Za zachování prezidenta Miloše Zemana

Quoted post

kozlik14

#12 Re: Kdo mluví sprostě...?

2014-11-17 18:11

#10: ajaj - Kdo mluví sprostě...? 

 Naprosto s Vámi souhlasím, hovory z Lán jsem neslyšel, ale to, co média, ať v psané podobě nebo zpravodajství v TV uvádí, je "GENIÁLNÍ." Vytrhávaví věci z kontextu a hází špínu na koho zrovna potřebují, resp. na koho si pár nejvlivnějších "udělá" objednávku. Bohužel Češi jsou nechytré stádo oveček, které všemu věří, ačkoli pro to nemají pádný důkaz. Jim stačí, že jedna paní povídala. Bohužel v této "demokracii" máme právo na něčí názor. Vlastní názor je trestán. Pokud budu mluvit tak, jak po mě někdo chce, tak nejsem svobodný občan. Pan Zeman říká co si myslí, né co chtějí někteří slyšet a proto je to špatně. Je trnem v oku mnoha lidí stejně jako pan Babiš.

Odpovědi

lada

#19 Re: Re: Kdo mluví sprostě...?

2014-11-17 21:34:31

Eva

#20 Re: Re: Kdo mluví sprostě...?

2014-11-17 21:53:02

#12: kozlik14 - Re: Kdo mluví sprostě...? 

 Také souhlasím! A je mi líto, že se lidé tak snadno nechají médii manipulovat. Bohužel i lidé, do kterých bych to neřekla, už do "toho" spadli také. Je ale zajímavé, že žijí v Praze. Čím to je? Pan prezident ví, co říká a také proč to říká. Jsem ráda, že máme na hradě českého zemana se selským rozumem, a ne rakouské kníže s rozumem cizích velmocí...