Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“
Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“ / Oznámení / Několik zpráv o činnosti organizátorů petice / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12025-04-03 08:03Dobrý den,Kamilo,sice je náš ČL okres nakloněn spíše jinému uskupení,ale můj hlas určitě máte,protože díky takovým lidem nepřijde vniveč.Držím vám oběma palce! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22025-04-03 08:32Vážená paní Dvořáková, počítejte s mou plnou podporou! Děkuji za informace. S pozdravem, Pavlína |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32025-04-03 08:34Díky za kočičky a vše co děláte Vám i manželovi .Ale SPOLU volit nebudu. Každá strana by měla kandidovat sama za sebe. Letos to jsou první volby ,že vůbec nevím komu dám hlas? |
|
| |
|
Martina |
#42025-04-03 08:36Pro kočky bych udělala všechno.Ale váš muž kandiduje za stranu,kterou bych už nikdy v životě nevolila. |
|
| |
![]() Anonymous |
#52025-04-03 09:09Výborná zpráva. Jste úžasní.Spolu jsme volili a budeme zase😺Dita Šteflová, Třebíč |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62025-04-03 09:18Dobrý den, paní Kamilo, kandidovat je určitě dobrý nápad, jen ta strana, kterou jste zvolili, asi není dobrá volba. Pokud tedy už ta strana nemá nějak zajištěno (např. pomocí korespondenční volby), že uspěje, tak moc šancí nemá. Vždyť už u vlády nyní byli a jsou a dělají něco pro kočky, jsou vám nakloněni? Vždyť s reakcí ministra Výborného jste moc spokojená nebyla. Ani jihočeský hejtman Kuba z ODS nechce vůbec přispívat útulkům - zeptejte se Evy Hulcové, ta na něj nadává, kudy chodí. Za ty chcete kandidovat? My je určitě volit nebudeme. |
|
| |
|
RB |
#72025-04-03 09:26Je smutné, když se někdo snahu o pomoc zvířátům snaží zpolitizovat a dá se do spolku s ... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82025-04-03 09:38Důležité je, že mu věříte Vy, protože já mám důvěru ve Vás 😉 |
|
| |
|
Sunrise |
#92025-04-03 09:56Kami, nic si nedělejte z komentářů, zůstaňte silná, vedete si velmi dobře. ❤️ Dík za kočičky. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102025-04-03 10:13Dekuju za Vasi praci. Propagaci vitam a podporuji. Jsem nesmirne rada, ze jsou na svete jeste lide jako Vy, kteri maji chut a energii cokoliv zmenit k lepsimu. Vazim si Vas a preji mnoho uspechu, i tech osobnich. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112025-04-03 10:29Dík za vaši práci, kočky potřebují zastání, kočky by neměly být žádný nechtěný odpad. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2025-04-03 10:30- Date of removal: 2025-04-03
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#132025-04-03 10:40Držím palce Marta Marešová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142025-04-03 11:04Dekuji moc za to co delate.👍🏼 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152025-04-03 11:16Skvělá práce, snad to přinese ovoce 🙂 |
|
| |
|
Bianka |
#162025-04-03 11:38Kandiduje za SPOLU. Tak to si děláte prdel. Hnus. 🤮🤮🤮🤮🤮 |
|
| |
|
Kamila Dvořáková Autor této petice |
#18 Re: Vás názor Vám neberu2025-04-03 11:42Manžel kandiduje za TOP09 na kandidátce SPOLU. Díky TOP 09 jsme s řešením petice tam, kde jsme. Přeji příjemné zvracení i na dále.
|
|
| |
|
Kamila Dvořáková Autor této petice |
#21 Re:2025-04-03 13:11Manžel kandiduje za TOP09 na kandidátce SPOLU, kroužkem je možné ho podpořit, aby mohl zase on pokračovat v tom, na čem už tolik let pracujeme. |
|
| |
|
Kamila Dvořáková Autor této petice |
#22 Re:2025-04-03 13:19Vidíte a my děláme pro kočky opravdu všechno. Dokonce i to, co je pro nás velmi nepříjemné (třeba schůzky s poslanci stran, z jejichž praktikami se nemůžeme ztotožnit). Záleží na tom, co pro Vás znamená to všechno. Pro nás i překročení vlastního stínu, potlačení vlastního ega. Protože to děláme pro kočky. S manželem jsem dlouho probírali jeho možnosti a nakonec na kandidaturu přistoupil. Přesto, že víme, že můžeme čekat spoustu nepříjemností. To je asi vše, co k říci k našemu "děláme všechno".
|
|
| |
|
Kamila Dvořáková Autor této petice |
#24 Re:2025-04-03 13:28Vážený/á RB, 1, svým pravicovým smýšlením se nijak netajím ani já, ani můj manžel. 2, Petice je od počátku myšlena k jednání s politiky. Viz úvod petice. 3, TOP09, za kterou manžel kandiduje byla strana, která téma od počátku podporuje. Jiří Pospíšil petici pomohl sepsat, zpropagoval ji a samozřejmě podepsal. M.Pekarová byla první, kdo nás vyslechla a doporučila další poslance k jednání, ještě než petice vůbec vznikla. M.O.Havel byl ten, kdo nám vysvětlil, jak funguje schvalování, čeho můžeme dosáhnout a jakým způsobem. A další a další. Jinde než v politice se zákony měnit nedají. Můžeme na sebe zanevřít, třeba si i trhat vlasy a různě nadávat, to však k výsledkům nevede. Děláme různé kroky a zatím se nám daří jít kupředu. Tam, kam zatím nikdo jiný nedošel. Čistě bez emocí, na základě rozumu a realistických rozhodnutí. Ta kočky potřebují. Přeji hezký den.
|
|
| |
|
Kamila Dvořáková Autor této petice |
#25 Re: Přesně tak. Je mi t ní ch na blití.Re:2025-04-03 13:29#17: Bianka - Přesně tak. Je mi t ní ch na blití.Re: Jak vidíme, emoce kladné ani záporné zatím kočkám moc nepomohly. Více rozumu, informací a vše se lépe pohne.
|
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
