Nevyhazujte nám vrátný!

  • My, níže podepsaní, nesouhlasíme s jednáním, postupem a postojem vedení SKM UJEP, které se rozhodlo provést organizační změny a odvolat s konečnou platností od 1.7.2017 všechny vrátné z kolejí K1/K2 a K3.

Vedení SKM UJEP nabídlo jako kompenzaci zaměstnancům nové pracovní místo na pozici uklízeč/ka, které ale neodpovídá jejich dosavadnímu platovému ohodnocení. 

Proto požadujeme přehodnocení celé situace zejména z pohledu toho, jakým způsobem bylo toto oznámení o výpovědi z pracovního poměru vedeno. Dále požadujeme, aby současný ředitel SKM, Mgr. Tomáš Kraus, hledal a realizoval opatření vedoucí ke zlepšení výsledků hospodaření v jiných sektorech, spíše než vyhozením kvalifikovaných a zkušených pracovníků, kteří za koleje dýchají již několik let. 

Kolejní rada UJEP v zastoupení ubytovaných na kolejích a společně za studenty participujících ve spolcích fungujících v prostorách kolejí, to jmenovitě jsou: Studentská unie UJEP, Otevřeno Ústí, Klíšovka, Živá literatura a Univerzitní křesťanské hnutí.


Kolejní rada UJEP    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Kolejní rada UJEP svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...