O2 Podvody

Mobilní operátor O2 připravil pro své zákazníky podvod ve změně vyúčtování = zdražení.

              NETÝKÁ SE VÁS TO TAKÉ?

O co jde?       Na třetí stranu vyúčtování za únor 2015 vložili matoucí informaci o zvýhodněné ceně tarifu. V na první pohled reklamní slátanině, kterými nás zásobují neustále, se však skrývá odstranění služby nebo cenového bonusu a jejím nahrazením „bonusem“ který je vám k ničemu. Prakticky nic jiného, nežli zdražení služby, kterou jste ve smlouvě podepsali, a kterou se O2 zavázalo poskytovat. O faktickém naplnění tohoto zdražení se ovšem dozvíte až z vyúčtování za měsíc duben. To už máte smůlu, protože jste podle názoru vychytralých právníků O2 promeškali možnost reklamace a platí nová smlouva jednostranně vytvořená operátorem.

Jestli jste zákazníkem podnikavce O2, zkontrolujte si své vyúčtování, případně podpořte tuto petici a hlavně pošlete odkaz dalším okradeným.

              PODPISEM TÉTO PETICE NESOUHLASÍM S POSTUPEM OPERÁTORA O2 A PŘEJI SI JEHO NÁPRAVU.

Výstupem z této petice chci podpořit stížnost na ČTÚ a další orgány.  

Ing. Karel Stach,   Praha, květen 2015    

 

Zde je několik příkladů jak O2 o změnách smluv „informuje“:

Dne 07.05.2015 automaticky znovu získáte zvýhodněnou cenu tarifu se závazkem na 24 měsíců. Následující 2 roky tak každý měsíc ušetříte 150 Kč. Prodloužení závazku můžete do 07.05.2015 odmítnout. Vaše O2 Z důvodu zjednodušení nabídky nahrazujeme od 15.04.2015 senior slevu 50 Kč balíčkem 120 SMS zdarma. V případě, že by tato změna zhoršila. Vaše práva a povinnosti vyplývající ze smlouvy, máte právo do data uvedené změny smlouvu bez dodatečné finanční úhrady ukončit. Váš stávající tarif FREE bude nově obsahovat 120 SMS do všech sítí v ČR zdarma. Průvodce vyúčtováním naleznete na www.o2.cz/vyuctovani, případně můžete zaslat dotaz přes formulář aplikace Napište nám (www.o2.cz/napistenam). Případnou reklamaci máte právo podat do 2 měsíců od doručení vyúčtován Vychutnejte si zimu naplno! V 17ti skiareálech po celé ČR dostanete až 30% slevu na celodenní skipas. Při lyžování v zahraničí ušetříte55 % na cestovním pojištění AXA. Dalších víc než 100 slev najdete na www.o2extravyhody.cz a v aplikaci O2 Extra výhody.Extra výhody - počet kódů, které jste si vygenerovali: za poslední 3 měsíce:0 za posledních 12 měsíců:0 za dobu trvání Extra výhod:0 S Extra výhodami vždy ušetříte.....