Konec narkomanům a bezdomovcům v MHD!

My, níže podepsaní, nesouhlasíme s aktuálním stavem bezpečnosti v MHD. My, níže podepsaní, si již nadále nehodláme platit Lítačky a jízdenky proto, abychom jezdili s bezdomovci a narkomany, kteří nás cestou MHD omezují a ohrožují a za svou jízdu rozhodně neplatí.

K tomu se váže další problém a to ten, že tito lidé nejsou ani kontrolováni, jelikož by neměli za co zaplatit pokutu a revizoři to dobře vědí. Proto raději odchytí slušného občana ČR, ten by totiž zajisté na případnou pokutu peníze měl a nedej bože, že by nezaplatil. To ho poté bude stát ještě další peníze ve formě pokut. 

A my, slušní a platící občané, toho máme dost!

Požadujeme:

  1. zavedení bezpečnostních turniketů do metra, které zkontrolují platnost jízdenky a pokud platná nebude, nepustí danou osobu do metra. (Tento způsob funguje například v Londýnském metru. Londýn má přibližně 8,7 milionů obvatel. Neměl by to tedy být problém v Praze s přibližně 1,3 miliony obyvatel)
  2. Při vstupu do autobusu či tramvaje se bude muset člověk opět prokázat platným kuponem u řidiče, jinak bude nucen autobus opustit. 
  3. Požadujeme od revizorů vyšší kontrolu cestujících a zejména vyvádění cestujících, kteří zjevně omezují a ohrožují ostatní cestující (jak svým chováním, tak svými činy).

 

 

 

 


Iva Nováková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Iva Nováková, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...