Týdny občanského neklidu
Týdny občanského neklidu / Oznámení / REAKCE SENÁTU / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12016-12-03 10:41Děkuji za vaši práci. Výborně. Věra Lucey |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22016-12-03 10:45Díky za Vaši práci. V. Fabianková |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32016-12-03 13:47Velice dobrá práce.Děkuji Vám. Martin Žáček |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42016-12-03 13:52To je fajn, díky Černá Z |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52016-12-03 17:09Vždycky jsem měl velké výhrady k Senátu, pokud ovšem mají tuto schopnost, plně uznávám jejich význam ve smyslu ochrany demokracie. Děkuji. Šimon Langšádl |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62016-12-03 20:20Vy hnusný sráči,už běžte do prdele i s těmi ožraly a neotravujte slušný lidi. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72016-12-04 01:44Skvělá práce. Dík patří vám i všem signatářům. Ivo Farský |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82016-12-04 08:28Masaryk a demokracie a ne Hitler či Stalin a nacismus nebo komunismus. To je jediná šance pro naši zemi. |
|
| |
|
P Barták |
#92016-12-04 08:31Naprostý souhlas. Jen občanská angažovanost udělělě z demokracií vyspělé systémy. Jen schopnost obyčejných a slušných lidí jednat je hybnou sílou demokracie. Tedy jedneme. Díky všem členům petičního výboru za aktivitu, kterou mohu podpořit bohužel pouze podpisem. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#10 Re:2017-01-10 12:56Masaryk byl taky pěkný prase, nechal střílet do stávkujících dělníků. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112017-01-10 12:59Hrozná sračka. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#12 Zkuste přetavit své názory ve volbách (to už jste ale zkoušeli víckrát -no tak nevím co vám poradit)2017-01-18 20:39Naprostý nesouhlas, jste úplně mimo realitu. Doufám že Zeman bude znovu kandidovat. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132017-01-25 20:10Tak to asi tlupa nikým nevolených trumberů senátu ČR budou jediní na světě, kteří s činou neobchodují, swvědčí to o jejich naprosté nekompetentnosti, naštěstí jejich čas se naplnil a nový řád v této naší zemi zavládne, správným směrem. Staneme se dalším státem USA a pan Donald Trumph si tady už pořádek udělá. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142017-01-25 20:19Totální nesmysl, squadra nikým nevolených blbounů co momentálně díky naší lenosti ještě zaclání v senátu, nemá co jménem skutečných občanů prohlašovat, a už vůbec ne takové kokotiny. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152017-06-09 23:59A ono hovno, co? :-)))) |
|
| |
|
Fuck Off Nepřihlášený uživatel |
#162017-06-20 23:14...................../´¯/) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172017-07-06 10:35Ta vase Svoloz 'Radoby umelcu' akorat pomaha tem kteri chteji rozlozit tuto Zemi . Neustale jen hecujete lidi proti sobe - za penize by jste i vlastni matky prodali , Pfui , Jste Hnus a povel., nic vic.. Lidi uz vas maji dost a davejte si pozor aby jste neskoncili na prkenku is celou vladni garniturou . |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.