Petice na obranu demokracie silou lidové písně

Petice na   obranu  práv  a  svobod ,  demokracie   v   naší   zemi

s  pomocí   vnitřního   očištění     lidských   duší  silou   lidové   písně


... chodím nyní rozdávat "violino radost" české národní lidové písně po ulicích. Lidičkové jsou skvělí. Naše lidské duše jsou přeci čisté, ale my všichni potřebujeme uvědomění si této naší čistoty, neblokovat si naše nazírání na svou čistou duši, přijmout její čistotu, to je osvobozující očištění. Nic na světě není náhoda. Když bude tedy někdo kráčet zrovna poblíž či kolem mne, zatímco tam právě hraji třeba to aktuální "práci nedostanu.....", tak jsou ovšem ony vaše kroky vedeny z vůle Vyššího Univerza, že jdete tamtudy, právě kolem , když tam zrovna jsem a hraji. Očištění člověka k prožití čisté podstaty jeho duše může pak přijít jak po zaslechnutí čistého a lahodného tónu z mých houslí, tak ale též i po zaslechnutí falešného tónu z mých houslí nebo po zaslechnutí obojího, čistého i falešného tónu. Procitnutí či probuzení „náhodně“ procházejících lidí k prožití čistoty jejich vlastních duší může přijít někdy ihned, jindy díky tónovým vibracím později, třeba v uvolnění během spánku, především ale vždy díky moudré energii Univerza, nikoliv proto, že bych to způsobil já. Podstata tónové MASÁŽE tedy spočívá v tom, že se tón dotkne každého z nás právě tak, jak se ho dotknout zrovna má a jak to má být z vůle Moudrého Univerza , tedy tak, jak právě ten či onen kolem mne nenáhodně kráčející a zvuk slyšící člověk, právě potřebuje. To je neobyčejně obyčejná kosmická hra s energií Univerza, v energii Univerza, přes tóny hudby, přes naše nitra a přes hrající MASÉROVY ruce. To je i esoterický smysl hudby i ona přímá HUDEBNÍ MASÁŽ, kdy zúčastnění aktéři jsou spolutvůrci vnitřní radosti v záblesku chvilky duchovního propojení ve společném okamžiku Tady a Teď , ve vjemu tónu a zvuku ( Mgr. Jiří Řičař, masér, Mistr učitel Boží pečetě, autor textů  Teorie duchovního tónu,dálkových i kontaktních masážních vibračních souznění a Křídové revoluce )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODPISOVÝ ARCH  PRO PETICI NA OBRANU PRÁV A SVOBOD, DEMOKRACIE V NAŠÍ ZEMI

S POMOCÍ VNITŘNÍHO OČIŠTĚNÍ  LIDSKÝCH DUŠÍ  SILOU  LIDOVÉ  PÍSNĚ

My, níže podepsaní občané, si uvědomujeme ,  že české muziky je v ulicích málo a že hudba léčí, jak jednotlivce, tak   i celý stát, kde je v současnosti  demokracie všeobecně ohrožena skandály a korupcí. Podporujeme tedy cestu tónů, tím i závazné,všeobecné,vyvolatelné,celostátní referendum.

Č.

JMÉNO  A  PŘÍJMENÍ

BYDLIŠTĚ

TELEFON  NEBO  EMAIL

PODPIS

1.

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

Vyplněné podpisové listy  ( i  částečně )  zašlete,  prosím  , na adresu:

Mgr. Jiří Řičař, Malšovice, Náhon 141/41, Hradec Králové 9, 500 09

Podpisový arch i text petice můžete volně šířit i stáhnout z  www.jiri.ricar.sweb.cz

 


Mgr. Jiří Řičař    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Mgr. Jiří Řičař, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...