Zrušení pouťové atrakce "Jizdy na ponících"
Zrušení pouťové atrakce "Jizdy na ponících" / Oznámení / petice / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12013-08-15 18:53Držím palce |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22013-08-15 19:31Pani Holancova-DRZIM palce |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32013-08-15 19:35Držím palce!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42013-08-15 19:37držíme vám všem palce |:=) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#5 Jeife2013-08-15 19:52Doufám že to vyjde !!! :) |
|
| |
|
Simona Indrova Nepřihlášený uživatel |
#62013-08-15 20:33Super držim pěsti |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72013-08-15 21:28Doufejme, že vše dobře dopadne a že lidi začnou myslet, držím pěsti |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82013-08-16 05:56Tak doufám,že vše dobře dopadne!rve mi to srdce když ty poníky nikde takhle vidim a to nemluvim o dalších zvířatech který trpí! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-08-16 06:20Tak snad se to pohne správným směrem |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102013-08-16 07:51Tohle by měl být jeden z prvních kroků, pokud s peticí uspějeme, který by mohl toto téma v ČR trochu rozpoutat, aby se věci daly do pořádného pohybu. Moc Vám fandím, budu dál rozesílat a shánět další podpisy. Držím palce a moc děkuji za to, že někdo zakročil a začal jednat. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112013-08-16 08:45...Klárko, kdyby bylo cokoliv potřeba tak mě kontaktuj...Míša |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122013-08-16 08:59Já jsem to předala SVS a prý se tím budou zabývat |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132013-08-16 09:11Držím pěsti!! :) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142013-08-16 10:18kéž by to vyšlo a koníci by nemuseli nikovo vozit |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152013-08-16 11:11Taky doufám,že to pomůže ... snad nás bude dostatečně,aby ti chudáčci konečně měli volnost ... oni neznají se jen tak probíhat ve velké ohradě se zelenou trávou ... a teď to doufám poznají ;) moc držím všechny prsty ať se to povede a vyhrajeme nad cirkusáky !Neplatí to jen pro koně,platí to pro VŠECHNY ZVÍŘATA v cirkuse !!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162013-08-16 17:00Nemám nic proti cirkusákům (když je o zvířata dobře postaráno). Na druhou stranu trápení zvířat, v tomto případě poníků, nesnáším. Hodně zdaru |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172013-08-18 08:28Držím palce, jako ostatní, moc bych si přála, aby už přestalo týrání všech zvířat. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182013-08-18 13:13Jen tak dále! :) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192013-08-18 14:19Doufám, že to víjde |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202013-08-19 18:36Výborně, jen do toho! Simča |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212013-08-21 08:30Myslím, že těm poníkům je úplně buřt jestli chodí párkrát za den dokola nebo ne. Pokud je s nimi dobře zacházeno tak nevidím problém. Myslím, že by se takovéto úsilí mělo realizovat v trochu jiném směru. Například k tzv. "množírnám" psů. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222013-08-21 09:16Kdy petice bude v písemné formě, aby byla platná i pro úřady? Popř. kam pak odesílat vyplněné archy? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#23 Re:2013-08-22 05:27Jedno jim to určitě není. Jak by se líbilo Vám být někde zavřený/á a pak celý den jezdit do kola. Myslíte si, že si to to zvíře zaslouží? Nedělat nic jiného než tohle? A co se týče množíren psů, tak už se na tom dávno pracuje. :) |
|
| |
|
Hucul |
#24 Re:2013-08-24 18:18Ti koně nechodí jen několik koleček! ti chodí celej den v jednom směru s přitáhlou vnitřní otěží většinou s nepadnoucíma sedlama a bez přísunu vody a sena. Myslim že tobě by to asi jedno taky nebylo. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252013-08-25 08:27je vam doufam vsem jasny co se stema ponikama stane kdyz to opravdu zrusite??? |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.