Petice proti jmenování Hermana ministrem kultury
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice proti jmenování Hermana ministrem kultury
|
Nepřihlášený uživatel |
#12014-01-05 20:12Podle mě pan Herman nemá na žádném ministerstvu co dělat. Úplně to stačilo co dělal na USTR. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22014-01-05 20:51"Velebníček"D.Herman je typickým představitelem neutuchající zásady ŘK církve "být u toho"=u moci a s mocnými!Navíc je součástí tvrdého směru,který si nezadá nijak s totalitou.Jeho osobu lze přirovnat ke známému Koniášovi.P.S.:Na co se zaměřil ve funkci ředitele ÚSTR?Na osu fašismus-ŘK církev ne!(...) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32014-01-05 22:32Žádný představitel katolické církve do státního aparátu nepatří, včetně katolických řádů. Katolická církev se chová jako globální mocenská struktura. Naopak by měla být velmi upozaděna a na "restituce" katolické církvi by mělo být pohlíženo jako na restituce někomu, kdo stál u zrodu fašismu v Itálii (Vatikán znovu založil Mussolini), v Německu, (Pius XII, a jeho smlouva s Hitlerem), dá se vycházet z teze Vatikán=fašismus a plně z Benešových dekretů ... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42014-01-06 06:51Na postech ministrů, dle mého názoru mají být jmenováni bezůhoní lidé a odborníci, což dle mého kontraverzní osoba pana Hermana není. |
|
| |
|
Pavel |
#5 Re: Petice proti jmenování....2014-01-06 14:36Pokud chcete pochybovat o odbornosti druhých ve veřejných diskusích, měl byste se možná nejprve doučit pravopis českého jazyka... a cizí slova. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62014-01-06 14:40Navrhuji tohoto hrdinu jmenovat velvyslancem v KLDR |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72014-01-06 16:15Horšího si snad Všehoschpná strana lidová(výraz bývalého pana prezidenta Havla)delegovat už nemohla. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82014-01-06 19:31Katolický farář mi vadí ve vládě která chce(nechce) zrušit cirkevní restituce . |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92014-01-06 19:32cirkev a hlavne katolicka je matkou vsech modernich totalitnich rezimu. je zodpovedna za jedno z nejvetsich zneuziti nabozenstvi. navzdory soucasne kritice islamu pro mne zustava katolicka cirkev a jeji historie zatim nej - desivejsim prikladem zneuziti tzv.nabozenskych hodnot. j.b |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102014-01-06 20:34Bezvýhradně souhlasím se zdůvodněním petice. |
|
| |
|
Péťa |
#112014-01-06 21:01Kdosi před pár dny napsal šílenou věc : Herman může být ministrem obrany.Jsem dobře seznámen s šílenými výzvami tohoto bývalého kněze a mluvčího biskupské konference. Shrnuto : Bombardujte Srby . V té době tehdejší papež vyzýval k míru.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122014-01-07 00:26Komentáře netřeba !!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132014-01-07 07:25Herman pro mne není důvěryhodná osoba a vzhledem k jeho minulosti by neměl být veřejným představitelem vůbec |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142014-01-07 09:16Dějí se u nás neuvěřitelné věci, ale snad ještě existují jisté mantinely. |
|
| |
|
Lubomír Man |
#15 Komentář2014-01-07 11:06Napsal jsem článek proti jmenování D. Hermana ministrem kultury do Halo novin a do www. outsedermedia.cz, takže petici podepisuji moc rád a děkuji jejím autorům. Jen ať to nabere potřebné obrátky. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162014-01-07 14:04Jsem proti vsem, kteri schavalili cirkevni restituce. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172014-01-07 15:34Česká republika je sekulární stát. Prezident republiky, vláda a další ústavní činitelé musí tento fakt respektovat. Jde o další popření předvolebních slibů sociální demokracie, která restituce odmítala. Nelze také zapomenout, že již jednou kněze ve vládě měla. Pro uchování moci se spojí s anděly i čerty. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182014-01-07 16:32Je to ostuda, že vůbec musíme podepisovat tuto petici, že vůbec existuje takový kandidát na tento post |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192014-01-07 16:43To už je vrchol úpadku české kulrury! |
|
| |
|
Jří Haroldic |
#20 komentář2014-01-07 17:18D. Herman bude královsky odměňovat ty, kteří se za něj postaví, a ta odměna bude o to královštější,oč hlouček jeho análních horolezců bude mizivější Ti správní vykukové, jako např. Václav Marhoul, to velmi dobře vědí, a už se tlačí do první řady Hermanových fanoušků. Na tuhletu "morální elitu národa" - a nejspíš jen na ni, se Daniel Herman bude moct spolehout, ostatní - zvláště pak podpisovateli této petice, budou čekat kruté časy. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212014-01-07 17:19To není žádná kultura, to je přátelé politika, dveřmi ho vyhodí a on tam oknem vleze zpátky. Prostě někde bylo rozhodnuto, že Herman bude mít koryto a to je svaté. Proč myslíte, že byl Bělobrádek v USA? Proč zrovna on potřeboval školení? Vězte, že všechno souvisí se vším. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222014-01-07 17:35Souhlasím se zněním petice. Lidovci farářům ty restituce pěkně pojistili. Škoda, že jsou ve vládě. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232014-01-07 20:28Herman není objektivní a je zamindrákovaný |
|
| |
|
autorka petice |
#24 Re:2014-01-07 20:52Děkuji Vám i všem ostatním za příspěvky plné podpory a prosím o šíření petice mailem i sociálními sítěmi. Vřelé díky! |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2014-01-07 20:54- Date of removal: 2014-01-07
- Důvod odstranění:
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.