Petice na podporu JUDr. Kláry Samkové, Ph.D, advokátky.

Quoted post

Tomáš Vališ

#9 Podpora JUDr. Samkové

2016-05-26 20:25

S tím, co řekla paní Samková, se plně ztotožňuji a připadá mi naprosto absurdní, aby byla za svůj názor jakkoliv trestána. Doufal jsem, že žijeme ve svobodné demokratické společnosti, kde platí svoboda slova, naše základní ústavní právo, ale asi jsem se krutě mýlil. Racionální kritická diskuse, základní stavební kámen evropské civilizace, se pomalu stává minulostí, svoboda slova je pozvolna osekána pod záminkou politické korektnosti a určitá témata jako problém islamizace a nefunkčnost utopického multikulturního konceptu společnosti jsou v médiích stále více tabuizovaná. Kdo by to byl býval řekl, že čtvrt století po pádu komunismu bude vládnout taková cenzura. Jaký je rozdíl v tom, že se kritika komunistického režimu trestala zamezením studovat na školách či vyloučením ze společnosti a dnes kritika migrační politiky a zrůdné ideologie islámu vyhazovem z práce, popotahováním u soudu apod? Je mi vážně smutno z toho, jakým směrem se naše společnost pod rukama fanatických konatelů dobra ubírá. Snad se náš národ zavčas probudí a nenechá nás spoutat do takových okovů politické korektnosti jako v toliko opěvované "demokratické" západní Evropě.

Odpovědi

souhlas

#47 Re: Podpora JUDr. Samkové

2016-05-27 11:21:12


Nepřihlášený uživatel

#114 Re: Podpora JUDr. Samkové

2016-05-28 16:08:44

#9: Tomáš Vališ - Podpora JUDr. Samkové 

 Kdyby byla paní JUDr. Klára Samková za svůj názor skutečně trestně stíhána, tak jsme zpátky v totalitě a to nesmíme dopustit.

Paní Samková mluví i za nás, měli by tu petici podepsat všichni slušní lidé..

Marie Dubanová