odstranění České vlajky z instalace výstavy Private nacionalism


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-04-26 15:11

Je dobře, že tato petice vznikla, jestliže státní orgány jsou bezzubé a neschopné hájit symboly českého státu. Jestliže zmizí i základní úcta k národním a státním symbolům, můžeme to rovnou zabalit, nejsme žádný stát, ani žádný národ, pokud si takové věci necháme líbit a budeme se bát nevystoupit s obranou a protestem.

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-04-26 19:33

Považuji ta za hrubou urážku našeho státu.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-04-27 10:28

Autora tohoto nápadu okamžitě zavřít a nejlépe popravit!!!!!!!!!
Hrdý Čech

#4 Je to tak ubohé, že nelepší by bylo nereagovat.

2014-04-27 16:09

Je to tak ubohé, že nelepší by bylo nereagovat. Zdůvodnění: Je to myšleno jako provokace. Pokud na to nebudeme reagovat, dáme tím najevo, že iniciátor je bezvýznamná nula.


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Je to tak ubohé, že nelepší by bylo nereagovat.

2014-04-27 18:36

#4: Hrdý Čech - Je to tak ubohé, že nelepší by bylo nereagovat.

a na co nebudeme reagovat příště?....:-(

 


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-04-27 19:39

Dovolili by si ti "umělci" - autoři výstavy takto a k uvedenému účelu umístit vlajku USA?
Jan R.

#7 Žaloba

2014-04-28 06:38

Nejsem si samozřejmě jistý, ale snad každý stát má zákon o hanobení. Pokud by byl zájem českého státu a slušný právník, věřím, že by se dal pořadatel výstavy té a té země, patřičným paragrafem jejich normativu, usměrnit.
Připadá mně, že oni vědí, že si k nám může kdokoli cokoli dovolit, neboť naše špičky jsou laxní, nekompetentní a hají si jen svoje priority, nikoli zájmy České republiky. Ať to jsou prohrané kauzy, arbitráže, nebo třeba jen takové "malichernosti", že si do našeho státního symbolu může utřít boty od psích exkrementů kdokoli.
Chtěl bych vidět, kdyby tam byla vlajka Německa, či zrovna Slovenska, kde je vkořeněn nacionalismus a národní hrdost. Ale čecháčci? S těmi si můžeme dělat, co chceme... (příště to budou roličky toaleťáku s potiskem vlajky a nakonec nás hnojem zavezou, že přestane hučet i voda po lučinách.
Je mně smutno.


Nepřihlášený uživatel

#8

2014-04-28 08:08

... je to úbohý a odsúdeniahodný skutok,ktorý nemá níč spoločné s umením ... žiaľ blbých ľudí je medzi nami ešte stále dosť ... zarážajúce je že sa to deje vo verejnoprávnej inštitúcii a nemalo by to zostať bez povšimnutia orgánov činných v trestnom konaní!

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-04-28 10:24

Ne třeba si nalhávat že bychom Byli až tak bratrské národy..

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-04-28 10:45

Nelíbí se mi aby naše státní vlajka sloužila jako rohožka.

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-04-28 10:45

Nejen odstranit vlajku, ale potrestat autory.
ES

#12 A co je horší?

2014-04-28 20:48

A nějaké odkazy na recenze o výstavě samotné nemáte? Musím jít na výstavu, abych mohl podepsat. Je-li sdělení výstavy tak závažné, tak bych to i snesl. Symboly jsou snad z neznalosti hanobeny či užívány nesprávně zcela běžně na sportovních utkáních a kde všude, ale na to jsem žádnou petici neviděl. Faktem je, že instalace na výstavě je záměr, ale zároveň je tam (snad) i sdělení, které se snaží čin ospravedlnit. Co je horší důvod, ignorance, nebo myšlenka?

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-04-29 18:20

Hanebnost a vylízaný mozek! Jestli tohle je umělec?

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-04-29 19:14

Tomuto "umělci" by mělo být zakázáno vstoupit do ČR. Většina Čechů by mu rozbila obličej, já tedy určitě.
ten co žádá pomstu.

#15 Re:

2014-04-29 19:17

#3: -

Já bych navrhoval ho na té zneuctěné vlajce pověsit.Sakra to si necháme líbit úplně všechno-Kdo ví kde má ten slovák paumělec ty jeho sochy tak je rozmlátit na sračku.Taková drotárská nula Bača on ti někdo z Čechů,Moravanů nebo Slezanů ten prasečí rypák rozjebe.

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#16

2014-04-29 20:02

Bača vždy zůstane bačou!
Vlastimil

#17 Vlajka Československa

2014-04-29 20:21

Jen ať tam zůstane, nechť se tahle myšlenka rozšíří po celé Evropě, dokud si to de*entní Češi neuvědomí
Jste ho*no Češi a ho*no vlastenci, nevíte nic o vaší vlajce a nedokážete si vážit historie

Česká vlajka musí být bez modrého klínu


Nepřihlášený uživatel

#18

2014-04-30 05:42

Za tu vlajku lidi umírali. Žádný pseudoumělec, co vyrostl v míru, hojnosti, a pod ochranou, se zaručenými lidskými právy a v bezpečí, nemá právo ji hanobit. Rozložit Korány by si tam nedovolili, protože za to by jim nějaký fanatik podřezal krk. Zato státní symboly jsou "měkký" cíl. Pokud hodlá někdo dělat protestní happening a nastavovat světu pokřivené zrcadlo, užijte si to i s tou trochou adrenalinu zhanobte si ten Korán, a přestanete se nudit!

Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2014-04-30 05:46

#9: -

To je nesmysl - že se nějakej pitomec zviditelní ještě neznamená, že by měl podporu všech Slováků. Já mám Slovensko a Slováky rád, ale samozřejmě i mezi nimi se najdou pitomci.


Nepřihlášený uživatel

#20

2014-04-30 08:08

Narodila som sa v Československu, o rodnú krajinu ma pripravili politici bez môjho súhlasu, dnes mi ju idú špiniť "umelci", ktorí za svoje "umenie" skrývajú akurát tak svoje osobné komplexy a osobnostné zlýhania.
ten co volá po pomstě.
Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Žaloba

2014-04-30 09:29

#7: Jan R. - Žaloba

Je smutno i mě a moje nasranost je na největším stupni.Toho paumělce Baču bych asi umlátitl tou vlajkou přes jeho rypák.tohle si dovolit čech se slovenskou vlajkou tak by povstal i Jánošík.No najde se sv

ně všude.To co si dovolil ten imbecil Bača volá po pomstě.Ty jeho umělecká díla prostě rozbít na srašku.Kdo ví kde ji má prosím aby se do nich pustili a naši vlajku pomsttili.

to je odměna za českou dobrotu a náš vlezdoprdelismus.


Nepřihlášený uživatel

#22

2014-04-30 10:44

Je to bujón !
jenda_dc

#23 Je to vůbec vlajka?

2014-04-30 12:58

Podle fotografie v článku (věřím, že má reálný poměr stran) si dovolím malou poznámku. V tomto případě se nejedná o vlajku, ale o hadr, který ji pouze připomíná. Rozměry státní vlajky jsou dány poměrem velikosti stran a to v tomto případě není dodrženo. Nejedná se tedy o státní vlajku.
I přesto, že to nesplňuje parametry státního symbolu, nesouhlasím s tím.

Nepřihlášený uživatel

#24

2014-04-30 13:14

Slapat po akejkolvek vlajke je hnusne- a sliapat po vlastnej je odprne

Nepřihlášený uživatel

#25

2014-04-30 13:38

Je to hanba, prejav zakomplexovanej slovenskej senility!