Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#221 Re:

2016-09-29 18:15

#209: Volím SPD -  

 Takže vláda si hraje na bojovníky proti kvotám a nakonec vezmou mnohem víc než kolik nám kvoty nařizují!! A mx je příště s páskou přes oči zase zvolíme!! Proboha lidi, neblbněte, tady jde o budoucnost našich dětí!! Už se konečně probuďte!! To jste se totálně zbláznili? Do čeho je to chcete přivést? To si říkáte rodiče? To budete raději poslouchat tu bandu tupců z Bruselu, než se řídit svým vlastním názorem a instinktem? To dáte přednost demagogům typu Sobotky, Chovance, Teličky, pseudokřesťana Bělobrádka, knížete, Dienstbiera a dalších přisluhovačů Bruselu před bezpečností své rodiny a svých dětí??? To jste vážně takové ovce?? No to snad ne! Postavte se proti tomu, cožpak nevidíte, co se děje v západní Evropě, jak pod přílivem islamizace pozvolna mizí demokracie a nastupuje totalita, původní obyvatelstvo stále více ustupuje, už se bojí i rozsvěcovat vánoční stromky, sundávají kříže z pomníků poblíž mešit a už se bojí vyvěšovat i národní vlajky. Budeme ze strachu z konfrontace islámu dál ustupovat jako Hitlerovi v třicátých letech? Všichni dobře víme, jak to dopadlo! Nenechme tuhle zemi padnout do okovů islámu! Udělejme s tím něco, dokud je čas! Snažně vás prosím, všichni, co jste doposud laxní, musíme se spojit a jednat, tohle už vážně není sranda!!!

Odpovědi

Dan Mach

#222 Re: Re:

2016-09-29 19:07:10

#221: - Re:  

Kdybys přidal ještě tu o Šípkové Růžence nebo Budulínkovi, tak by to mělo alespoň nějakou úroveň. Ale takto? Opilecké bláboly. Ruští vlezdoprdelkové budou něco psát o ústupu demokracie na západě. Členství v Evropské unii je prozatím to nejlepší, co se nám v našich demokratických časech mohlo stát, a je dobře si to připomínat v době, kdy vzpomínáme nedožitých 80 tých narozenin našeho prvního českého prezidenta Václava Havla. Bohužel ti, co nastoupili po něm, zůstanou tak maximálně v paměti v souvislosti se starými žárovkami nebo lahvemi becherovky. To je sice tragédie, ale již za rok a půl budeme mít šanci Bumbála s jeho přisluhovači z hradu vyšoupnout a pokusit se zvolit konečně takového prezidenta, který bude dělat naší republice čest. Slovákům se to v osobě prezidenta Kisky podařilo, pojďme je napodobit.


Nepřihlášený uživatel

#225 Re: Re:

2016-09-29 20:36:33

#221: - Re:  

 Když 90 % národa odmítá kvóty a vláda jich stejně vezme víc než kolik nám tyto kvóty nařizují, tak je to zrada! Vlastizrada!