Týdny občanského neklidu
Týdny občanského neklidu / Oznámení / Týdny občanského neklidu / Komentáře
|
žolik |
#12016-11-07 14:25doufám, že se všichni sejdeme u voleb! |
|
| |
|
Eso |
#2 Re:2016-11-07 16:09Jen aby nás bylo dost. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#3 Hlavně u voleb2016-11-07 16:28 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42016-11-07 17:11Škoda že nemám fb |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#5 Re:2016-11-07 17:43#1: žolik - dotaz: co změní když půjdu volit? Volič pouze rozhodne, kdo bude "žrát" nejvíce, ale pak je mu káleno na hlavu celé funkční období....kdyby nevolil a účast byla 200 :D to by teprve něco změníl....
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#6 Re:2016-11-07 17:44#4: - to je ale práce si založit profil...strany jich mají stovky, kteří prudí na fórech normální lidi.....;)
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72016-11-07 18:45Dobrý den, stydím se za našeho prezidenta a rád bych to změnil. Máme krásnou zem a musíme o ni pečovat. Jsem připraven pomoct, pokud bude potřeba |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82016-11-07 18:59Facebook nepoužívám už z principu. A nikdy se k tomu nesnížím. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92016-11-07 19:38kalaprtka dobrdapka, zkouška komentářů, zkouška komentářů |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102016-11-08 07:17Děkuji za oznámení. Jsem zásadně proti facebooku a tak mĕ mrzí, že mi informace budou unikat. Chápu však plně důvody a doufám, že informace nějak seženu. Moc dĕkuji za vaše nesmírné úsilí. Lhotska |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112016-11-08 08:32Polibte mi prdel !!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122016-11-08 20:34Super, moc děkuji. Jsem odpůrcem facebooku, takže se nic nedovím. Přeji tedy mnoho úspěchů. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132016-11-09 09:23Víte co, komedianti? Běžte do prdele! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#14 Re: Re:2016-11-09 12:19Muž s čírem opět prohraje, ať už to bude kdokoliv, pražská kavárno. :-) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152016-11-10 06:56Trapáci. Dyk je telátko ,ale pan Bartoška by už mohl mít ve svém věku rozum. J. Němeček Praha |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162016-11-10 20:46Nad některými kecy se soudnému člověku rozum zastaví. Pak se nemůžeme divit, že máme takové politiky-případně presidenta. Holt vrána k vráně sedá, .... |
|
| |
|
Petr |
#17 Re:2016-11-11 15:10Zeman stále lže a pije.Více k tomu nemám |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2016-11-13 09:19- Date of removal: 2016-11-13
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#192016-11-17 16:43děte už do prdele, 99% národa na vás sere, špíno darebná |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212016-11-24 07:04Peněz mate dost ? nebo je musíte sbijat, tak nemáte kapacitu a čas pro svojí věc ? Všeobecně : Asi to není tak žhavé. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22 Re: Re:2016-11-25 10:49Lžeš ty, ožralej dobytku. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#23 Re: Re:2016-12-03 16:25emigruj Ty i s tím svím prezidentem |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242016-12-03 19:09Moc děkuji jsem za život bez komoušú a miloušú |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.