Particka zpátky na Primu

Primo, vrať nám Partičku!

 

Televize Prima nás připravila o pořad, který bavil statisíce lidí všech věkových kategorií po celé České republice i v zahraničí. Jen tak se zbavila kultovního fenoménu, díky kterému začala její značka zajímat i mladé lidi, a který jí přinesl několik vítězství v TýTý.

 

Partička přesto stále žije a v plných sálech po celé republice dokazuje lidem, že má sílu a potenciál mnohem větší, než kolik ho Prima využila. Možná to ale na Primě nevědí a myslí si, že zrušením takového pořadu o nic nepřicházejí.

 

My, kteří podepisujeme tuto petici, si naopak myslíme, že bez Partičky přicházejí o nás, kteří jsme tímto pořadem žili a byli schopní dostat ho a jeho protagonisty na první příčky oblíbenosti i v dalších anketách. Jenom na Facebooku nás je téměř půl milionu! To nikdy žádný jiný televizní pořad u nás nedokázal.

 

Vraťte nám naši Partičku, kterou jste nám vzali v době jejích největších úspěchů, v době, kdy byli její protagonisté největšími hvězdami pro statisíce lidí po celé zemi.

 

Chceme, aby nás zase bolela břicha díky improvizacím, které neumí nikdo tak dobře jako

Michal, Richard, Ondřej a Igor.

Chceme zpátky svého potrhlého slovenského moderátora a hudební doprovod toho nejpodivnějšího muzikanta na světě!

Chceme se prostě znovu dívat na pořad, který o třídy vyčnívá nad hladinou běžné televizní produkce!!!

 

Pokud máte stejný názor jako my, podepište tuto petici, která bude doručena zodpovědným lidem ve vedení televize Prima, aby se dozvěděli, o kolik diváků přišli. Třeba si to přečte někdo, kdo si uvědomí, kolik toho partičkovská komunita zmůže, a co z toho může mít i televize.

 

Podpořte svým podpisem to, abychom se mohli zase alespoň jednou týdně bavit nad premiérovými díly Partičky ve smysluplném čase a nemuseli přepínat mezi stále stejnými nekonečnými seriály ve snaze najít něco originálního a vtipného.


Jana Weisová    Kontaktujte autora petice