Nesouhlasím se skácením javoru u pardubického nádraží kvůli parkovišti
Nesouhlasím se skácením velkého javoru u pardubického nádraží kvůli budování parkoviště pod nádražní budovou,
Požaduji, aby město jako vlastník pozemku (a tedy i stromu) nesouhlasilo s jeho skácením a trvalo na svém původním stanovisku z roku 2020, že strom musí být při rekonstrukci nádraží zachován.

Další informace najdete na www.chranimestromy.cz a na našem facebooku https://www.facebook.com/chranimestromy
Kontaktovat autora petice
Spravujte svoje podpisy
Nedostali jste potvrzovací e-mail nebo chcete odstranit svůj podpis?
Spravujte svoje podpisySdílet tuto petici
Pomozte této petici získat víc podpisů.
Placená propagace
| Chcete-li svou petici spravovat, přihlaste se. |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.