Petice za domácí porody a poskytování péče porodními asistentkami

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#39

2012-03-02 12:27

Petice beru jako hybnou silu, je nad slunce jasné, že v ČR není možné aby nemocnice zajistila PA ke všem domácím porodům. Žena, která chce prožít porod, jak ho matka Příroda vymyslela,musí být v kontaktu jen s jednou ženou, má mít možnost si tu ženu vybrat, navázat vztah, prožít spolu celé těhotenství a pak porod, jinak to je k ničemu… Nejlepším řešením by bylo umožnění soukromé činností a spolupráce s určitou porodnicí, to by bylo dobré pro všichni zúčastněné.

Problémem dnešní doby je, že systém by tím přišel o peníze. Jde o válku mezí přírod'ačkami a mocnými, kteří se nechtějí vzdát výhodných pozic. Je to jednoduše velká hra. Na chybu nějaké porodní asistentky se vyloženě čekalo, to rozmáznuti v mediích, bylo už dlouho připravené, odnesla to Ivanka, co se u toho porodu stálo je jen mezí ni a tou ženou, musí to být strašné pro obě. Takže pokud petice získá třeba 500 000 podpisu, je šance na změnu, je to na nás.

Mám dvě děti a porodila jsem je doma, je to neskutečně krásný zážitek.


Elena F.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#41 Re:

2012-03-02 16:37:22

#39: - Souhlasím s vámi. Mluvíte mi z duše. Ten proces je jako hon na čarodějnice. Četla jsem článek MUDr.Máslové, psala, že Ivana měla statisticky právo na chybu a systém se toho rád chytil. Sylva

 
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...