v Brně

fanoušci motorsportu a obyvatelé Brna, se obracíme na město a příslušné orgány s prosbou o obnovení F1 trati v našem městě. F1 závody jsou jedinečným sportovním a kulturním zážitkem, který přináší do naší oblasti mnoho pozitivních vlivů.

 

Obnovení F1 trati by přineslo do Brna ekonomické výhody, jako je zvýšení turistického ruchu, růst hotelového a gastronomického průmyslu a vytváření nových pracovních míst. Navíc by to posílilo image našeho města jako sportovního centra a přilákalo další prestižní sportovní události.

 

Návrat F1 do Brna by také poskytl fantastickou zábavu pro fanoušky motorsportu. Místní obyvatelé a návštěvníci by měli možnost sledovat nejlepší jezdce světa v akci a zažít nezapomenutelné závody a adrenalinové okamžiky.

 

Proto vyzýváme město a příslušné orgány, aby se zapojili do jednání s FIA a připravili podmínky pro obnovení F1 trati v Brně. Tímto bychom vytvořili příležitost pro rozvoj města, zvýšení jeho atraktivnosti a radost pro fanoušky motorsportu.

 

Přidejte se k nám a podepište tuto petici pro obnovení F1 trati v Brně.


Klára Samková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Klára Samková svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaše telefonní číslo nebudeme veřejně zobrazovat online.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...