Ivana Boorová- Bez deti neodídem....

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Ivana Boorová- Bez deti neodídem....


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-09-19 11:00

Prosíme o vrátenie detí matke!!!
lollin

#2

2012-09-19 16:35

dufam,ze vsetko bude presetrene a pravda sa ukaze,spravodlivost pre vsetky rodiny,ktorym odobrali deti
Alexandra

#3

2012-09-19 17:09

Vratte deti k Matke a stop obchodovaniu s detmi ide tu iba o velke peniaze.

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-09-19 17:31

Som mamicka troch krasnych deti a neviem si ani v najhorsom sne predstavit situaciu co zaziva pani Boorova.Drzim palce nech su chlapci spat pri mamicke.
sisa54

#5

2012-09-19 18:08

Zobuďme sa,nech vlády našich republík reagujú na naše požiadavky skutkami,nielen sľubmi v predvolebnom období.

Nepřihlášený uživatel

#6

2012-09-19 20:14

vráťte deti ich matkám

Nepřihlášený uživatel

#7

2012-09-19 20:16

vráťte deti matke
PATRIOT

#8 slovenske velvyslanectvo je na nic....

2012-09-19 23:57

slovenske velvyslanectvo nepohne prstom pokial neplacete zodrety na kolenach alebo nepridete s tučnou obálkou..... HANBA HANBA HANBA

Nepřihlášený uživatel

#9

2012-09-20 04:02

PEVNE VERIM ZE TO PEKLO KTORE PREZIVAJU TAKU DLHU DOBU SA COSKORO SKONCI A DETI BUDU CO NAJSKOR PRI SVOJEJ MAME.JE TO HROZNE SAM NEVIEM AKO BY SOM PREZIL NIECO TAKE.A TO AKO SA K TOMU PRIPADU POSTAVILO SLOVENSKE ZASTUPENIE MYSLIM TYM VSETKY URADY,VLADA A POD. JE UBOHE,SMUTNE,ZBABELE A NEODPUSTITELNE! HAMBA VAM! JE TO JEDNA BANDA VYJE....CH ZLODEJOV.ONI SI ZIJU AKO SVINE V ZITE A CO SA DEJE S LUDMI ICH VOBEC NETRAPI.NEROBIA TO CO MAJU ROBIT ALE PENIAZE BRAT SA IM PACI.HAMBA VAM! NA SLOVENSKU UZ 20 ROKOV KRADNU A KLAMU A NIKTO NIEJE POTRESTANY! PRECO??? JE MI ZLE...Martin
Michal Beckham

#10 nadej

2012-09-20 04:51

Ivanka drz sa uz to skoro mas teraz je ta iskierka nadeje verim ze sa to podari moc ti fandim si aj strasne zlata .... strasne ti drzim palce vsetko dobre dopadne a ty budes opät stastna ..posielam velku podporu
Dominika

#11

2012-09-20 10:28

Pani Ivanka chcem vám povedat ze ste užasná a silná žena klobuk dole pred vami ako to všetko zvládate.Ja sama mám dve krasne deti a neviem si predstavit keby mi ich niekto zobral.Ja verím a som presvedčená že sa s detičkami vrátite domov.Pretože len s vierou sa deju zázraky!!!! Posielam vám vela sily aby ste to všetko zvládli.
Tinka

#12 Briti zobudte sa a dajte im slobodu.

2012-09-20 11:43

Napsat komentář...Mali by sa konečne zobudiť Bridské úrady a vrátiť všetky deti,ktoré boli neprávom adoptované svojim vlastným matkám,čiže rodičom.Nemôžete nadalej tieto deti predávať ako drogy alebo nejaké smetie na ulici.Tieto deti si zaslúžia byť v dobrej rodine a nie aby sa na nich niekto obohacoval iba kôli peniazom a lásku im nedožičil,ktorú tak strašne tieto deti potrebujú.Už ba ste mali niečo spraviť aj s Vašimi drastickými zákonmi,pretože čo som si všimla tak platia iba na rasy bielej pleti a nie aj na romskych občanov.Je to veľká hanba k sebazáchovy.
nadej

#13

2012-09-20 11:52

Nechcelo sa mi verit na vlastne oci, ze sa nieco take deje v takej civilizovanej a modernej krajine akou je Velka Britania a preto mi mraz behal po chrbte....dufajuc, ze je to akysi zly, velmi zly film, ale je to realita, pri ktorej vzdy trpia nevinni - deti, proste klasika :-(
Pytam sa samej seba...Je nieco na tomto svete dobre? Da sa niekde dobre zit? Ani v Cirkvi nie je dobre ani vo svete, tak kde potom?
Pani Ivanka, prajem Vam neskutocne velmi vela siiiiiil, aby ste to vsetko so zivou vierou zvladli.....aby ste jednoducho boli znova spolu ako jedna milujuca rodinka s Vasimi detickami....hm, budem na Vas mysliet :-) Musi sa to obratit na dobre, na perfektne !!!


Nepřihlášený uživatel

#14 pleasy

2012-09-20 17:02

neprestaneme, pokiaľ deti nevrátia mamine

Nepřihlášený uživatel

#15 Hanba

2012-09-20 18:08

Je to strasne co sa tu v UK deje....Clovek robi tazko, palti dane, podporuje ludi zijucich v council flats, robime namiesto anglicanov a nakoniec sme vyhodeni z domu a zoberu nam deti!!!!!!To je ako v dobe kamennej a pritom hovorime o UK!Cely systemmv UK je hore nohami, ale je zahodou ako to vsetko funguje...Mali by si uradnici uvedomit ze ten system treba konecne zmenit a poslat britov do roboty!!Nemam slov co sa tu deje...Ivanke velmi drzime palce a modlime sa aby mohla uz coskoro odist s chlapcami na Slovensko!
liave

#16 :(

2012-09-20 21:11

chceme deti spat su nase a ivankine!

Nepřihlášený uživatel

#17

2012-09-20 21:48

Tazko volim slova... som doslova zhnusena z tohto vsetkeho, ako si to moze niekto dovolit voci niekomu, kto nie je z nicoho vinny? TOTO ROBIL HITLER, ak si dobre spominam na hodiny dejepisu !!! Rozbijal rodiny. Nicil humanne bytosti z pozicie akejsi nadradenosti. Tam spejeme?
:-(

#18

2012-09-21 07:38

ZIVOT JE KRASNY ale iba vtedy ked Matka cita vecer detom rozpravky,iba v tedy ked sa deti v noci pritulia k MAME,iba vtedy ked rano otvoria oci a vidia usmev Matky,iba vtedy ked si ublizia a Mama im to pofuka,iba vtedy ........ IBA VTEDY KED SU DETI S MAMOU;IBA VTEDY KED JE MAMA S DETMI!!!

Nepřihlášený uživatel

#19

2012-09-21 18:20

preji vsem at jsou brzo spolu a doma

Nepřihlášený uživatel

#20

2012-09-22 20:34

pomozme detem domu
eva

#21

2012-09-22 20:35

pomozme detem domu
ela

#22

2012-09-22 20:46

Vidím že Briti si dokonale osvojili fašizmus a nacizmus, biele deti sa hodia, no tak si ich proste vezmú ved po celom svete si berú a kradnú čo sa im páči.Ale dúfam že Slovensko, aj keď je malé a väčšina Britov ani nevie kde presne leží, može toto zastaviť. Prajem vlastných rodičov všetkým deťom.
bria

#23

2012-09-24 12:45

Mám troch chlapcov a neviem ako matka môže zvládnuť takéto situácie je to trauma na cely život a to hlavne pre tie deti!!!! SLOVENSKO DETI NA SLOVENSKO VRATIT MAME a PLUS ODŠKODNE!!!!!!!a to hneď netreba zbierky a posielať prázdne SMS Slovensko musí reagovať na svoje ignorantské postoje.Ivanka vrátia sa neboj naši ľudia Vás a chlapcov budeme podporovať držím strašne palce B
MP's pohroma sk

#24 Babka

2012-09-24 17:53

hej toto je budicek pre nas ze mame mnoho darmozracov na uradoch ...to by som radsej videl tuto Babku na ambasade v Londyne ako tych co su z prace otraveni... Ivanka vdaka ze si sa nevzdala a verim ze aj tvoj manzel bude stastny spolu s detmi (po takom slepom odsudzovani)....

cim to je ze slovenski politici su rychli len pri hlasovani za ich platy ???

Nepřihlášený uživatel

#25

2012-09-25 15:19

Je to ako v stredoveku, keď si chceli barbarské kmene vylepšiť demografickú krivku, držím palce.