Jednotná pravidla pro všechny rybáře!

Žádáme všechny rybáře, nejen ty západočeské, kterým není lhostejné jak se  rozhodlo a jak u nás v západních čechách neplatí to, co je jinde normální. 

Chceme sjednocení pravidel rybolovu. Chceme, aby Západočeský územní svaz přijal bližší podmínky výkonu rybářského práva (dále BPVRP) dle § 13 odstavce 9 zákona  č. 99/2004 Sb. na revírech Českého Rybářského svazu (dále ČRS) schválená Radou ČRS dne 7.června 2018, vydaná jako BPVRP v rybářském řádu na revírech ČRS přijaté a platné ve všech územních svazech ČRS vyjma Západočeského územního svazu, aby byly platné i v rámci Českého rybářského svazu, z.s., Západočeský územní svaz Tovární 5 , 301 00 Plzeň zapsán ve spolkovém rejstříku, vedeným Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 42810. 

Jsou to:

Zavedení nejmenší lovné míry Okouna Říčního 15cm

Zavedení povinnosti mít při lovu ryb podběrák

Zavedení zákazu lovu na srkačku. Přesný text: Zákaz lovu na srkačku. Za srkačku se považuje krmítko, ke kterému je přímo přivázán návazec s háčkem (případně návazce s háčky).

Zrušení úplného zákazu muškaření na mimopstruhovích revírech a přijetí textuPři lovu na umělou mušku a muškařením na revírech mimopstruhových v době od 1. ledna do 15. června:je povoleno lovit pouze s klasickou muškařskou výbavou, skládající se z muškařského prutu, muškařského navijáku, muškařské šňůry a návazce v maximální délce odpovídající dvojnásobku délky používaného prutu a s muškami o maximální velikosti 3 cm. Při lovu na „Tenkaru“ (lov na třepačku) je možné použít pouze prut, návazec a mušku nebo mušky (bez použití navijáku a muškařské šňůry);každá muška může být vybavena pouze jedním jednoháčkem;je zakázáno používat jakékoliv zátěže umístěné mimo tělo mušky, stejně tak je zakázáno použití jakýchkoliv plovoucích pomůcek jako kulového plovátka, splávku apod. Nástraha nesmí být vybavena doplňky, které svým pohybem zvyšují dráždivost ryby, např. rotujícím plíškem, vrtulkou nebo gumičkou.  

V Západočeské územním svazu je 25 723 dospělých členů, to je velký počet, tak kolik je vás nespokojeno??

Silvie a František Havlíkovi, Václav Bílek, Miloslav a Miloslav Trousilovi

                  


Silvie Havlíková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Silvie Havlíková, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...