PODĚKOVÁNÍ za Žádost o obnovení kanálu GOSCHATV1 na YouTube! (Igor Chaun)

Momentka000024.jpgPřátelé, s vaší pomocí se věc podařila, YouTube obnovil kanál GoschaTV1!!!
Můžete se opět dívat na stovky videí - https://www.youtube.com/GoschaTV1
Je to radost a malé vítězství, ale situace s cenzurou na internetu a ve společnosti POKRAČUJE a je nezdravá a kritická!
Každým dnem jsou cenzurována videa a zakazovány a rušeny další účty, profily, statusy i celé kanály! - Buďme ve střehu a podporujme SVOBODU SLOVA A CELÉ NAŠÍ SPOLEČNOSTI!
Děkuju za obrovskou vaši PODPORU, která tentokrát pomohla. Zdraví Vás Igor Chaun
Tady je text původní PETICE:

__________________________

Přátelé, prosím o vaši PODPORU!

Dne 17. 4. 2021 mi byl zrušen kanál GoschaTV1 - https://www.youtube.com/channel/UCbmT0HqNDwOdJMTbRwZMmzA

Na mém kanále byla únorová sankce za video „Primář Musil odvolán za pravdu o KORONAVIRU???“. Video bylo smazáno a sankce za „zdravotní dezinformaci“ měla vypršet za necelý měsíc, konkrétně 12. 5. 2021.

Další březnovou sankci jsem dostal za video „Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR!“. Tuto Petici sestavili přední lékařští odborníci a podepsalo ji přes 80 000 občanů. – Následně Parlament ČR na 39. schůzi Petičního výboru 30. března vyslechl zástupce signatářů a Petici přijal! Mé video bylo podkladem této prezentace a za tím účelem natočeno.

Připomínám hlavní body Petice:
1) Uklidnit obyvatelstvo a přestat je děsit
2) Upustit od plošných restriktivních opatření
3) Povinné roušky a respirátory jen tam, kde je to opravdu nutné
4) Upustit od povinného testování osob BEZ PŘÍZNAKŮ a ponechat rozhodnutí na ošetřujícím lékaři
5) Nedopustit zavedení povinné vakcíny
6) Věnovat se práci na obnově zdevastovaného hospodářství

I toto video bylo na YT smazáno a označeno jako "zdravotní dezinformace". Ačkoli to neodpovídalo skutečnosti! Tato druhá sankce měla vypršet 27. 6. 2021.

A 17. 4. 2021 mi byl kanál GoschaTV1 zrušen. Za třetí sankci, za video „Psychopati v politice v době koronaviru – MUDr. Jan Hnízdil a Bc. Michal Tříska (6. 3. 2021)“. Opět se zdůvodněním „zdravotní dezinformace“.
Jedná se o video prezentaci knihy těchto autorů „Všichni jsou PSYCHOPATI, jenom já jsem letadlo“. Zabývá se myšlenkou, že psychopat v politice, který nezná empatii, odpovědnost ani svědomí dnes dokáže fatálně ohrozit nejen své společenství, ale celou planetu. Autoři také rozebírají psychologické portréty hlavních tří českých politiků (Zeman, Babiš, Klaus) a řeší, jak jejich povahové a osobnostní deformace ovlivňují naše životy v době pandemie. Jedná se o novou knihu vydanou v renomovaném Nakladatelství Lidové noviny (2021).

Smazání kanálu GoschaTV1 na základě těchto tří videí pokládám za sporné a prosím Google Czech Republic znovu o přehodnocení!
Kanál obsahuje cca 1 800 videí s často jedinečnými záznamy českých duchovních a filozofických osobností a stal se tak jistou pokladnicí tohoto vědění a krásných duchovních učení. O to vše teď diváci přicházejí.

Kanál GoschaTV1 je primárně zaměřen na duchovní poznání – různé výpovědi, besedy, přednášky. Pomohl za roky své existence velkému množství lidí, svědčí o tom četné dopisy, které dostávám. A některým doslova zlepšil kvalitu života. (Dostal jsem i dopisy, kdy pisatel uvedl, že díky našim videím nespáchal sebevraždu.)
Na tomto kanále na YouTube pracuji už 10 let, má 43 milionů zhlédnutí a 90 000 odběratelů. Stal se pevnou součástí života, inspirace a sdílení na sociálních sítích velkého množství lidí, nejen v ČR.

V posledním roce jsem se pochopitelně věnoval i věcem společenským a souvisejícím s nemocí Covid. Poctivě jsem hledal pravdu a snažil s pochopit, jaká je situace s pandemií. Tomu odpovídala i některá videa. Jednalo se však vždy o profesionální a odborné názory, nikoli bulvární nebo provokativní.

V Listopadu1989 jsem patřil mezi tzv. studentské vůdce a podílel jsem se na obnově demokracie a svobody slova. Má následná práce filmařská, dokumentaristická i duchovní byla vždy prodchnuta myšlenkami humanismu, přátelství, pospolitosti a pozitivních lidských a občanských svobod.
Žádám proto a APELUJI, abych po 31 letech netrpěl za svou práci a nebyl perzekvován, a spolu se mnou miliony diváků kanálu GoschaTV1. A aby mi byla vrácena možnost pracovat na tomto kanále dále…

Vím, že ve smluvních podmínkách Googlu je, cituji: „Společnost Google si vyhrazuje právo: Kdykoliv a z jakéhokoli důvodu účet zrušit, s oznámením nebo bez něj.“

Na základě uvedených faktů DŮRAZNĚ PROSÍM A ŽÁDÁM o OBNOVENÍ KANÁLU!
Chci věřit, že stále žiju ve svobodné demokratické společnosti se zaručenou svobodou slova.
Z mé strany nedošlo k žádné „zdravotní dezinformaci“ a pokud jsem se tématu zdraví věnoval, citoval jsem a zveřejňoval renomované lékařské odborníky.
Věřím, že došlo k nedorozumění a že kanál obnovíte. Děkuju!

S přátelským pozdravem
Igor Chaun
goscha@seznam.cz
www.goscha.cz
GOSCHA Spolek
Dobrovského 42
Praha 7, 170 00

______________________________


Přátelé, prosím o vaši pomoc a podporu OBNOVENÍ KANÁLU GoschaTV1
(https://www.youtube.com/channel/UCbmT0HqNDwOdJMTbRwZMmzA)

Děkuju za
- podpis této petice
- sdílení textu a odkazu na vašich sociálních sítích
- přeposlání e-mailem přátelům
- žádost o obnovení kanálu na https://www.facebook.com/googlecz/
  a googleirelandlobbyingreturn-external@google.com
- ZASLÁNÍ TIŠTĚNÉHO DOPISU na
Google Czech Republic
Taťána le Moigne
regionální ředitelka
Stroupežnického 3191/17
Praha 5, 150 00

Budu vděčný za jakoukoliv vaši podporu, radu, pomoc.
Děkuju, Igor

 


Igor Chaun - GOSCHA Spolek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Igor Chaun - GOSCHA Spolek bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...