I moucha má právo na život!

Řeklo by se obtížný hmyz, taková moucha… Kolik jich kdo z nás za svůj dosavadní život zabil? Hm? A přitom je to tak úžasný tvor. Ano – může být nepříjemné, pokud se přemnoží. Ale to je tak u každého tvora. S nadsázkou by se dalo říct, že to platí i o lidech. Ano, sedá si tam kam by člověk ani s největším sebezapřením nesáhl… Např. na takové kravské lejno… Ale nic tu není jen tak zbůhdarma. Příroda má svůj řád a pořádek, a vlastně nebýt neuvědomělých zásahů člověka, příroda by si žila svým uspořádaným dávno daným životem. Samozřejmě – i člověk je součástí přírody. Ale kdo nám dal právo ji ničit? A uvědomujeme si vůbec, že tím vlastně ničíme i sami sebe? Jsme součástí přírody, stejně jako je moucha součástí přírody…

Prosím podpořte naši petici za práva much! Podpis Vám zabere jen malou chvilku. Ukažte sílu sociálních sítí a sdílejte i mezi Vaše přátele. 

Podpořte naši kampaň proti vraždění much! Nebuďte lhostejní! Jsme za okamžité zastavení výroby a prodeje plácaček a odporných mucholapek! Stop dalšímu násilí!

Již brzy zveřejníme náš transparentní účet, kam můžete posílat příspěvky, které budou využity pro tuto kampaň. DěkujemeJohana Spáčilová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Johana Spáčilová, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...