PODĚKOVÁNÍ za Žádost o obnovení kanálu GOSCHATV1 na YouTube! (Igor Chaun)

Momentka000024.jpgPřátelé, s vaší pomocí se věc podařila, YouTube obnovil kanál GoschaTV1!!!
Můžete se opět dívat na stovky videí - https://www.youtube.com/GoschaTV1
Je to radost a malé vítězství, ale situace s cenzurou na internetu a ve společnosti POKRAČUJE a je nezdravá a kritická!
Každým dnem jsou cenzurována videa a zakazovány a rušeny další účty, profily, statusy i celé kanály! - Buďme ve střehu a podporujme SVOBODU SLOVA A CELÉ NAŠÍ SPOLEČNOSTI!
Děkuju za obrovskou vaši PODPORU, která tentokrát pomohla. Zdraví Vás Igor Chaun
Tady je text původní PETICE:

__________________________

Přátelé, prosím o vaši PODPORU!

Dne 17. 4. 2021 mi byl zrušen kanál GoschaTV1 - https://www.youtube.com/channel/UCbmT0HqNDwOdJMTbRwZMmzA

Na mém kanále byla únorová sankce za video „Primář Musil odvolán za pravdu o KORONAVIRU???“. Video bylo smazáno a sankce za „zdravotní dezinformaci“ měla vypršet za necelý měsíc, konkrétně 12. 5. 2021.

Další březnovou sankci jsem dostal za video „Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR!“. Tuto Petici sestavili přední lékařští odborníci a podepsalo ji přes 80 000 občanů. – Následně Parlament ČR na 39. schůzi Petičního výboru 30. března vyslechl zástupce signatářů a Petici přijal! Mé video bylo podkladem této prezentace a za tím účelem natočeno.

Připomínám hlavní body Petice:
1) Uklidnit obyvatelstvo a přestat je děsit
2) Upustit od plošných restriktivních opatření
3) Povinné roušky a respirátory jen tam, kde je to opravdu nutné
4) Upustit od povinného testování osob BEZ PŘÍZNAKŮ a ponechat rozhodnutí na ošetřujícím lékaři
5) Nedopustit zavedení povinné vakcíny
6) Věnovat se práci na obnově zdevastovaného hospodářství

I toto video bylo na YT smazáno a označeno jako "zdravotní dezinformace". Ačkoli to neodpovídalo skutečnosti! Tato druhá sankce měla vypršet 27. 6. 2021.

A 17. 4. 2021 mi byl kanál GoschaTV1 zrušen. Za třetí sankci, za video „Psychopati v politice v době koronaviru – MUDr. Jan Hnízdil a Bc. Michal Tříska (6. 3. 2021)“. Opět se zdůvodněním „zdravotní dezinformace“.
Jedná se o video prezentaci knihy těchto autorů „Všichni jsou PSYCHOPATI, jenom já jsem letadlo“. Zabývá se myšlenkou, že psychopat v politice, který nezná empatii, odpovědnost ani svědomí dnes dokáže fatálně ohrozit nejen své společenství, ale celou planetu. Autoři také rozebírají psychologické portréty hlavních tří českých politiků (Zeman, Babiš, Klaus) a řeší, jak jejich povahové a osobnostní deformace ovlivňují naše životy v době pandemie. Jedná se o novou knihu vydanou v renomovaném Nakladatelství Lidové noviny (2021).

Smazání kanálu GoschaTV1 na základě těchto tří videí pokládám za sporné a prosím Google Czech Republic znovu o přehodnocení!
Kanál obsahuje cca 1 800 videí s často jedinečnými záznamy českých duchovních a filozofických osobností a stal se tak jistou pokladnicí tohoto vědění a krásných duchovních učení. O to vše teď diváci přicházejí.

Kanál GoschaTV1 je primárně zaměřen na duchovní poznání – různé výpovědi, besedy, přednášky. Pomohl za roky své existence velkému množství lidí, svědčí o tom četné dopisy, které dostávám. A některým doslova zlepšil kvalitu života. (Dostal jsem i dopisy, kdy pisatel uvedl, že díky našim videím nespáchal sebevraždu.)
Na tomto kanále na YouTube pracuji už 10 let, má 43 milionů zhlédnutí a 90 000 odběratelů. Stal se pevnou součástí života, inspirace a sdílení na sociálních sítích velkého množství lidí, nejen v ČR.

V posledním roce jsem se pochopitelně věnoval i věcem společenským a souvisejícím s nemocí Covid. Poctivě jsem hledal pravdu a snažil s pochopit, jaká je situace s pandemií. Tomu odpovídala i některá videa. Jednalo se však vždy o profesionální a odborné názory, nikoli bulvární nebo provokativní.

V Listopadu1989 jsem patřil mezi tzv. studentské vůdce a podílel jsem se na obnově demokracie a svobody slova. Má následná práce filmařská, dokumentaristická i duchovní byla vždy prodchnuta myšlenkami humanismu, přátelství, pospolitosti a pozitivních lidských a občanských svobod.
Žádám proto a APELUJI, abych po 31 letech netrpěl za svou práci a nebyl perzekvován, a spolu se mnou miliony diváků kanálu GoschaTV1. A aby mi byla vrácena možnost pracovat na tomto kanále dále…

Vím, že ve smluvních podmínkách Googlu je, cituji: „Společnost Google si vyhrazuje právo: Kdykoliv a z jakéhokoli důvodu účet zrušit, s oznámením nebo bez něj.“

Na základě uvedených faktů DŮRAZNĚ PROSÍM A ŽÁDÁM o OBNOVENÍ KANÁLU!
Chci věřit, že stále žiju ve svobodné demokratické společnosti se zaručenou svobodou slova.
Z mé strany nedošlo k žádné „zdravotní dezinformaci“ a pokud jsem se tématu zdraví věnoval, citoval jsem a zveřejňoval renomované lékařské odborníky.
Věřím, že došlo k nedorozumění a že kanál obnovíte. Děkuju!

S přátelským pozdravem
Igor Chaun
goscha@seznam.cz
www.goscha.cz
GOSCHA Spolek
Dobrovského 42
Praha 7, 170 00

______________________________


Přátelé, prosím o vaši pomoc a podporu OBNOVENÍ KANÁLU GoschaTV1
(https://www.youtube.com/channel/UCbmT0HqNDwOdJMTbRwZMmzA)

Děkuju za
- podpis této petice
- sdílení textu a odkazu na vašich sociálních sítích
- přeposlání e-mailem přátelům
- žádost o obnovení kanálu na https://www.facebook.com/googlecz/
  a googleirelandlobbyingreturn-external@google.com
- ZASLÁNÍ TIŠTĚNÉHO DOPISU na
Google Czech Republic
Taťána le Moigne
regionální ředitelka
Stroupežnického 3191/17
Praha 5, 150 00

Budu vděčný za jakoukoliv vaši podporu, radu, pomoc.
Děkuju, Igor

 


Igor Chaun - GOSCHA Spolek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Igor Chaun - GOSCHA Spolek svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )