Petice na podporu Autonomního sociálního centra Klinika
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu Autonomního sociálního centra Klinika
|
Nepřihlášený uživatel |
#12015-12-17 14:35Klinika udělala obrovský kus práce na pomoc při řešení humanitarni uprchlicke krize, pomohla realnym lidem v nouzi, proto ji podporuji. |
|
| |
|
... |
#2 ...2015-12-18 10:22Čemu se divíte, že se klinika přestává líbit ? Když se Klinika zakládala, tak byla prezentovaná jako komunitní a kulturní centrum pro lidi z okolí a najednou kdo ví jak, čáry máry fuk a Klinika slouží jinému účelu než bylo slibováno. Místo kulturního centra, uprchlické centrum. To holt i mnoho někdejších podporovatelů mohlo krapet dopálit. Nejde o to jestli se má nebo nemá uprchlíkům pomáhat, to je úplně jiná diskuze, jde o to, že určití lidé dostali budovu k nějakému účelu a ten účel se neplní , nebo teda plní, ale jen z části. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32015-12-18 10:52Ať žije Klinika! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#4 Re: ...2015-12-18 11:56To není pravda. Klinika funguje jako komunitní centrum a účel se plní. Přijďte na jazykové kurzy zdarma, do kavárny, na filmy, na meditaci, poslechněte si Radio Streetculture, které sídlí v prostorách Kliniky, přijďte na historické přednášky, zapojte se do Žižkovského lidového učňáku, podívejte se do Zdrojovny, vemte děti do Mamatata. Připravují se třeba počítačové kurzy nebo prádelna. Jestli vám něco chybí a máte pocit, že Klinika funguje nedostatečně, zapojte se.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#5 Re: ...2015-12-18 13:59Nemáte pravdu. Klinika jen k desítkám jiných aktivit přibrala jednu humanitární sbírku ;) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62015-12-18 14:44autonomni klinika je misto sice ilegalne obyvatelene ale je to kulturni misto,centrum pro alternativni veci ,nazory nebo aktivity takze podporuji moji slolidaritou a mym online podpisem tohle misto |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#7 Re: ...2015-12-18 16:05Hloupost, nesmyslne tvrzeni. Denne chodim kolem. Lzete. |
|
| |
|
Y23 |
#82015-12-18 18:31No a kdyz chodíte kolem, co se tak jednou podívat dovnitř... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92015-12-18 22:20Jsem moc rad ze vzniklo autonnomni centrum klinika moc mi pomáhá a nepřeji si v žádném případě její zavření . |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102015-12-19 09:04Klinika zůstane! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#11 Re: ...2015-12-21 10:47Podívejte se Klinice na web nebo FB, kolik různých akcí, na které může přijít kdokoliv se tam dělá - v týdnu to jsou většinou tak 2-3 za večer. Představa, že ten prostor nefunguje jako komunitní centrum je naprosto mimo. To, že se krom kulturních akcí a výuky všeho možného autonomní sociální centrum angažuje i v takových věcech, jako je organizování sbírky a beneficí pro osoby v nějaké obtížné situaci - ať už to jsou uprchlíci, nebo třeba bezdomovci, může překvapit jen málokoho. Navíc - nikdy jsem neviděla masivnější projev něčeho, co by se dalo označovat za fungující komunitu, než stovky a stovky lidí přicházejících pomoct jak jen bylo v jejich silách na podzim v prvních dnech sbírky na uprchlíky. |
|
| |
|
MIA |
#12 Re: ...2015-12-23 00:25Co podle vás známená "uprchlické centrum"? |
|
| |
|
Miloš H. Nepřihlášený uživatel |
#13 Když už byla u okénka pro komentář ta otázka "Proč nepodepíšete tuto petici?"2015-12-23 07:04Proč už nepodepíšu tuto petici? Inu proto, že jsem ji před minutkou podepsal a učinit tak dvakrát po sobě by bylo - slovy Mirka Dušína tuším - nečestné a nesportovní. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#14 Re: Re: ...2015-12-27 02:49Hnízdo anarchobolševických feťàků. |
|
| |
|
Smrti bolševikům |
#152015-12-27 10:09zmrdI. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162015-12-27 10:12Jste trojský kůň terorismu!!! |
|
| |
|
Sluníčkoví protinárodní zkurvysyni a zkurydcery |
#172015-12-27 10:13Já bych ty anarchistický feťáky nahnal do práce. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182015-12-29 08:23vážení trollové, co užitečného děláte vy? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202016-01-07 18:59Ještě pořád vítáte, zmrdi? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#21 Re: Re:2016-01-07 20:29Tak určitě. Leda ve tvých vlhkých knedlovepřových snech. |
|
| |
|
Vasil |
#22 Re:2016-01-08 06:46#17: Sluníčkoví protinárodní zkurvysyni a zkurydcery - A nemyslíte, že za dobu fungování Kliniky bylo té práce uděláno víc než dost? A že všichni ti lidi, nesložili ruce do klína a dál dobrovolně tam hromadu práce dělají? A navíc, víte, kolik z nich mimo práci na Klinice a kolem ní má i své "civilní" zaměstnání? Odvážím se tvrdit, že tuhle skutečnost jste asi nezjišťoval...Zkuste to... :D |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#23 Re: Re: Re:2016-01-08 12:10Co žereš ty, islámistickej homelesásckej feťáku? Hovna? Ale pěkně ukazuješ svoje odpadlictví od národa, zkurvysyne. Proč netáhneš do prdele, když se ti tu nelíbí? Proč nám sem chceš tahat ty šmejdy? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#24 Re: Re: Re: Re:2016-01-08 15:02Proč netáhnu do prdele? Protože mě baví rozchrochtávat pivní prasata jako jsi ty, nacionální šmejde. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#25 Re: Re: Re: Re:2016-01-08 18:03Tohle jsou "argumenty" a "hodnoty" těch "slušných Čechů". Jestli ano, tak není co hájit :-)))) |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.