Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post

Luba

#22 Nezapomeňte ČSSD=KSČ

2012-11-09 12:43

Pěkné to čtení těchto příspěvků a při čtení

"Moje maminka byla celý život učitelka a já si vzpomínám jak jako malé dítě jsem s ní nemohl na Vánoce jít do kostela se podívat na jesličky ... " se mi chce brečet.

Nedistancovali se od své minulosti a změnit se ani nechtějí. Zato jsou to výborný přetvářky a převlíkačky. NEJHORŠÍ na tom je že lidi nechápou že když volí ČSSD tak volí taky KSČ(m). Tu Moravu v názvusi můžou klidně odpustit. Je pravda že je těžké rozhodnutí koho jiného volit, ale komunisty?!

Odpovědi

free speech

#403 Re: Nezapomeňte ČSSD=KSČ

2012-11-14 13:50:43

#22: Luba - Nezapomeňte ČSSD=KSČ

Název "Komunistická strana Čech a Moravy" je vylhaný až to bolí. Naoko to vypadá, že jde o decentralismus (Čechy a Morava), ale bolševism je ideologie nanejvýš centralistická. Zkratka KSČ (Komunistická strana Česka) je však v současnosti pro komunisty nemyslitelná a proto se schovávají za KSČM. Přitom tohle označení jde proti samé podstatě téhle zločinecké bandy. Komunisté lžou nejen národu, oni lžou dokonce i sami sobě.


Nepřihlášený uživatel

#973 Re: Nezapomeňte ČSSD=KSČ

2012-11-22 15:30:29

#22: Luba - Nezapomeňte ČSSD=KSČ

Moje zkušenost je, že ti nejhorší komunisti jsou  v ODS.

klamm

#2152 Re: Nezapomeňte ČSSD=KSČ

2012-12-15 00:15:35

#22: Luba - Nezapomeňte ČSSD=KSČ No, Lubo, o dějinách toho moc nevíte. ČSSD byla VŽDY na straně demokracie, a to i v době, kdy mnozí členové dnešní pravice a hlasití "antikomunisté" seděli na schůzích normalizační KSČ nebo studovali VUML (jako např. Přemysl Sobotka z ODS). ČSSD přežila fierlingerovský puč a působila dál v emigraci na podporu demokracie. Proto hovořit o ČSSD jako trvalém spojenci KSČ je naprostá nehoráznost.

 

BACHANAKK

#3553 Re: Nezapomeňte ČSSD=KSČ

2013-01-25 15:09:16

#22: Luba - Nezapomeňte ČSSD=KSČ

KSČM.Písmeno "M" tam ale i sedí,tj. KSČ Mordující.

 

KNÍŽE NA HRAD,JEZEVEC A ŠLOUFOVÉ NA VYSOČINU,MINIMÁLNĚ NA VYSOČINU !!!


Nepřihlášený uživatel

#3776 Re: Nezapomeňte ČSSD=KSČ

2013-01-31 21:16:08

#22: Luba - Nezapomeňte ČSSD=KSČ

Kdo voli CSSD voli pry KSCM ?

Jak primitivni nazor..........

Na nesouhlas ma kazdy jiste pravo, ale tahle vase petice ci spise diskuse kolem ni uz hranici s extremismem, vazeni. A extremismus je jak znamo nebezpecny a tim padem NEZADOUCI v jakekoliv jeho podobe v jakekoliv spolecnosti.

Kdo bude na rade priste? Co takhle treba soucasni predstavitele katolicke cirkve za spachana zverstva a smrti nevinnych lidi?


Nepřihlášený uživatel

#4259 Re: Nezapomeňte ČSSD=KSČ

2013-03-01 19:35:25

#22: Luba - Nezapomeňte ČSSD=KSČ

Ty jsi nějak chytry ty jsi tuto dobu zažil? tak nepiš nesmysly,maš v tom zmatek!!