PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM

Quoted post

Irena Schonweitzová

#6 Re: Tak to vítejte do klubu pane...

2012-09-29 20:55

#5: Zklamaný invalidní důchodce -

nejste sám ...já mám ještě nějaký zbytek sil a bojuji za dceru, nedělám si iluze ale to co se děje v ČR už překračuje hranice,pokud já jako žena v domácnosti rozjíždím tuto iniciativu protože vláda mému dítěti bere po tak těžké léčbě naději byť jen na přiměřený návrat do života... s 11cm pahýlem toho moc nenatancujete, něco je sakra špatně....

souhlasím s Vámi, že už není kde brát a berou těm nejslabším a to je nemravné!!!! Je velmi slabá naše vláda pokud se vydala tímto směrem......ale takovy nezájem médií jsem nečekala...jsme ignorováni... totálně....

podívejte se na záznam tiskovky v parlamentu...zmizel ....máme jej jen na mobilu:

http://www.youtube.com/watch?v=Vo4S-s7CAQw&feature=g-upl

 

pokud chcete podepsat fyzicky máme v Praze podpisové místo- Judr.Cupková, Karlínské náměstí 12- Svaz PCCH nebo Asociace rodičů a přátel tělesně postižených dětí ,jinak hodně zdraví a sil, vydržte , pokud neuspějeme podáváme Hromadnou žalobu..pokud se budete chtít připojit dejte vědět....jsem máma a mateřství je velmi podceňováno!!

 

Odpovědi

Veronika Smutná

#21 Re: Re: Tak to vítejte do klubu pane...

2012-12-03 09:19:43

#6: Irena Schonweitzová - Re: Tak to vítejte do klubu pane...  

 Paní Ireno, jsem matka holčičky, nyní 3,5 roku a malá má stejný zdravotní handicap jako vaše dcerka. Ve všem s Vámi velice souhlasím a je mi z toho nejprve do pláče a pak zle.. je to děsný. Malá od začátku nedostala téměř nic, o příspěvek na péči se stále odvoláváme dokola.. O kartičku přijdeme v létě 2013 a příspěvek na automobil nám zamítli okamžitě. Je to smutný a vůči našim dětem neuvěřitelně nespravedlivé. Ráda bych Vás podpořila v jakékoli další činnosti, osobně i s malou dcerkou. Pokud budete pořádat další diskuze, komentáře atd.. ozvěte se mi, budu Vám za to velice vděčná. Ráda se vyjádřím s našimi zkušenosti osobně. Takhle to přeci dál nejde!