S karty - zrušení

Quoted post

M.

#9 Re:

2012-10-18 14:42

#5: Veronika Křečková -

jak jste sama napsala, prispevek je pro dite, takze ,,chubit se,, verejne pod svym jmenem ze vy okradate vlastni dite o jeho pridavek a splacite tim svoje pujcky je trochu smesne.

Odpovědi

Ivula

#16 Re: Re:

2012-10-18 14:53:20

#9: M. - Re:

Jmenuje se to rodičovský příspěvěk o dítěti tudíž ani slovo,a ty hypotéky a pujčky určitě nemá paní kvuli sobě ale právě kvuli tomu dítěti je jedno za co to utratí pokud má dítě co jíst,chytáte lidi za slovo a to uplně zbytečně.

madlenka

#19 Re: Re:

2012-10-18 14:59:48

#9: M. - Re:

proč se tu do debaty zapojujete!já můžu platit co chci,hlavně že je o dítě postaráno a nic mu nechybí!zase nějaká moc chytrá se zapojila!paní veroniko křečková,stojím při vás!nic si z toho nedělejte,nějaký bl... se vždy najde!

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-10-18 20:26:32


Vé.

#50 Re: Re:

2012-10-18 20:32:02

#9: M. - Re: předem byste si měla uvědomit, že pojem SPLÁTKY hned neznámená pojem DLUHY!!!!Vy snad neplatíte faktury za paušál, internet, plyn, elektřinu apod....??????? A když je trvalý příkaz nastaven tak, že peníze MUSÍ nejpozději 12ho odejít, tak je asi maminkám k prdu, když jim tam peníze dojdou až 20ho, že????????

 


Nepřihlášený uživatel

#84 Re: Re: #9:

2012-10-20 10:01:24

#9: M. - Re:  

 ja ze synovych penez platim elektrinu,a spatne mi to neprijde,kdyz pak na te elektrine je mu teplo a uvarim jidlo a vykoupu ho.a treba pani Veronika z toho plati leasing,hypoteku.spousta lidi to tak dela.toto je stranka,kde se resi Skarta,ne napadani jinych,ze z materske plati i jine veci nez pleny

v

#104 Re: Re:

2012-10-22 12:00:41

#9: M. - Re:  

 Asi jste nepochopila, co tím paní chtěla říct. Pokud se jí pozdrží výplata dávek, tak včas nezaplatí inkaso, hypotéku.....tím pádem je vedená jako neplatič, naskakují penále, následuje exekuce na plat, tedy taky na přídavky. A to jenom proto, že si nějaký ...... usmyslel, že Skarta je nejlepší věc na světě.

 

Danna

#107 Re: Re:

2012-10-22 14:16:20

#9: M. - Re:

Promiňte, ale tím pádem i já okrádam své dvě děti o jejich přídavky...... Myslela jste taky někdy na to, že jsou matky, které jsou na rodičovské(mateřské) tzv. samoživitelky???? Můj příjem je rodičovský příspěvek+přídavky na dítě a směšná částka výživného.... Žádnou půjčku nemám, ale musím platit poplatky. Jinak přijdeme o bydlení, vodu, teplo atd... a tudíž já mohu přijít o děti. Dcera nastoupila do 1.třídy a syna mi nevzali do školky, protože praskají ve švech. Takže se prosím zamyslete nad tím, co sem píšete. A pro mně osobně, SKarty jsou paskvil, který není domyšlený a přidělává lidem jen starosti.!!!!!!!!

Petra

#121 Re: Re:

2012-10-25 19:59:25

#9: M. - Re:

Peníze pro dítě???Opravdu jen pro něj???A z čeho má žít máma,která celou dobu pracovala???Má za 7600 nakoupit pro prcka a pak se jít pást?Vyndejte si ruku z nočníku,já s paní naprosto souhlasím!!!Moje dítě má z rodičáku vše co potřebuje a splátky mám zaplacený taky...To zase psal nějakej zbohatlík,který neví,co je to mít hluboko do kapsy!!!

Radka

#138 Re: Re:

2012-11-02 12:41:11

#9: M. - Re:

No nemyslím si, že máte pravdu, když napadáte paní Křečkovou, třeba je na mateřské a splátky se platí ať jste v práci nebo na mateřské a i mateřská chodí na S kartu. Trušku se zamyslete, třeba je to hloupá splátka za lednici nebo televizi, paní se nechlubí, jen komentuje důvody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!