Na Podole chceme park, ne parkoviste

Chci podpořit změnu územního plánu města Beroun ohledně pozemku Na Podole. Na tomto místě bych viděl raději park než parkoviště. Parkoviště je již pod dálnicí a jeho kapacita není zcela využita, nemá tedy smysl stavět další na sousedních pozemcích. Navíc má Beroun parkovací dům, který také není používán. Naproti tomu park by vhodně doplňoval rekreační zónu Na Ostrově a vytvořil by spolu s ulicemi U stadionu a Slapská příjemný pěší okruh kolem centra a soutoku řek Berounka Litavka.

Pro více informací viz blog na adrese:

na-podole-chceme-park-ne-parkoviste.webnode.cz

Doplněný text 10.7.2017 - pro ty, kteří chtějí pozemky využít alespoň částečně k parkování, ale přesto souhlasí s vizí "parkoviště v parku", zejména souhlasí s těmito body, které bude iniciativa dále podporovat:

  1. Velké stromy
  2. Bez oplocení
  3. Příjezdová alej s pěší promenádou zakončenou lávkou na Ostrov
  4. Pěší promenáda okruh kolem parkoviště
  5. Ne celý pozemek se musí použít pro parkování
  6. Malé dětské hřiště
  7. Lavičky v aleji a na promenádě
  8. Zatravňovací pásy
  9. Lávka k pensionu pro seniory

 

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Adam Voldan svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...