Genderově neutrální WC na Masarykově univerzitě

My zde podepsaní žádáme o označení toalet na MUNI jako ,,genderově neutrální". Studentům se často stává, že nemohou nalézt toalety určené jejich pohlaví, což může vyústit v nepříjemné situace a mít negativní dopad na jejich zdraví. V nejhorší situaci se ocitají studenti, kteří se identifikují jako nebinární. Naplnění fyziologických potřeb je více než důležité pro efektivní práci na půdě školy, i proto je pro nás blízkost a vhodné označení toalet velmi důležité.

Jedním ze špatných příkladů, které chceme změnit, je nelogické umístění pánských toalet v prostorách Katedry Výtvarné výchovy (naproti učebně 13), většina jejíchž studentů jsou ženy.

P.S.: Nejedná se o nahrazení všech binárních toalet, ale o přidání/změnu nějakých již existujících na neutrální.


Jullian Charous (za skupinu Tupohlavých)    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jullian Charous (za skupinu Tupohlavých) svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...