Návrat Miloše Říhy na post hlavního trenéra české hokejové reprezentace

Petice dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním

My níže podepsaní občané, prostřednictvím této petice žádáme:                         
Timeline_petice.png

Využíváme své právo garantované článkem 18 Listiny základních práv a svobod a obracíme se touto peticí na Český svaz ledního hokeje se žádostí návratu Miloše Říhy na post hlavního trenéra české hokejové reprezentace.

Národní tým dosáhl pod vedením trenéra Miloše Říhy na loňském světovém šampionátu nejlepšího umístění od roku 2015. Teprve podruhé v historii opanoval Karjala Cup. Krom toho letos po osmi letech získal celkové prvenství na prestižní Euro Hockey Tour, byť zkrácenou vlivem pandemie. Za necelé dva roky u národního týmu se prezentoval jako kouč s jasnou vizí a koncepcí, která dávala smysl, tudíž s vlastnostmi, které český hokej dlouhodobě postrádá. Odvolání pana Říhy z pozice hlavního trenéra národního týmu tedy my, fanoušci českého hokeje, nevnímáme jako krok kupředu.

Respektujeme pana Pešána jako kouče, nicméně nevidíme důvod měnit něco, co má slibné základy a opět začínat od nuly. Pan Pešán v minulosti několikrát dokázal, že je schopným trenérem. Jenže je rozdíl vést extraligový klub a seniorskou reprezentaci. Nejde všechno mít hned. Chce to dělat postupné kroky.

Existuje přece kompromis v podobě rozhodnutí jmenovat pana Pešána do role asistenta hlavního kouče národního týmu, aby se po boku pana Říhy postupně přiučil práci šéfa střídačky reprezentace. Teprve po nasbíraní potřebných zkušeností na mezinárodní scéně seniorského hokeje by jmenování pana Pešána do role hlavního trenéra české hokejové reprezentace dávalo smysl.

Tým Milujeme Hokej

513.png

www.facebook.com/MilujemeHokej
www.instagram.com/MilujemeHokej
____________________________

Adresováno:
Český svaz ledního hokeje z.s.                        
HARFA OFFICE PARK                        
Českomoravská 2420/15                        
190 00 Praha 9


Milujeme Hokej    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Milujeme Hokej svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )