Petice za otevření zoologických zahrad
Petice za otevření zoologických zahrad / Oznámení / Odpověď na petici od hlavní hygieničky MUDr. J. Rážové, PhD. / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12021-02-17 12:26Aha, ale narvaná hromadná doprava a přeplněné turistické oblasti jsou v pořádku a nepředstavují epidemiologické riziko. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22021-02-17 12:37V tomto ročním období, pokud by došlo k srovnání třeba s rokem předešlým, opravdu nehrozí k tomu, že by došlo ke kumulaci návštěvníků na jednom místě, ev. u vstupu! Počty návštěvníků v těchto měsících bývají podstatně menší než v jedné soupravě pražského metra!! Neshledávám v tomto opatření naprosto žádnou logiku! Ing.Hana Fuksová
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32021-02-17 13:25Vážená paní doktorko. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42021-02-18 15:34škoda mluvit...hlavně v zimních měsících opravdu to bude všude narváno. Rozumím uzavření pavilónu, případně restaurací v zoo, ale celkovému uzavření ne. Hlavně, že nevadí plná mhd, metro a provozy fabrik ....ach jo dej úředníkovi moc a vymyslí papír! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62021-03-21 22:07Myslím si že zrovna V Zoo atd. Se dá množství lidí ohlídat online vstupenkama na omezený počet atd. Kdežto přeplněné hromadná doprava či nákupní dum(Tesco, Lidl atd. 100%ne-jelikos lidé co Maj hlídat počet lidí už to delaj jen na oko) a v MHD nikdo nic nehlida! |
|
| |
|
Romi Krásová |
#7 Otevřete zoo2021-03-22 09:56To jsou jen trapné výmluvy o nákaze. Byla jsem v zoo když ještě nebyl covid a ani tak jsme se nikde neshlukovali a lidé od sebe byli dostatečně vzdálení a to nikdo nemusel.Tím že jste ale ta zoo pozavírali jste vše akorát podělali protože se tím nic nevyřešilo a jen ekonomicky a psychicky likvidujete tyto nádherné přírodní instituce. A týká se to nejen lidí...trpí tím i zvířata. Tohle je pouhá soutěživost kdo zavře více ,,podniků,,...Nemam už slov k těmto hloupým nařízením...ale někdo by za tyto nesmysli měl tvrdě pykat. Navrhuji doživotní práci uklízeče vykalů v zoo Zdravím ale pouze normální lidi Romana Krásová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82021-03-22 11:37OK, v tom případě by si madam Rážová měla nechat z platu jen částku odpovídající minimu a zbytek odevzdávat zoologickým zahradám. Pokud to nechce táhnout sama, nechť se obrátí na své kamarády z ministerstva. Kde proboha vzali, že život zvířat v zoo je méně cenný než ten jejich? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92021-03-30 06:43V tom případě buďte fér a dejte kompenzace i malým a soukromým zoo a zooparkům. |
|
| |
|
Ferina68 |
#11 Re:2022-01-26 19:26Přesně tak, žádný důvod k omezování provozu ZOO a volnému pohybu lidí v ZOO není. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.