Na Mamuta! - petice za záchranu mamutího můstku v Harrachově

Jsme skupina mladých lidí bojující za harrachovský mamutí můstek, který je v současné době v havarijním stavu. Nedávno jsme přišli s projektem "Na Mamuta!", kterým se snažíme mamutí můstek zachránit a současně tím zabránit i zániku skoků na lyžích v České republice. 

namamutafoto.jpg

Ve spolupráci s MÚ Harrachov vytváříme kampaň, ve které zapojíme celé město a hlavně děti ze základní školy. Do budoucnosti plánujeme s městem různé fund-raisingové akce, jedna z konkrétních akcí se uskuteční v červnu 2017, kdy uspořádáme charitativní běh v Harrachově společně s partnerským městem, Frenštátem pod Radhoštěm. V současné době jsme v etapě osvětové kampaně, kde pořádáme různé besedy s osobnostmi ze skokanského oboru. První beseda se uskutečnila na Základní škole v Harrachově, kde přednášeli původní stavitel mamutího můstku Ludvík Šablatura a pan Josef Slavík, který má již připravený návrh na přestavbu můstku. Naším cílem je, abychom do roku 2020 dokázali sehnat peníze na přestavbu celého skokanského areálu v Harrachově.

Nově jsme založili projektu webovou a facebookovou stránku. Obě stránky můžete navštívit na adresách níže. 

WEB: namamuta.wordpress.com

Facebook:  www.facebook.com/namamuta2017

Pokud se vám zamlouvá naše iniciativa a chtěli byste podpořit náš projekt, prosíme, podepište tuto petici. Dáte nám tak vědět, že to opravdu má cenu. Děkujeme!


Kateřina Kohútová, projekt "Na Mamuta!"    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Kateřina Kohútová, projekt "Na Mamuta!" svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...