Nechme lidi prosperovat!

Společná iniciativa členů a příznivců ODS a TOP09.

V minulých měsících jsme opustili své tradiční voliče. Ti, kteří byli nezávislí na státu a starali se o své děti, jsou dnes nejvíce zasaženi tupým, plošným a necíleným lockdownem, který očividně nefunguje ani jako ochrana těch skutečně ohrožených.

Proti těmto opatřením se staví jen "extrémistické" politické strany, které se za běžných okolností chovaly spíše destruktivně. My jsme jim však teď dali prostor tím, že jsme naše svobodomyslné voliče opustili a krátkodobě zanevřeli na naše základní hodnoty a principy.

Odmítněme proto zdánlivě líbivé kroky stran, které chtějí vytvářet občany závislé na státu ve smyslu ochrany či na nejrůznějších dotacích. Zaměřme se na řešení hodnotově pravicová, tedy na svobodu a individuální odpovědnost, které zákonitě vedou k prosperitě nás všech. 

Ukažme, že alespoň část ODS a TOP09 je schopna zastat se základních občanských práv a svobod!

____________________________________

Vyzýváme naše poslance a senátory: 

- Tvrdě se vymezte proti plošným lockdownům! Není čas podporovat ani nouzový stav, ani pandemický zákon! Už žádné další omezování svobod!

- Pomozte vyšetřit podezřelé nákupy a kroky, které proběhly v rámci nouzového stavu.

Vyzýváme naše komunální a krajské politiky: 

- Ukažte, že zvládnete situaci bez vlády a bez obušků!

- Ukažte, že vystačíte s pomocí českého průmyslu a českých služeb!

Vyzýváme naše stranické orgány:

- Vytvořte stínovou vládu a nejpozději do tří týdnů představte plán, jak se překlenout do doby bez totality a jak se dostat z hrozícího ekonomického kolapsu země!

___________________________________

Naše strany jsou plné velmi schopných lidí, od řadových členů, přes politiky v samosprávách až po politiku nejvyšší, kteří jsou ochotni a schopni se za bohatství svého národa porvat. 

Pojďme se vrátit k pravicovým hodnotám a vědě. Přestaňme se v řešení krize inspirovat nejrůznějšími totalitními ideologiemi!

Nechme lidi prosperovat!


Luboš Boleček    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Luboš Boleček svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )