Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#5 Je to trochu jinak

2012-12-04 23:21

Chtělo by to petici proti paranoi - ale to bohužel nelze ... Tak prosím lidé: klídek a nohy v teple! A pokud vám doktor předepíše Cisordinol nebo něco podobného - tak používat!

Odpovědi

Neskutečná skutečnost

#10 Re: Je to trochu jinak

2012-12-28 19:25:18

#5: - Je to trochu jinak

Nejnebezpečnější na tom  je , že  takto napadení  lidé   jsou za schizofrení blázny , nemají šanci nic dokázat, žádné důkazy, nic...  co může být  za horší  zbraň?!


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Je to trochu jinak

2013-01-02 17:33:43

#5: - Je to trochu jinak

A tím je po problému? Papkat prášky, které tento problém vyřeší tím se jako ty zbraně, přístroje a soft přestanou používat. Tak s takovým přístupem mám obavy a rozhodně z toho nohy nemám klidný, vlastně ani nohu natož záda nebo hlavu. Nebo můžete napsat své jméno a adresu a být v klidu.

Zdenka

#21 Re: Je to trochu jinak

2013-03-08 15:46:18

#5: - Je to trochu jinak 

 Ano, ano. Na výrobu takovýchto "neparanoiních" lidiček a celých klidných hodných stádeček by to mělo sloužit. Zdá se, že už je projekt spuštěn a že to dost dobře funguje.


Nepřihlášený uživatel

#43 Re: Je to trochu jinak

2014-09-14 10:24:18

#5: - Je to trochu jinak 

Sama  procházím něčím podobným. A věřte mi, neberu žádné drogy, prášky , nekouřím a nepiji.

A se zákonem jsem nikdy nic neměla. Až budete prožívat něco podobného co já , ráda Vás uvítám do svých řad. :-)


Nepřihlášený uživatel

#55 Re: Je to trochu jinak

2016-05-12 07:22:51

#5: - Je to trochu jinak 

 mily pane, asi vite o elektromagnetismu, fyzice a lidskem tele velky prd :) mel byste radeji mlcet, protoze pro kriklouny nesmyslu jsou tady blazince ;)

gorg

#57 Re: Je to trochu jinak

2016-05-12 08:51:32

#5: - Je to trochu jinak 

 Populací se šíří choroba zvaná cynismus a "sisyfovského" popírání existence něčeho, co už je přitom dostatečně doloženo, že by rozhodně nemělo být bráno na lehkou váhu. Ono asi stačí si rozkliknout odkazy z textu petice

Mozek je bioelektronický přístroj, takže je jeho ovlivňování na této bázi součástí běžné fyziky.

Přímé ovlivňování myšlení/emocí pomocí elektrod v mozku bylo prozkoumáno již dávno (a známé každému, kdo se zajímá o obor). Dálková indukce přece není v principu nic jiného.

Mezitím sportovci už začínají používat neuropriming - přístroje pro stimulaci mozku pro lepší (fyzické) výsledky při cvičení. "Sisyfovci" se, myslím, chovají velice nevědecky, když aplikují vědeckou metodu zvanou "výsměch". To není správný skeptický přístup, jak si možná myslí.

Zacílená

#88 Re: Je to trochu jinak

2019-05-21 12:09:27

#5: - Je to trochu jinak 

Reakce k

Konec Světa

#26 Tupost lidí nezná hranic

2013-04-21 15:24

Vy jste ale banda debilů :D Zajděte si k psychiatrovi pro prášek :D

 

 

Z takových komentářů si nic nedělejte. Všichni co v tom jedou jsou školení v tom jak mají lidem co toto prožívají a někde se svěří odpovídat. To aby z nich udělali nevěrohodné blázny. Oni mají dokonce návody na to, co mají psát u podobných příspěvků. Proto vždy, když někdo z Vás něco kdekoli napíše, tak mezi prvními odpovídajícími bude právě někdo z aktérů. To Vás nesmí odradit křičet do světa co se děje!!! Je to dokonalý návod na to, jak nás odstrašit od prozrazení těchto zvěrstev. Zamyslete se nad tím logicky. Když vystoupí jeden, dva tak ho budou odsuzovat a považovat za blázna. Když vystoupí 50.000 lidí, bude to začátek jejich konce. Když si 9 lidí z 10 řekne, nebudu se nikomu svěřovat, budou mě mít za blázna, tak se opravdu nic nezmění!!!!!!!!!!!

Altern

#147 Re: Je to trochu jinak

2020-07-18 23:34:16

#5: - Je to trochu jinak 

Tak to dopadá, když se pokusíte vlastní zkušenost aplikovat na ostatní :-)  Ale věřte, že psychofarmaka, stejně jako růžové brýle, Vás před realitou neochrání :-) Doporučuji změnit psychiatra :-)