MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-03 07:08

BEZ KOMENTÁŘE...!

Odpovědi

Kutas

#30 Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-03 12:26:36

Nejsem pro odstoupeni Miloše Zemana. Jsem pro odstoupeni vladních stran. ČSSD,ODS,TOP09,ANO,KDU-ČSL. Proč podávat petici pro jednoho člověka. Kterému dělají reklamu špatná media. Proč se nezbavit lidi kteří neustále zadlužují náš stát, když mi pracující platíme řádně daně? Miloš Zeman za to nemůže, ale za to můžete vy že pořád volíte ty hlupáky a prasata.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-03 16:12:49


poky

#450 Re:

2014-11-03 19:19:54

#1: -  

 Dobrý večer, již dlouho stojím za odstoupením prezidenda, nevolil jsem ho, volil jsem Pána, který má úroveň a skončil jako druhý čekatel na prezidenta. Bohužel.... Dnes jsem přijel do práce(pracuji v Rakousku a živím se poctivě rukama a tvrdou prací) a šéf měl ze mě děsnou prdel, proč našemu p.prezidentovi kouká sláma z holineka proč nezůstal zavřenej v noře na Vysočině???? Myslíte že se mi zítra chce jet do práce a poslouchat narážky jakého (nevím jak slušně nazvat) máme prezidenta?? Nechce... a stydím se za to že jsem Čech, z malinké země v srdci Evropy, těžce rozkradené, zkorumpované a kde vládnou jen peníze a moc.... Je mi z toho všeho opravdu moc, ale moc smutno..

Marcel Pokoba

Vrábče zastávka 124

37001

mugen.power@seznam.cz

tel. 777995 178

Nina

#472 Re:

2014-11-03 19:31:26

#1: -  

 Uz je na case!!!

bla

#483 Re:

2014-11-03 19:36:44

#1: -  

 Nebylo z čeho stejně vybírat...


Nepřihlášený uživatel

#487 Re:

2014-11-03 19:38:00

#1: -  

 Vzpamatujte se lidi, ten alkoholik z vysočiny snad nemluví za nás všechny. Zapnete mozky, zvedne té se od beden a zbavme se ho. Jestli něco nepotřebujeme tak tuhle ne řízenou střelu s 2 promile, a celosvětovou ostudu.


Nepřihlášený uživatel

#537 Hloupá Petice

2014-11-03 20:11:12

#1: -  

 Najednou se zde všichni chovají jako největší slušnáci že ? drtivá většina našeho národa mluví jako dlaždiči a nikomu to nevadí  i my občané naší republiky děláme ostudu našemu národu a ne jen Miloš Zeman. Nejsem jeho obdivovatel a nikdy nebudu,ale tahle petice je směšná a naprosto bezvýznamná. Vzpamatujme se a zametme si před vlastním prahem než začneme řešit jiné. Jaký národ takový prezident.

Trapas

#714 Re:

2014-11-03 21:45:34

#1: -  

 K smíchu tahle petice hlavně že vy nikdo nemluvíte sprostě že !!!! a co jako Zeman to řekl na rovinu co si myslí na rovinu,vůbec Sobotka je pěkný dement když byl ministir financi tak stát zadlůžil jako prase !!!!!!!! kdyby byl Karel Prezident bylo by to horší rozhodoval za něj Kalousek atd prostě Zeman je u mě borec co řekl a pak si pořád nestěžujte :-D na vládu a dementi pak nebrečte 

Vladimír Fousek

#749 Hanba Čechům, kterým zeman vládne

2014-11-03 22:06:52

Na rozdíl od jeho voličů se nestydím. To co se kolem nás děje  ale není sranda. Na chybu má občas nárok každý a chtěl bych věřit že se z ní dokážeme poučit. Žumpa přece nemůže mít dvojité dno.

 

Zdeněk Kříž

#751 Re:

2014-11-03 22:08:10

#1: -  nevolil jsem ho a stejně se stydím; doufám, že se stydí hlavně ti, co ho volili

 

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 00:13:02


Metal

#915 Re:

2014-11-04 05:34:02

#1: -  

Na tohle se petice udělá, ale že se to tady rozkrádá z našich kapes, to si necháme líbit,na to petice nic není, nic se neděje, tady je to vážně Kocourkov


Nepřihlášený uživatel

#999 Re:

2014-11-04 07:02:57

#1: -  

 

otevřete oči ...

#1001 Re:

2014-11-04 07:07:20

Zaobíráte se hloupostmi, pokud soudíte Zemana. Podívejte se na sebe, jak mluvíte mezi sebou, vy jste ctnost sama? Kdož jsi bez viny, hoď kamenem ...

Proč neprotestujete proti zkorumpovaným politikům, proti těm, co naší republiku rozkrádají, co se obohacují na jiných ...

Zemana řešíte, ale okrádat se dál necháte?????? Probuďe se a bojujte za to, co opravdu stojí za to.

A mimojiné, kolikrát byl vulgární Kalousek a spol a to veřejně, to vám přijde normální? Proč jste neprotestovali tehdy?

Můžete můj komentář smazat, ale kde je potom svoboda projevu, za kterou se tady všichni stavíte????

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 07:09:50



Nepřihlášený uživatel

#1008 Re:

2014-11-04 07:10:25

#1: -  

 Stydím se za to vepřové hovado z hradu,které si tady někteří bezmozci zvolili.


Nepřihlášený uživatel

#1110 Re:

2014-11-04 08:08:28

#1: -  Je to šílená ostuda státu tento prezident :(

 

Radek Kinner

#1128 Re:

2014-11-04 08:17:37

#1: -  Nesouhlasím s touto peticí. Nesouhlasím s reakcemi  občanů na  jednání prezidenta. Když  se  rozkrádal majetek  republiky tak tito občané drželi  ústa.  

 


Nepřihlášený uživatel

#1192 Re:

2014-11-04 08:53:31

#1: - je smutný jak podle některých lidí vyjadřuje pan prezident výrazy jako k..da,k..va, h..vno, svoje názory, nebo si myslíte že k..rva, h..vno, je snad názor?? prezident by měl být vzorem pro ostatní, svou morálkou, charakterem, tak jako jeho předchůdci, např. T.G.Masaryk,nebo máte snad pocit že sním má něco náš současný prezident společného?? lidi probudte se, jeho slovník dokáže zaujmout jen sprostáky, hulváty, dlaždiče který takový slovník používají celý den a přijde jim to normální mluvit jako z páté cenové, ale slušný člověk myslí a mluví jinak! KAM JSME SE TO AŽ DOSTALI, A KAM AŽ BUDEM MUSET ZASE KLESNOUT ABY SE NĚCO ZMĚNILO...


Nepřihlášený uživatel

#1197 Re:

2014-11-04 08:56:38

#1: -  prezident má jít příkladem, být vzorem pro mladou generaci, svým vyjadřováním, morálkou a dalšími charakterovými vlastnostmi, jako byli jeho předchůdci třeba T.G. Masaryk...protože příklady táhnou...ovšem, tohle chování ze čtvrté cenové skupiny, kterým údajně pan prezident vyjadřuje své názory je naprosto katastrofální...aby jednou nebylo v osnovách k..da, ho.no, k.rva...KAM JSME SE TO AŽ DOSTALI...A KAM JEŠTE BUDEM MUSET KLESNOUT ABY SE NĚCO ZMĚNILO..

 

edlvajs

#1212 Re:

2014-11-04 09:07:39

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#1314 Re:

2014-11-04 10:12:17

občan 

 Se tu rozčilujete nad slovem jenž běžně v angličtině používáte a nijak vás to nepohoršuje.Prezident jej přeložil a vy moralisti,kteří si nevidíte ani na špičku vašich rypáků se můžete p...t. Celá tato petice je k smíchu.Těším se na pár uřvaných pražáků vyřvávajících na václaváku :D Jo a pokud jde o to slovíčko v souvislosti se služebním zákonem,tak ano bylo ostré,nicméně pravdivé.Raději Zeman který se nepo...e před amíkama a němčourama než úlisný šišla,který tu hlavu z německé ř..i ještě nevytáhnul


Nepřihlášený uživatel

#1408 Re:

2014-11-04 10:53:21

#1: -  

 Pane prezidente ,(ve vašem případě mi toto oslovení nejde z úst)

stydím se za vás. Nechci s vámi mít nic společného. Snižujete sebevědomí a sebeúctu už tak zdecimovaného českého národa.

 

 

alabastr

#1636 Re:

2014-11-04 12:03:49

#1: -  

 jste nenormální idioti, kteří nemají co na práci...z hovna děláte kuličku...


Nepřihlášený uživatel

#1750 Re:

2014-11-04 12:37:33

#1: -  

 Odmítám prezidenta ješitného, pomstychtivého, vulgárního a narušeného alkoholem.

sprosták z lidu

#1845 Re:

2014-11-04 13:19:16

#1: -  

 Sprosták z hradu nazývá lid této republiky,který ho nevolil sprostáky,to znamoná,že jakýkoliv přehmat kterého se sprosták z hradu dopustí převede na lid našeho národa,který ho nevolil,asi věděl proč. Takový slaboch nemá odvahu vzít zodpovednost za svá slova na sebe a obvinuje jiné. takový to feudál nemá v čele naší republiky co dělat. Feudále odstup po dobrém či po zlém,jinak sned chci pod vládu Angely Merklové.


Nepřihlášený uživatel

#2005 Re:

2014-11-04 14:35:39

#1: -  

 Má mou plnou podporu!!! Do nich pane prezidente :-)


Nepřihlášený uživatel

#2009 Re:

2014-11-04 14:40:29

#1: -  

 Já se víc stydím za občany téhle zemičky než za Zemana. Že se tady krade, podvádí a korumpuje je všem jedno. Ale že president řekne KUNDA z toho jste na větvi.  

Pason

#2323 Re:

2014-11-04 16:50:06

#1: -  No, když si uvědomím, jak mohla volba taky dopadnout, tak buďme rádi, že ho máme. Hulváta sprostýho. Přeci jen vyvolal předčasné volby a nemusíme tak dnes trnout nad složenkami k uhrazení státního dluhu od nejlepšího ministra financí, co neuměl vybírat daně a kterému umřely desítky lidí na otravu pančovaným alkoholem. Nemusíme poslouchat zprávu ministrně vnitra Karolíny Pík o neadekvátnosti zásahu na Janu Nagyovou-Nečasovou.....Měli jsme prezidenta, který mluvil sice slušně, ale omilostnil největší zločince v zemi.... Já Zemanovy odpůrce chápu, jeho hulvátství, vulgarismus a buranství neomlouvám, ale něco jiného je se vůči jeho chování vymezit a něco jiného je přidat se ke stádu.

 

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 17:43:41


Kamila

#2609 Proč neřešíte pořádné problémy češi?

2014-11-04 19:00:31

Takové blbosti řešíte při dnešní nejen politické situaci?


Nepřihlášený uživatel

#2629 Re: Miloš je BŮH

2014-11-04 19:08:16

Pěkně vám nadzvednul mandle co, vy konzumenti konzumentský :D Doufám, že se vám to vreje do paměti na pěkně dlouhá léta, a že vám z toho bude strašně dlouho špatně....chudinky, jen si nechejte naptlat med kolem huby od médií a žerte jim ty všechny prolhaný kecy :D Upřímně je mi vás líto a je mi strašně smutno, že taková masa lídí nemá vlastní názor a nechá se ovlivnit stupidníma !STUPIDNÍMA! médiama...

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 19:13:54


LiLu

#2708 Re:

2014-11-04 19:31:14

Zajimalo by mě jestli vubec někteří z vás vědí proč najednou všichni tak hrdě zbrojí.......Neřííkám že plně souhlasím se vším co Pan prezident kdy řekl či vykonal ale to co je podnětem této události bylo naprosto prekrouceno a naprosto jasne pouzito proti hlavě státu......Ano prezident by mel reprezentovat ale sakra lidi JE TO TAKY JENOM ČLOVĚK!!!! A kdyz se vas desetkrat nekdo zepta jestli vite co znamena urcite slovo a zamerne vas zene k tomu abyste odpověděli presne tim vyrazem ktery zarucene rozpouta to co rozpoutal většina z vás by se zachovala stejne takze si nejdriv zamette pred vlastnim prahem a pak podepisujte petice.

McKas

#2818 Re:

2014-11-04 20:33:00

#1: -  

 Jděte z peticí do Prdele. Řešite jednoho člena vlady.Vy ste fakt ubohý.To chce vyhazet vsechny co sou tam a ne jen jednoho,jenom kvuly tomu ze rekne kunda atd.At si rika co chce,dyt je stejnej jako my všichni okolo,no tak rekl vulgarni slovo to se toho stalo Vy ste ho nikdy nerekl.Spis reste proc vzrusta statni dluh a jeste si ty voly stary volite dal. :-)

 

Bella

#2872 hlupáci

2014-11-04 21:09:00

#1: -  tady se kasáte na jednoho člověka a  stovky mafiánů a zlodějů vám nevadí- jděte a ukažte jak jste silní - 17 máte možnost ukázat jací jste hrdinové - pokud netáhnete s těmi zloději za jeden provaz- je mi zle z našeho národa- vy všichni si zasloužíte rozkradenou, pustou  zemi,aby jste se konečně probudili :-(((

 


Nepřihlášený uživatel

#2878 CRe:

2014-11-04 21:16:49

#1: -  

 Co jste si vyrali to máte, já jsem nikdy nacionální cítění neměla, ale dnes se za nás za čechy stydím. Nedovedu pochopit, jak se mohlo v gramotném státě něco takového stát. Ale  je prostě vidět, že nemáme na to zvolit si prezidenta. Nejsme na to zralí a nikdy nebudeme. Jsem jen zvědavá kdy budeme muset zachraňovat tuhle blbost a vyrazit do ulic s klíčema v ruce. Já ho nevolila, přesto jsem petici podepsala. Doufám, že sociální případy, které mu dali hlas mají tolik soudnosti, aby dokázali udělat to samé.

soky

#3042 Re:

2014-11-04 23:13:27

#1: -  

 z těch, co byli po TGM je krom gen. Svobody Zeman ještě nejlepší - rusofilové, váleční zločinci, ožralci, megazloději ... proti Havlovi a Klausovi jste měli psát petice

neni potřeba

#3047 Re:

2014-11-04 23:17:57

#1: -  

když to hodím na váhy spolu s amnestií Klause, tak má ještě co dohánět. Navíc takhle se dnes baví kde kdo a i děti ve školce mu rozumněli (což je snad ještě děsivější). Že je to ochlasta a retard už víme minimálně 20 let a stějně si ho národ zvolil na hrad. PR by mohlo říct i špatná reklama je reklama ;) Odvolání nemá cenu, protože koho byste tam teď chtěli volit ?

Redneck-Soul

#3066 Miloš je super

2014-11-04 23:34:38

#1: -  

 To je až smutný,jaký jsou v tomhle státě OVCE,to se zase někomu povedlo vyvoval nesmyslný povyk a všichni jdou s davem.

 

V tomhle státě je toho tolik špatně,politika je tu naprosto prohnilá,platy tu jsou často už nižší než v Číně,lidi odtud utíkají a všechno je rozprodaný.Nejsme schopný podnikat a potřebujem páníčky,proto už taky nic nevlastníme patří to k naší povaze.Když se projdu po Václaváku/Kolonádě tak každej druhej krám má Albánec.. v každé zapadlé uličce je Vietnamská večerka a na jeden metr čtvereční je tu asi 40 000 heren,a na každým rohu se prodáváv fety.k platům se ani nevyjadřuji... Ve fabrikách v Číně berou 13/14 tisíc. (ne všude) za chvilku se tu těm Vietnamcům nevyplatí pracovat nebo bude větší plat i ve Vietnamu.

 

Korupce je u nás tak slavná záležitost že se o tom píše po médiích po celém světě,když tu to dojebáv*la ODS ty celé roky ruku v ruce s Kalouskem a dalšími šmejdy,tak nikdo nic neudělal,většina OVČANŮ jen brečela doma u PC a prskala do monitoru a tukala do klávesnice bezcenné komentáře.Kdyby jste byly ovce takhle aktivní  i u vážných věcí tak by se tu mohlo žít lépe,kdyby takovéto super aktivní petice byly proti Hernám a podobným zlodějinám už je tu dávno hodně věcí jinak.

 

Je mi vás líto,nebudu obhajovat to že se prezident vyjádřil nezdvořile,naopak respektuji jeho vyjádření řekl to co měl na srdci a na plnou HUBU ! k čemu vám jsou snobácké hry obleky kravaty bezcenné lži a sliby ? když to potom dopadá takhle jak u nás v tomto státě ?

At je Miloš jaký chce Slivovičák a občasný hulvák,je to člověk co si na nic nehraje,nemá za sebou žádné tunelové kauzy a podobně a hlavně je velmi inteligentní.

Poslední Americký prezident byl u mě Kennedy a taky jak dopadl.Nebýt ovce a nejít s davem se občas nevyplatí.

 

Vysoce postavení Politici kteří nás zastupují,zastupují taky naší povahu a lidskost,ukazují to jak je moc a prachy mocná,a většina prostých lidí kdyby se dostala k moci by se zachovala stejně.Je to nekonečný..

 

Nezasloužíte si nic jiného než tohle co tu ted je.

Malina

#3269 Re:

2014-11-05 07:10:00

#1: -  

 Co se týká pana prezidenta je to naprostá blbost, já stojím na ním. Není to žádný blbec a ví co říká na rozdíl od jiných.


Nepřihlášený uživatel

#3339 Re:

2014-11-05 07:41:30

#1: -  

 Je to nejlepší prezident , kterého jsme , kdy mněli už jen za to jak rychle odstavil vládu Nečase ,Knížepána a spol.

M.M.

#3411 Re:

2014-11-05 08:22:02

#1: -  

 Mě by zajímalo, zda odvolají také všechny politiky, kteří se takto chovají!!!

Nela

#3448 Re: Prasident

2014-11-05 08:35:02

#1: -  

 Díky našemu slavnému prezidentovi se již člověk pomalu musí stydět, že je Čech. Nejen, že mluví jako arogant (to V. Havel dával Hovorům z Lán úplně jinou úroveň), btw. všiml si někdo, jak byl vymóděn (kostkovaná košile a seprané rifle, to je vidět, jakou vážnost tomuto dává), ale navíc nás orientuje na východostán (tajné služby nadarmo nehlásí, že je u nás ruských a čínských agentů více než dost), proto, zastavme to! Chceme být východostánem (podívejte, jak tam lidé žijí a nebo patřit k vyspělejším západním demokraciím)? Já ve východostáně žít nechci, pojďme proto demonstovat proti.


Nepřihlášený uživatel

#3498 Re:

2014-11-05 08:58:37

#1: -  

 no vetsina lidi co si stěžuje ani k volbám nechodí, bohužel máme prezidenta ktery řekne co si mysli a kterému novináři nemohou přijít na jméno a tak sbirají vše možné a snaží se z toho udělat skandal k tomu naši zkorumpovani politici jen nahravají nebot se jim nelibi, že se jim plete v "práci" jak zase co nejvice rozkrást tuto republiku, bavi mne že se skládá petice za nejaké vulgarismy když pan Klaus kradl propisku a stejně jako zeman ted "zostuzoval " a ještě dodam tu slavnou amnestii neviděl jsem že by se proti klaus šaškovi nějaké petice vypisovaly


Nepřihlášený uživatel

#3846 Re:

2014-11-05 11:55:25

#1: -  

 Lidi, to co se děje v našem státě už nemá obdoby, VZPAMATUJTE SE a nebojte.Každý kecá jen za zády a nikdo se neozve!!

Noe

#3852 Re:

2014-11-05 11:58:16

#1: -  

 Chování prezidenta je nepřípustné. 

 Chování občanů je k pláči.

 Necháváme si neustále kálet na hlavy a i tak volíme stejný dobytek do čela našeho státu. Potom si  vybereme jeden kus dobytka a kamenujeme ho za odraz naší společnosti. V civilozované společnosti  se  nemůže takto významná osoba vyjadřovat a chovat, souhlasím s odstoupením. Ale je to jen házení  hrachem o zeď. Dokud občané nedostanou rozum, budeme v mediích podobný dobytek potkávat  neustále.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#4180 Re: Běžte se vycpat

2014-11-05 14:59:35

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#4395 Re:

2014-11-05 17:21:27

#1: -  

 

OFICIÁLNÍ OMLUVA PANA PREZIDENTA ZEMANA:

"Zkurvené kundy a zmrdaní čuráci,

to, že jste taková zasraná hovada, a uvěřili jste mně, dementnímu senilnímu notorickýmu prolhanýmu bolševikovi, že budu reprezentovat Vaši vlast, jejíž osud je mi zcela u mé tlusté smradlavé prdele, stejně jako mi je úplně hovno do toho, jestli jako národ vychcípete nebo ne, není moje blbost, ale vaše. To, co jsem stačil zkurvit, jsem svedl na své předchůdce a na své odpůrce. To, co jsem slíbil, a neudělal, jsem svedl na své neschopné poradce, protože ti, ač jsou také zcela dementní (svůj k svému, he he he), nemají přeci jen n ty mé sviňárny žaludek.

A abyste vy kreténi věděli, v Číně jsem byl společně s Kimem vyvolávat ducha Mao-ce-tunga, Stalina a Hitlera, ... k tomu nám dopomáhej Putin, ámen.

Ač to tak nevypadá, tuto zdravici jsem psal zcela střízlivý (ty dvě flašky becherovky jsem vychlastal včera), ale abstinenční příznaky již mám. To si nepřejte vědět, co bych dělal, kdybych se vožral. A u mě jde o opilství až od 5 promile krve v alkoholu. Ehm, tedy obráceně. He he he he (taky jste si všimli, jak jsem vtipný ?).

Tak a teď už jděte do prdele, protože na vás už nemám náladu, národe kurev a buzerantů !" 


Nepřihlášený uživatel

#4426 Re:

2014-11-05 17:39:30

#1: -  

 Ani vám nevadí,že jsme klesli v kupní síle na jednoho obyvatele,na krásné 26 místo v Evropě,kolik že má Evropa států? Nevadí vám nové dluhopisy za 640 miliard kč.

ptsG+

#4461 Re:

2014-11-05 17:58:00

#1: -  

 Dobře vám tak...z toho ubohého výběru jsem byl jednoznačně pro Jana Bobošíková [ rozhodně lepší volba než koukat na nechutnýho vepře typu Paroubek co dělá ČR ostudu ] a nyní pro Tomio Okamura ? Do dnešních dnů volba prezidenta jen ukazuje  ,kde je česká "hrdost" a hlavně IQ co je mezi popelníkem a nakládanýma okurkama !!!! Vidíme hodnýho tlustýho strejdu : volíme!!!! 


Nepřihlášený uživatel

#4516

2014-11-05 18:26:42

Vztekal se Bočan, Stránský,Hřebejk, a nyní ten Němec to je opravdu koruna všemu. Fandím panu prezidentovi Zemanovi, těch kavárenských povalečů z Prahy co o nás rozhodují už mají většina dost jako jednostranných medií

 

En taro Adun

#4648 Miloši Zemane

2014-11-05 19:51:27

#1: -  

 Jen houšť. Syp to do nás i do světa. Víc a houšť. Ať si lidé uvědomí, co to znamená volit a hlavně koho volit. 

Libor

#4688 Re:

2014-11-05 20:23:41

#1: -  

 Podepsal jsem, ale ... většina obcanu jej volila a ted nereknou: Jsme blbci, prominte, ted to chapeme.


Nepřihlášený uživatel

#4692 Re:

2014-11-05 20:26:28

#1: -  

 Miloš Zeman je prezidentem tohoto státu, protože si ho lid tohoto státu zvolil. Jeho odstoupení nestačí, je třeba vystěhovat všechny co ho volili. Jinak se blbů nezbavíme.

Jiří Čalkovský jun.

Občan

#4826 Říká co si myslí většina lidí...

2014-11-05 22:27:48

#1: -  

 Přiznám se, nevolil jsem pana Zemana, ale jeho výroky mi nevadí, nepobuřují mne, spíše si jej vážím za to že se nebojí nazvat věci pravými jmény. Většina lidí této země je znechucena tím kam se naše posunula, jaká je nálada společnosti, není zde výhled do budoucna, koncepce, zavést cokoli co by fungovalo déle než jedno volební období a mělo to hlavu a patu, je pro již 7 vládu v řadě nadlický úkol...


Nepřihlášený uživatel

#4938 Re:

2014-11-06 04:12:45

#1: -  

 konecne nekdo rekl pravdu

nespokojený občan

#5097 Re:

2014-11-06 09:09:24

#1: -  Miluji hlášky typu , koho jste si zvolili , tak toho máte !

Zeman mnou volen nebyl . Do čela státu nebudu podporovat opilce !! Pro mě byl naprosto NEPŘIJATELNÝ  kandidát . Stydno mi bylo před a názor nezměním . 

 

Antonín Čupřík

#5132 Re: Kdybychom se dívali do minulosti, měli bychom jasno

2014-11-06 09:31:22


Nepřihlášený uživatel

#5321 Re:

2014-11-06 10:55:24

#1: -  chudáčci

 

Henryk

#6002 Re:

2014-11-06 14:47:53

Jako prezident by to dělat rozhodně neměl, ale jedno slovo řekne 2x a každý blázní... ve sněmovně a při jednáních padají vulgární výroky a sprosté nadávky skoro každou chvilku, je to i v éteru a to je ticho. Jestli chcete petici za odvolání prezidenta kvůli jedné chybě (spíše PARDON "kravině"), pak nejdřív udělejte petici za odvolání celé vlády, kde je těchto chyb na stovky a ještě v horším stavu. A propo... když Zeman prohlásil, že někteří jedinci z vlády jsou nenormální lidi (resp. banda debilů), tak to každý mlčí (nutno dodat, že výrokem se nebojí říct pravdu na plnou hubu a ještě do TV)....


Nepřihlášený uživatel

#6155 Re:

2014-11-06 15:40:36

#1: -  

 Hahaha, nuly si našli nějakou náplň jejich zbytečného života.

Leonard

#6165 Re:

2014-11-06 15:43:53

#1: -  

 Stále znovu je opakován omyl o počtu volebních hlasů, které dostal M.Zeman v přímé volbě. Počet hlasů v druhém kole ale znamená počet "pouze" počet hlasů z druhého kola, kterého se mohou účastnit jen dva 'finalisté'. 

Ve druhém kole se sčítali hlasy jak pro osobu M.Z., tak  voličů ostatních kandidátů z kola prvního, kteří nechtěli volit K.Schw.

Počet hlasů skutečně odevzdaných osobě M.Z. jsou pouze hlasy z kola prvního, tedy něco více nežli 1,2Mio!

 

pokrytectví v této zemi

#6346 Re:

2014-11-06 17:01:44

#1: -  

  Milí spoluobčané,

docela mě baví pokrytectví v naší zemi, která je čím dál větší, že si ani nevidime na špičku nosu. Ono nestačí co vše se tady za všechny roky od rádoby revoluce stalo. Můžeme jen tak namátkou pár věci připomenout. Jak jsme v důvěřivosti investovali do Harvardských fondů, různých kampeliček nebo H-systémů a jak bylo vše křišťálově čisté, že to již více býti nemohlo.

Jak jsme se se založenýma rukama dívali na to, jak se naše země postupně rozprodává a rozkrádá.  A kdo proti tomu šel kdy manifestovat  a skládal petice na odvolání ??? !!!  Kdy sěl kdo manifestovat když se propouštěli lidi a zavírali vytunelované továrny ??? !!! kdo šel manifestovat když se díky amnestiím propouštěli vězni a společnosti které vědomně okradly obyčejné lidi a nijak za to dodnes nenesou odpovědnost ??? !!! A kdo šel manifestovat a vymýšlet různé petice  na odvolání všech  našich poslanců, ministrů vlád a senátorů  za neadekvátní chování v parlamentu. kdy se naši politici mezi sebou fackovali, hrubě si nadávali a ukazovali na sebe prostředníčky. TO JE OSTUDA !!!  Když vezmu ještě v potaz jejich pracovní morálku, večné přestávky a pospávání na lavicích, čtení novin a zdlouhavým nic neříkajícím diskuzím. TO JE ROVNĚŽ OSTUDA. Ale bohužel ne jen jejich, ale i naše, jelikož jsme pro změnu k lepšímu nic neudělali. Jediné co my češí umíme, je pěkně v teple u kamen nebo v hodpodě a s plnou mísou řízků lamentovat a stěžovat si, ale jak je možné že nikdo nevyšel do ulic a nežádal odvolání alespoň poloviny politiků z vlády ze jejich neslušné chování a špatnou reprezentaci ve světě.

A celá republika bude teď najednou řešit chování prezidenta naší republiky? To mi přijde více než směšné. Všichni odpůrci našeho prezidenta se chovají jako supi a čekají na každý jeho chybný krok, neuvážené slovo které podle nich řekl ( nemyslím si že byli neuvážené, ale že pan Zeman přesně ví čím koho provokovat a jak se říká potrefená husa se..... :-) A že nazývá věci pravými jmény. Že má svůj vlastní názor a mluvu sice jadrnější, ale nic neobaluje a neskrývá za cizí slova, kterým většina národa stejně nerozumí. A TO JE PRO VÁS OSTUDA??? !!!  Kde jste tedy všichni kdo podávají petici na odvolání byli, když se děli a dějí všechny ty nepravosti v tomto státě? 

Jak jsem říkala. Jsme neskuteční pokrytci a to co odsuzujeme na jediném člověku, promíjíme stovkám dalších z řad našich politiků a senátorů.  Kdo myslíte , že za všechny ty roky nám způsobil větší ostudu v cizině?  Lidi vzpamatujte se a nebuďte jak stádo ovcí, které se nachává srthnout davem a našeptávači, kteří již dlouhodobě niči tuto zemi a vše svaluji pak na jedinného člověka a to ještě na hlavu státu.......


Nepřihlášený uživatel

#6785 Re:

2014-11-06 22:00:32

#1: -  

 klaus kradl pera a co? :DDD


Nepřihlášený uživatel

#6925 Re:

2014-11-07 06:28:47

#1: -  

Vždyť jste si ho zvolili, tak co se teď rozčilujete...Věřím, že minimálně polovina z vás jej volila.

Absolutně nesouhlasím s jednáním pana prezidenta, ale petice na odstoupení? To je přece naivní myslet si, že to bude k něčemu dobré.

Řadoví občané zde nemají slovo. Bylo by třeba úplně vyměnit celý parlament.

Tchi-Konga

#7060 Re:

2014-11-07 07:52:18

#1: -  

Milí Karlofilové. Asi vás všechny uráží to, že pan prezident nazval věci pravými jmény. Přesněji to, jaká zvěrstva tady za 3 roky napáchala Kalouskova vláda. Vaši petici nepodepíšu. Naopak podepíšu petici za setrvání pana prezidenta v jeho úřadu.

Renáta

#7525 Re:

2014-11-07 12:35:54

Nejde o to jak změnit prezidenta. Jde o to jestli se změnili ti co ho volili!

Preziden pouze uplatňuje to co vždy nabízel, v tomto smyslu je upřímný. On byl přece vždycky opilec, lež je mu přirozená, manipuloval, choval se jako hulvát, byl arogantní. Po celou dobu svojí politické kariéry i v průběhu prezidentské kampaně. A právě tyto vlastnosti oslovili převážnou většinu našeho národa, jinými slovy přišli jim normální, běžné, ztotožňovali se s nimi. Proto se stal většinovým prezidentem. Pro tyto vlastnosti on získal tu nějvětší podporu. Né pro slušnost, pravdovost atd. Proč by je měnil? Když si je lidé přáli.

Otázka tedy zní: Změnili se už jeho voliči? Poučili se dostatečně co přináší tento způsob chování?

A hlavně: Volili by dnes jinak? Možná již né Zemana, ale koho? O kolik se tito voliči změnili, rok je krátká doba. Upřednostňují sami ve svém životě ušlechtilost a nebo pouze menší hulvátství. Touhu po pravdě a sparavedlnosti nebo pouze o trochu menší lži. Atd. Atd.

Pozor. Díky těmto voličům by ti co ho nevolili mohli dopadnout ještě hůře. Mezi kandidáty na prezidenta totiž byli a mohou být tací, kteří jsou v jádru stejní jako Zeman, pouze jsou méně "upřímní", spíše rafinovaní, více se ovládaj, hulvátsví schovávaj, ale v jádru jsou stejní.

Dokáže většina našeho národa už toto rozpoznat?

Jaké vlastnosti převažují u VĚTŠINY našeho národa?

Já Zemana nevolila a po jeho víťeství mi bylo pravdu velmi velmi zle. Ale byla jsem součástí menšiny. Jsem ještě menšinou?


Nepřihlášený uživatel

#7711 Re:

2014-11-07 14:54:41

#1: -  

 jen si ho svrhnete pak si budete rvat vlasy co prijde potom..

Hana

#8073 Re:

2014-11-08 00:34:43

#1: -  

 Panu Miloši Zemanovi chybí to co by jako prezident měl mít, a to je noblesa, která

 přísluší reprezentantovi státu, nadhled, který by měl mít zkušený a vzdělaný člověk,

 empatie, tudíž vcítění se do názorů ostatích, důstojnost při styku s naší hostorií

 kterou naše korunovační klenoty jistě představují a hlavně skromnost, ta zdobila

 mnoho špičkových lidí. To snad vyjadřuje vše.


Nepřihlášený uživatel

#8307 zeman sice mluví sprostě ale zastupuje českou republiku aby nebyla jen malá země a chrání nás před E

2014-11-08 16:50:59

#1: -  

 

Opice

#8378 Re:

2014-11-08 18:58:22

#1: -  

 já ho nevolila!  A co vy???

S propagovaním Zemana, že alkoholismus je v pořádku, zásadně nesouhlasím.

Divíte se, že cikáni mluví sprostě? Aby ne, pan prezident jim a dalším přece jde příkladem.

Dělá po celém světě jenom hroznou ostudu všem občanům České republiky.

A co Vy?  Proč ho tolik lidí volilo, toho vola? .....

= mé stručné vyjádření

 

 

Op

#8381 Re:

2014-11-08 19:01:24

#1: -  

  já ho nevolila!  A co vy???

S propagovaním Zemana, že alkoholismus je v pořádku, zásadně nesouhlasím.

Divíte se, že cikáni mluví sprostě? Aby ne, pan prezident jim a dalším přece jde příkladem.

Dělá po celém světě jenom hroznou ostudu všem občanům České republiky.

A co Vy?  Proč ho tolik lidí volilo, toho vola? .....

= mé stručné vyjádření


Nepřihlášený uživatel

#9103 Re:

2014-11-09 23:11:49

Snažím se pochopit, proč někdo dokázal volit Zemana a po všech jeho průserech poslední doby ho stále obdivuje. Dovolte mi přinést dva (pro Vás asi překvapivé) argumenty poslední doby. 1/Zeman říká, že Petr Kellner z PPF není tunelář. K tomuto silnému stanovisko nezaujmu veřejné stanovisko pro ani proti, jen poznamenám, že Zeman v Číně i cestou zpět z Číny podporoval PPF, která Číně má zájem zejména expandovat s Home Creditem, a to je firma, která stovkám rodin v ČR pomohla stát se bezdomovci. 2/Zeman před několika dny podepsal novelu na zákona o elektronických komunikacích v podobě, která Vám voličům Zemana určitě uškodí. Více např. zde

http://janm.holik.blog.idnes.cz/c/434218/Zeman-podepsal-zakon-pro-Kellnera.html

milda

#9187 Re:

2014-11-10 08:23:30

#1: -  

trochu pije :), ale jinak je to prezident, který se o něco snaží, asi ne všem líbí jeho vystupování, ale podstatný by mělo být něco jiného. Taky je mi líto, že neumí obojí. 

Honza

#9565 Video na youtube

2014-11-10 16:35:45

#1: -  

 Perfektně vyjadřuje mé pocity. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=t6nNkAz-Poo

jar

#9880 Re:

2014-11-11 05:44:40

#1: -  Člověk, který získal prezidentský úřad podvodnou kampaní, placenou Lukoilem, samozřejmě pokračuje ve své úspěšné taktice.

 

Jana

#9933 Re:

2014-11-11 08:56:46

#1: -  

 Tak trochu je mi proti mysli, podepisovat to po par sprostych slovech v TV, kdyz to, co Zeman rekl slusne do te doby ve svem zivote, by normalnimu cloveku stacilo na jeho odsouzeni. Ta petice měla existovat od voleb prezidenta. Ovšem nezaložila jsem ji, že, tak se divit moc nemůžu.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-12 09:54:29


Nesouhlas

#10587 Re: Vážně?

2014-11-12 11:16:44

#1: -  

 Vážně? Opravdu všem tolik uvědomělým občanům příjde tohle normální? Nezastávám se Zemana. To co udělal nebo řekl bylo špatné a něco takového by si neměl dovolit. Ale opravdu je to tak strašný problém této republiky. Pár sprostých slov a hned podepisujeme petice a žádáme rezignace. A to, že nás posledních 25 let kdejaký zloděj v klidu ojebává do prdele necháme bez povšimnutí. Zanadáváme si v hospodě jaký jsou to všechno kurvy a jde se dál. To si myslím, že je správný důvod vytáhnout do ulic a žádat změnu. Říkám to pořád, národ bezpáteřníků jakým bez pochyby jsme si nezaslouží nic jinýho než podrobení. 


Nepřihlášený uživatel

#12286 Re:

2014-11-16 19:16:47

#1: -  

 I když většinu věcí říká pro někoho nevhodným způsobem, má ve všem pravdu! Spíše byste měli obdivovat, že si dovolí říci veřejně pravdu. Zkuste se poinformovat o daných věcech a změníte názor. Fandím mu.


Nepřihlášený uživatel

#12353 Re:

2014-11-16 22:08:58

#1: -  

 Stydím se a to velmi co ten pan Zeman říká, je to ožrala a hulvát

Anonym

#12665 Jen tak dále !

2014-11-17 15:38:59

#1: -  

 Podpisy stále přibívají a já začínám mít větší a větší radost , ale lidi proberte se !! Půlka lidí co ho zvolila podepsala niní petici .. Už dávno na hradě mohl být někdo jiný !

J-Dis

#13655

2014-11-18 15:40:24

#1: -  

 Hulvata a hlupaka za prezidenta to nebylo ani za komunismu. Ostuda naroda

Johanka

#14505 Re: Petice na obranu demokracie

2014-11-19 18:37:06


Nepřihlášený uživatel

#14595 Re:

2014-11-19 21:34:12

#1: -  

 Co jste to za lidský odpad, takto uboze a nepodloženě podněcovat štvavé kapaně proti demokraticky většinou zvolenému prezidentovi. Není vám ten rektální alpinismus k Američanům a zrádcům z TROP 09 trapný? Styďte se, vy nejste Češi a Moravané, jste prodejná lůza.

Střelec

#14746 Za obraz naší země mohou jen lidi !!!

2014-11-20 08:30:21

Dovoluji si s jistotou prohlásit a to na plno, že za upadek naší země se proslavily tito muži Václav Havel a Václav Klaus a další nejmenovaní, kteří dali podnět k rozkrádání naší země a děje se tak i v současné době !!! Chudáci děti - našich dětí !!! Preziden Miloš Zeman v této aféře má taktéž nezastupitelné místo,... Občané ČR probuďte se a jednejte,..

 


Nepřihlášený uživatel

#15616 Re:

2014-11-21 13:50:54

#1: -  

 Nejsem pro odvolání pana prezidenta Zemana, jste blázni.........

OSSZ

#15846 Re:

2014-11-21 21:23:02

#1: -  

 Zeman je dobrej !

Zemanovec

#16468 Re:

2014-11-22 23:30:20

#1: -  

 Tak..leda do prdele můžete.My i Zeman   vás,Karlíkáře, máme hluboko.


Nepřihlášený uživatel

#17048 Re:

2014-11-24 11:25:24

#1: -  

 Blbečkové,proč by odstupoval.Byl volen lidmi.

kamilka007

#17816 Re:

2014-11-25 18:56:58

#1: -  

Já si nemůžu pomoct, ale Miloš Zeman byl zvolen demokratickou přímou volbou, z čehož mi vyplývá, že se na Hradě nelíbí jen menšině..
Sama jsem ho nevolila a stydím se za něj každou svojí buňkou, ale takovouhle petici prostě podepsat nemůžu, protože pak by celý ten náš nedokonalý, přesto demokratický systém neměl smysl.


Nepřihlášený uživatel

#18525 Re:

2014-11-27 07:50:40

#1: -  Podporuji pana prezidenta.

 


Nepřihlášený uživatel

#19339 Re:

2014-11-28 18:02:58

#1: -  

 Je úplne normálny, nebojí sa nazvať veci pravým menom.

Earl

#19354 Re:

2014-11-28 18:35:11

#1: -  

 Stydím se za občany této republiky pro mě jste obyčejní kolaboranti.

Gargamel

#21718 Re:

2014-12-03 14:23:18

#1: -  

BOS BOS DICITUR TERRIS UBICUMQUE VIDETUR je krásné latinské přísloví, které vystihuje toho pána co nás tak všechny oblažuje z Hradu.... Pěkně to také vystihnul náš největší učitel J.A. Komenský: - Vůl všude zůstane volem, ať je spatřen kdekoliv. Možná někdo z vás slyšel už i přísloví: "vezmi vola do Paříže a vrátí se zase jenom vůl".... prostě když vezmete toho strejdu z Vysočiny do Prahy a posadíte jej na prezidentský stolec, pořád bude jenom králem tlačenek, bůčků a becherovek ale nikoliv králem nás Čechů. Je mi smutno z toho, kolik je u nás lidí, kteří někoho takového vynesli na hrad a dokonce to ještě obdivují a obhajují.

vagoš

#23651 Re: Prezident

2014-12-10 18:04:08

drlek

#27055 Re:

2014-12-26 18:34:32

#1: -  

 tady je ale blbců


Nepřihlášený uživatel

#28523 Re: Podporuji pana prezidenta!!

2015-01-01 19:40:20

#1: -  

Nechápu co vám na tom jak pan prezident mluví vadí?? Mluví takhle celý národ. Já jsem za ti rád konečně pořádný prezident co nikomu neleze do zadku a říká všechno na rovinu. Pokud bych si měl vybrat jestli kníže huhlu který neustále spí a co by byla ostuda jako mraky neumí ani česky nebo Miloše Zemana který pije a někdy je hold sprostý volím Miloše všemi deseti. Aspoň umí česky.

ANTImiloš

#37507 Re:

2015-02-07 02:51:50

#1: -  

 Zeman je čůrák vypitej pryč s ním !

 


Nepřihlášený uživatel

#37981 Re:

2015-02-10 11:55:11

všem doporučuji na YouTube Petra Zitka, vysílá každý den desetiminutové zprávy, především Michalovi Majznerovi#1: -  

 

J.P.

#40977 Re:

2015-03-05 08:12:15

#1: -  

 Už se perou.

JM

#41055 Re:

2015-03-05 16:11:58

#1: -  

 

Pana prezidenta plne podporuji. Pražské Kavárny, nechť se vzteky potrhají.

přemýšlivý

#41160 Re:

2015-03-06 08:35:39

Plně podporuji pana presidenta Miloše Zemana. Nechť pravdoláskaři puknou vzteky. 

 

haNZZOWICH
Nepřihlášený uživatel

#42473 Re:

2015-03-12 15:23:50

hruza videt...sem nevidel vetsiho bl.. na ruske dalkove ovladani...ostuda pred celym svetem..

jdu blejt

 

 


Nepřihlášený uživatel

#43619 Re:

2015-03-21 00:09:06

#1: -  

 Miloš Zeman je nejlepší prezident od dob Ludvíka Svobody. Vlastizrádci, kolaboranti a tuneláři, kterými byli dva předchozí prezidenti Zemanovi nesahají ani po kotníky. 

Honza

#45504 Re: Stydím se za Zemana (není mým prezidentem)

2015-04-07 03:59:27

#1: -  

 Stydím se za Zemana, který není mým prezidentem, nicméně dělá ostudu všem. Nechápu naši vládu, která mlčí a v tichosti mu schválí cestu do Moskvy. Jaká je vlastně naše zahraniční politika? Nechápu, že se nikdo z té smečky v parlamentu, (co jsme bohužel volili) neozve.

smrt topnazi09

#46984 Re:

2015-04-27 14:09:03

#1: -  

 Jsem pro zabití dementního starce Schwartzenberga a všech českých dobytků co ho volili.

Martin Kaktus

#48954 Re:

2015-05-26 20:28:14

#1: -  

 Zeman je proti fašistické EU. Co víc bychom mohli chtít? Snad nechceme raději zrádce Schwarzenberga a podobné.

ZUZKA

#49855 Re:

2015-06-15 05:23:13

#1: -  

 Ne nesouhlasím s odvoláním,byl demokraticky zvolen styďte se a řešte jiné důležitější věci. Já jsem pro odvolání celé vlády. Zemana nechte na pokoji. Kavárenští povaleči

Spokojený pracující občan

#51328 Re:

2015-07-30 19:30:12

#1: -  

Za třičtvrtě roku trvání petice pouhých stošest tisíc podpisů ? No to je vážně bída! :-D

To vás to ještě pořád drží? Vždyť ty naše propagandistický média už se tím vůbec nezabývají.
Nejte náhodou mírně pozadu?
Milí moralisté, šáhněte si laskavě všichni do svědomí. Kdo z vás nenadává a nepije alkohol?
Ale, prosím Vás, drazí spoluobčané, nehrajte si na něco, co nejste, děláte ze sebe jen pokrytce.
Našeho prezidenta Miloše Zemana volila nadpoliční většina voličů v tomto národě, pokud s tím máte problém, tak zvedněte své ctěné pozadí a choďte častěji k volbám.
Zdraví spořádaný, spokojený, pracující občan, kterému se i v tomto národě za vlastního přičinění dobře daří!


Nepřihlášený uživatel

#57158 Re:

2015-09-11 13:20:10

#1: -  

 běžte dělat něco užitěčného- třeba vítat přivandrovalce

Zuza

#58464 Re:

2015-09-21 19:45:22

#1: -  

 Prezidentovi  nesaháte ani po kotníky. A jestli si dosáhnete, kousněte se do zadku!_


Nepřihlášený uživatel

#58593 Re:

2015-09-22 20:17:13

#1: -  

 Zeman je jediný prezident,který nepotřebuje Barandov,nepotřebuje vracet majetky,nepotřebuje se kamarádit s kmotry,nepotřebuje lobovat za své podnikání !!!! Jestli máte problém je mi vás upřímně líto ovčani !!!!


Nepřihlášený uživatel

#58729 Re:

2015-09-23 16:33:44

#1: -  

 Jste jen šašci.


Nepřihlášený uživatel

#58889 Re:

2015-09-24 18:14:30

#1: -  

 l


Nepřihlášený uživatel

#59070 Re:

2015-09-26 06:47:47

#1: -  

 Pockejte si volby.....:):)


Nepřihlášený uživatel

#61944 Re:

2015-10-21 10:39:16

#1: -  

 Pravdosladkarske krysy největší zruda byl Havel


Nepřihlášený uživatel

#64062 Re:

2015-11-11 15:06:36

#1: -  Velmi trapný a špinavej pokus !

 

Jirka

#67143 Re:

2015-12-04 18:25:31

#1: -  

 Jděte všichi provdoláskaři a havoidi do prdele. Tolik peněz ten šašek šapiro nemá, aby podplatil víc jak tuhle hrstku přiblblých bezmozků!

blaaaaaaa

#67162 Re:

2015-12-04 19:16:06

#1: -  

 

fous

#67212 Re:

2015-12-05 00:27:28

#1: -Imigranti nejsou platnými hlasi . Nejsou českými občany a autor asi musí být blázen co zbírá tyto hlasi.vzdud se lojzku

Bellator

#68416 Re:

2015-12-17 07:36:20

#1: -  

 Prijde cas, vy hajzlove a nevzdelanci, kdy se budete houpat na poulicnim osvetleni v cele s Kalouskem a jemu podobnymi za vlastizradu... :) ja pak jen budu chodit a s usmevem budu plivat na vase bezcenne chcipliny. :) 

 


Nepřihlášený uživatel

#69912 Nikdy bych nevěřil, že v této zemí se nachází tolik hovad, ochotných toto svinstvo podepsat !

2016-01-02 19:39:05

#1: -  A to v takovém počtu !  Vždyť to je hrozné číslo, to je víc,  než jedno procento populace ! A to vy chcete odvolávat přímo zvoleného presidenta ?   Chcete utlouct čepicema, nebo programem ČT ?

Starkermann

#70193 Re:

2016-01-05 11:07:35

#1: -  

 Nasrat !!! Ať žije Zeman (y) !!!


Nepřihlášený uživatel

#70461 Re:

2016-01-08 19:07:21

#1: -  

 TAK TO NEKOMENTUJ, HŇUPE...!


Nepřihlášený uživatel

#72109 Re:

2016-01-28 01:00:45

#1: -  

 Tak to nekomentuj, idiote!


Nepřihlášený uživatel

#73464 Re:

2016-02-08 09:34:02

#1: -  

 Buďme rádi za Miloše Zemana, jinak by nás Klaus, Dlouhý, Čalfa, Kalousek a řada dalších zločinců vyhubila.

Vůbec se jim nehodil do jejich machinací, tak se ho snaží různými způsoby zlikvidovat. Ale jejich zločiny jsou natolik závažné, že do vězení stejně nakonec nastoupí. Jsem nejmenovaný bývalý policista. Hodně štěstí národe.

Ten co mluvi pravdu

#73582 Re:

2016-02-10 12:28:31

#1: -  

 Se proberte vy tupcii..Prezident je jediny kdo nas brani proti uprchlikum..Vy by jste radeji kourily curaka Sobotkovi ne? Fakt jste dementni narod Cesi..totalne..lituju vase deti ze maji doma takove deti co se divaji na novu ale na fakta na netu uz koukat nechcete..kdyz tu tak nechcete Zemana tak koho? Veprove a pivo nedela dobre tomuto statu :)

ada

#73644 Re:

2016-02-11 16:57:55

#1: -  Pan prezident, Miloš Zeman, je nejlepším prezidentem za posledních 70 roků !! Mluví jasně a srozumitelně hlasem podstatné většina národa ! Mluví tak, jak se mluví mezi obyčejnými lidmi práce. Salónní mluva je jistě zajímavá, ale možná jen ve fanklubu pospávajících jednotlivců !  Útoky na pana prezidenta Zemana jsou ubohé a skutečně ve stylu "hyjeny řvou, ale karavana jde dál" ! Pokud bude zdravý a bude kandidovat opakovaně, má můj hlas :)

Joedfr

#73660 Re:

2016-02-12 11:45:09

#1: -  

 To si nezaslouží Česká republika lepšího presidenta,než-li tohoto nechutného a ostudného starce?Jestliže se pořád vyzdvihují komunisté,že nemají žádný skandál,tak tohoto nečlověka jim nikdo neodpáře!Je to především jejich kandidát!Viděli a slyšeli jsme to mnozí v přímém i nepřímém přenosu!

proti schwarzenbergovi a bioaktivistum

#73792 seznam protistatnich biokryplu

2016-02-15 07:14:58

#1: -  

 Nize podepsani Schwarzenbergovci at jdou do prdele. At zije prezident Zeman. A ten seznam tech idiotu by stalo za to pro pozdejsi potreby zkopirovat... tito lide nejsou prateli teto zeme... a tak by na ne melo byt pohlizeno

D

#75614 Re:

2016-03-11 05:12:56

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#77312 Re:

2016-03-26 20:00:54

#1: -  

 PODPORUJI PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA A POHRDÁM LIDSKOU STOKOU  ZVANOU "PRAŽSKÁ KAVÁRNA"!!!

Josef Pražák

#77328 Re:

2016-03-27 07:41:23

#1: -  

 Jste trapní petenti! Proč se snažíte navyšovat počty podpisů nad skutečný stav? dnes byl poslední tento podpis:  10767    Jakub Minářů     [Česká republika] Pelhřimov        2016-03-27 06:59

Ale u petice uvádíte již číslo 10774. To chcete hlásat pravdu na lživých číslech?? Ubohé!!
10774

Demokrat

#96048 Re:

2016-10-25 18:15:02

#1: -  

 Já jsem to podepsal ož 98 457 x a furt nic .....

 

Pozorovatel

#96240 Re:

2016-10-26 22:37:23

#1: -  Stádo, zejména Pražské, se nám pod vlivem propagandy opět splašilo !!!! Kam se budete podepisovat teď, když se ukázalo, že celá kauza je panem Hermannem a spol. vylhaná, jak potvrzuje i kanadské velvyslanectví ?

 

vlastenec

#96254 Re:

2016-10-27 07:21:11

#1: -  

 Jděte s petici na WC, zmackejte ji a pak se i s ni splachnete do vylevky. Zradci naroda, kteri necti pravoplatne zvoleneho presidenta nejsou hodni nekoho woudit. Zblbli zapadni propagandou, ktera nas jen rozestvava a ceka az se sami pobijeme. Jako na Ukrajine. Je neustale valka, jen vedena jinymi prostredky


Nepřihlášený uživatel

#96803 Re:

2016-10-31 08:37:55

#1: -  

 Kam jsem to vlezl do pražské kavárny ?:-D jste ubožáci. 

Jan

#96949 Re:

2016-11-02 15:13:19

Podporuji pana prezidenta Zemana a podpoříme ho i 17 listopadu za každou cenu.#1: -  

 

Honza

#97167 Re:

2016-11-06 12:01:34

#1: -  

 O minolost se voliči vubec nezajímají zde můžete sami zjistit kdo z ní profitoval a profituje do dnešních dnů. https://cs.wikipedia.org/wiki/Alexander_Babi%C5%A1.


Nepřihlášený uživatel

#97699 Alkoholik - ostuda

2016-11-14 00:40:18

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#97747 Re:

2016-11-15 14:25:10

#1: -  

 Děkujte Bohu, za presidenta Miloše Zemana.

Existujte jedno pěkné, slovenské přísloví: " Aj pod roztrhaným klobůkom, můdrá hlava bývá."

Nelíbí se Vám náš president, protože není nóbl ? No a co ? " Z krésné míse, nenajíš se "

Vy, kteří si myslíte, že jste elita, se opět ukazuje, že jste pouze jelita.

Nesaháte našemu presidentovi ani po ten jeho bolavý palec u nohy. Sžírá Vás závist a tak sepisujete

petice a snažíte se zmanipulovat lidi a veřejné mínění, ale je Vám  to naštěsí,  houby platné.

Že se stydíte za našeho presidenta ? Naštěstí většina lidí se nezajímá o Vaše pocity a je jim to srdečně jedno.

Koho by také zajímaly výlevy nějakých individuí, které se ozývají z propadliště dějin...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2017-05-19 12:25:28


springfame

#111398 Re:

2017-06-29 17:15:44

#1: -  

 Tohle není petice, to je prosté prohlášení. A navíc úplně o něčem jiném než o odstoupení Zemana. Ono je to vůbec celé o někom jiném než o Zemanovi. Nic proti, ale autoři by si měli ujasnit, co a o kom vlastně píší. 

lawe2

#151045 Re:

2019-09-08 09:38:01

#1: -  

A tohle upozornění je pro všechny - osoba ženského pohlaví,tel.číslo - 737934960 - Intriky, manipulace, chorobná patologická touha po intrikaření. Něco s tou 66letou ženskou (jméno Vera Nusm.)není opravdu v pořádku! Trestní oznámení šla i na další s ní intrikující osoby. Řešena magistráty MS kraje. Toxoplazmoza a borelioza, prsní silikonové implantáty. Pronásledování a stalking, Zneužívání os.dat,údajů a fotek získaných podvodným způsobem. Řeší ji správní orgány.

Přidejte se k trestnímu oznámení

sfsfes

#151049 Re:

2019-09-08 10:03:29

#1: -  

a znovu- zamezte psychopatce s tel.číslem 737934960 šířit její manipulace, lži a zamezte jí škodit všem jí známým lidem. Je to rakouská veš v českém kožichu !Stará veš, 66 let, vypadá na 80 ta stará stanová kůže, pirát silnic, bezohledná uzurpátorská osoba, psychopatka, borelioza, toxoplazmoza jí naprosto zatemnily mozek! Zbavit svéprávnosti

Štrougal a Vajnar za katr

#168766 Re:

2021-04-02 12:45:33

#1: -  

No ale řekněte, který prezident světa mluví sprostě do rádia, nemůže chodit - všude ho musí vést ochranka, leze do zadku Číně a Rusku a podobně?