Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Pepíno

/ #357

2011-12-27 19:25

Je zajímavé u našeho národa že každý nesouhlas byť proti blbostivede okamžitě k odchodu od argumentů a přechází v nenávistné osočování. Mně osobně zaujal velice střízlivý návrh nepodepsaného diskutujícího který píše velmi rozumně když uctít tak při výstavbě něčeho nového. Podle mne i když (naprosto nesouhlasím s přirovnáváním pana Havla s Masarykem a domnívám se že byl pan Havel rozporuplná osobnost) bych se přikláněl k názoru pokud tato vláda a parlament včetně senátu si dokáží odepřít výhody které naprosto nejsou podloženy a ušetří na výstavbu další stanice metra bez toho ,že to vydřou z daňových poplatníků tak by se klidně mohla jmenovat HAVLOVA. Jinak přejmenování bude stát další miliardy neboť jiná čísla už naše vláda nezná a za pár let budou naši potomci strhávat tento název jak je u nás zvykem protože historici objeví nová fakta a jako vždy začnou dělat kariéru na účet zesnulých. Už teď si dokážu živě představit reakci příznivců pana Havla ale upozorňuji předem že nejsem komunista a také nechci návrat před rok 1989.Jsem jen zastánce otevřené seriozní a konstruktivní diskuse.