Petice na podporu babyboxů


Nepřihlášený uživatel

/ #5348

2012-01-01 22:33

Tak toto mohlo přijíd z hradu a z kterýho? To víme, protože se nic rozumnýho z tama nedostane ven. Ono je to lepší, když dítě najde někdo v kontejnéru, než v teplé peřince a u náhradních rodičů. Odpadky se vyvezou a je vyděláno. Na vražedkyni, nebo neschopnou matku se málo kdy přijde, aspoň mají policajti a hasiči více práce, ale nemocnice tím ušetří.. Tak to mohlo napadnout jen blbca, který chtěl zachraňovat bezbrané děti. Ten, kdo na toto přišel, tak by jsem ho nechal dát sedět, ale věznice jsou plný a takový chytráci nepatří do vězení, ale na banket, že na takovou věc vůbec přišel, protože dřívější předchůdce to nenapadlo. Říkám, že jsem pro defenestraci, ale pražáci to nebudou dělat, protože těm je pod hradem dobře. Od posledního takového činu se už potom nikdy neměli špatně. Já jsem invalida, který se stará o mámu, ale jinak bych tam jel pomoci, protože je jich tam jak much, tak nás by mělo být jak roj sršňů a myslím si, že armáda a policie toho kralování má taky dost. Možná, když ty boxi nebudou, tak se aspoň nenarodí, nebo lépe nedožijí takového humusu ve státě a bude jim lepší, jak těm co to na ně ještě čeká.