PETICE ZA OMEZENÍ MIGRACE Z UKRAJINY A KONEC UPŘEDNOSTŇOVÁNÍ UKRAJINCŮ PŘED ČECHY
PETICE ZA OMEZENÍ MIGRACE Z UKRAJINY A KONEC UPŘEDNOSTŇOVÁNÍ UKRAJINCŮ PŘED ČECHY / Oznámení / Doklady o zhoubnosti ukrajinské migrace do ČR a neférovosti upřednostňování ukrajinských migrantů před českými občany / Komentáře
|
Honza |
#1 Vládní HNUS FIALOVEJ2022-04-03 20:36To, co předvádí Fialova vláda, nemá obdody. To je vážně HNUS FIALOVEJ !!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#2 Podepište petici za demisi vlastizrádné Fialovy vlády:2022-04-03 20:45PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICEFialova vláda soustavně škodí, proto musí od válu! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#3 Podepište rovněž petici za ukončení vyzbrojování rusko-ukrajinského konfliktu ze strany ČR2022-04-03 20:48Za ukončení vyzbrojování rusko-ukrajinského konfliktu ze strany ČR a za ukončení transportů zbraní, munice a vojenského materiálu přes území ČRNaše republika nesmí podněcovat válku, není v našem zájmu být válečnými štváči. |
|
| |
|
Milena |
#42022-04-03 20:50Zvýhodňování Ukrajinců proti Čechům je tak okaté, že to snad není ani možné. Fialova vláda je tou nejhorší vládou, co kdy pamatuju! |
|
| |
|
Sváťa |
#52022-04-03 21:01No, vážení, když vidím, jak se pro ukrajinské migranty dělá první poslední, zatímco Češi ryjí držkou v zemi, je mi z toho nevolno. Kam až chce vláda zajít, chce z ČR druhou Ukrajinu a z Prahy druhý Kyjev, kde rodilí Češi budou občany druhé kategorie? To je hnus, velebnosti, jdu blejt! Sváťa |
|
| |
|
Vlastenec |
#6 ČEŠI, POVSTAŇME !!!2022-04-03 21:28Nemám slov. Je to tu znovu jako za Protektorátu, my Češi jsme opět podlidmi, jen těmi nadlidmi jsou namísto Němců tentokrát Ukrajinci. Ostatně za chvíli bude květen, PŘIJDE NOVÉ KVĚTNOVÉ POVSTÁNÍ ČESKÉHO LIDU !!! |
|
| |
|
... |
#72022-04-03 21:43S takovou se náš stát může rovnou přejmenovat. Už ne Česko/Česká republika, ale ČEKRAJINA. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82022-04-03 21:54Běžte do prdele, vy ruští švábi! jste zmrdi a lidský odpad placený z Moskvy v rublech, ale to vám moc nepomůže, protože rubl už nebude platit, takže si naserte vy Putinovi děvky ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#9 Re:2022-04-03 23:44Na tebe by byl i Chocholoušek krátkej, ty kavárenský sluníčkářský šmoku. Není zač. |
|
| |
|
A.D. |
#102022-04-04 17:59Proboha, jak tolik Ukrajinců a s nimi spjatých problémů zvládneme? Už teď si v Praze připadám cizincem, je to tam jako v Kyjevě, kam až tohle zajde?!? |
|
| |
|
Roman |
#112022-04-05 00:00Nechci tady Ukrajince a v důsledku jejich příchodu zdražování bytů, snižování mezd a šíření tuberkulózy a AIDS, jen co sotva odezněl COVID.Chápu pomoc válečným uprchlíkům, ale čeho je moc, toho je příliš. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122022-04-07 10:14Import Ukrajinců do ČR je záměrný - je to cílený příliv laciné pracovní síly, mající konkurovat Čechům, kteří už pomalu začínají zvedat hlavu a vydobývat si důstojné pracovní podmínky. Tohle je strategie, jak nás posunout o mnoho let zpět a definitivně naši republiku navždy "zabetonovat" jako levnou montovnu a kolonii Evropy. |
|
| |
|
Sebby |
#13 Re:2022-04-08 15:51Chtěla jsem jim taky něco říci a že by toho bylo hodně, protože tahle petice a vše kolem je výmaz, že by se po něm dalo klouzat, ale ono to nemá cenu. Tyhle lidi je nejlepší ignorovat. Ostatně, několikrát zde "zaznělo", že se cítí být občany druhé kategorie. Tak jim ten pocit nedůležitosti ještě chvíli dopřejme. :) Přeju pěkný víkend, pevný nervy a sláva Ukrajině! |
|
| |
|
Zastavme migraci z Ukrajiny, dokud je čas! Nepřihlášený uživatel |
#14 Prostřednictvím migrace z Ukrajiny se k nám vtírají ruskojazyčné drogové gangy2022-04-11 18:02Ruskojazyčné drogové mafie se chtějí vetřít do Česka přes ukrajinské uprchlíky Migrace z Ukrajiny je zhouba, která musí skončit. Jde o největší bezpečnostní hrozbu v historii samostatné České republiky. |
|
| |
|
Terka |
#16 Re: Podepište petici za demisi vlastizrádné Fialovy vlády:2022-04-16 08:56 |
|
| |
![]() Anonymous |
#172022-06-05 17:35Je mi Vás, pomatených závistivých maloměšťáků, vydávajících se za flastence, opravdu líto. |
|
| |
|
Hana |
#18 Re: Vládní HNUS FIALOVEJ2022-10-20 20:38#1: Honza - Vládní HNUS FIALOVEJ To je opravdu jako noční Mura, ale v reálném životě. Musí skončit. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192023-08-28 18:54Je mi smutno, když tady vidím tolik závisti a zloby! Tato petice je bohužel ukázkou ubohosti malosti části našeho národa. |
|
| |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
