Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Akim-cz

#176 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-06-11 05:02

Dnes syntetická telepatie zavradila mou sousedku D.Havlovou ,vydírali ji kvůli penzionu rodičů v Černém dole ,/půl milionu nebo půlku baráku/opět M.Šindler a další až k Maxima Grkého 421 Trutno ve smyslu budeme ty dva léčit .

Akim-cz

#177 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-06-30 07:10

Statistika sebevražd hodící se k tematu ,

odkaz CSU 

https://www.czso.cz/csu/czso/sebevrazdy_zaj 

A to vám nepomuze ani když se vzděláte s Dubai na Vraždy a sebevraždy 

Holt syntetická telepatie v praxi 

k 10.7.

Akim-cz

#178 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-07 12:20

k věci jen mě tak napadá pokud syntetickou telepatii někdo provádí udájně jako v zaměstnání ,že prý dohled ,léčba a pod. tak by měl mít přeci tzv. pojistku na blbost .Tedy pojistky za škody způsobéné v pracovní době . 

Akim-cz

#179 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-07 19:16

https://muj-pravnik.cz/telefonicka-konzultace/

můj zájem o telefonickou konzultaci 

Dobrý den ,
chtěl bych konzultovat poškození dobrého jména fyzické osoby a právnické osoby pronajímatelem a obyvately domu .Např. smazání gmail učtu s MAC adresou a podobně s tím že jsem prý zadlužený pedofil a nesvépravný .Věc má daleko horší rozsah ,je neuvěřitelné co musím prožívat já a moje rodina .

Akim-cz

#180 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-08 01:42

In Czech Republick ,8 years me stalked .M.Sindler ,Monika Bobrova ,RIAPS Trutnov ,One kill ,Dagmar Havlova .Adress Maxima Gorkeho 421 Trutnov 

Přítomni sou tomu i obyvatelé domu na adrese ,Český červený kříž se snaží naopak pomahat obětem  

Akim-cz

#181 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-08 08:35

budoucnost obyvatel ČR je v nesvobodném rozhodování ,je to jako když vás někdo nutí podporovat německé manažery místo zaměstnanců České Pošty ,obvzlášt dobré 

Akim-cz

#182 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-20 03:01

 

Aneta Koldrtova ,Vera Sikova ,Olfinn Car a Jakub Sik 

typické protilatky u koní 

 

Herpesviry koní (EHV-1, EHV-4)

protilátky

sérum

VNT (EHV - 1, 4)

180

Samostatně EHV-1 nebo EHV-4

NK

orgány, výtěry, placenta

PCR

500

EHV-1 + EHV-4 

NK

orgány, výtěry, placenta

PCR

800

EHV-2

NK

orgány, výtěry

PCR

500

 

Akim-cz

#183 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-22 06:03

Kretenismus se projevuje atd. :

 

otisk - Miloš Mareš  

POZNEJTE
SAMI
SEBE
A
BUDETE
MÍT
PO
NÁLADĚ

o se neboj ,teď sem zjistil že sem dělal v Ocelotu a eurolak oboje Žacléř a mě bue něko jako zástupce starorosti města Trutnova tvrdit že jsem nevzdělaný debil co neumí ušetřit a má být nesvéprávný .Ne politiku nemám rád

Akim-cz

#184 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-23 01:52

tak dnes  se přišlo na to že celé vydírání které se zpackalo ,je hlavně proto že v roce 2004 V.Šiková z Olfinu a Economici má tak hroznou kvuli mě ostudu že si v klidu cválá na koníčkovi Lucce zatímco umírají pejsci 14 husky .To je nejlepší umičit obět syntetickou teepatií .  

Akim-cz

#185 Re: Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-23 01:54

#184: Akim-cz - Tomas Skohoutil - syntetická telepatie  

 M.Bobrová a Riaps podporují pokusy na lidech vedené A.Koldrtovou ,tak snad už jen ten Červený kříž .Naše společnost je na hadry ,nacizmus je zpět ,na Usvitu Maxima Gorkého 421 Trutnov.Policie ČR jen přitakává .

Akim-cz

#186 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-23 02:13

Tvrdí že mám zákázané podnikání což není ani možné a pavnická osoba Opos - ochranná a pořádková služba s.r.o. kde vykonávám likvidátora společnosti řádně zapsané v obchodním rejstříku .

Akim-cz

#187 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-28 21:44

dnes opět sousedi ,tedy obyvatelé domu Maxima Gorkeho 421 Trutnov . šíří nepravdivé skutečnosti a poškozují mimo jiné pravnickou osobu 

Akim-cz

#188 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-29 11:49

Delší dobu obyvatelé domu číslo popisné 421 Maxima Gorkého Trutnov znevažují obchodní kontakty týkající se separátorů CO2 a Hydrogenových stanic z kontakty na zelené finnancování z EU .Baví je poškozovat a mařit investice .A především změnu ve způsobu ochrany přírody .

 

Akim-cz

#189 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-07-29 14:15

n Czech Republick ,Trutnov ,Maxima Gorkeho 421 ,perps. V.Sikova ,E.Zarubova postmorten ,Olfin Car s.r.o. /B a B leasing company ,bancrupt / ,my stalked and torture sexualy and physicaly ,brutal 8 yers .Im victim and perps me shutup .Individus Cibles / Targeted Individuals France

Akim-cz

#190 Tomas Skohoutil - syntetická telepatie

2021-08-02 04:40

Dnes sem byl opet brutalne mucen a sexualne ponizován 

Tomas Skohoutil

#191 Akim-cz

2021-09-17 12:12

Město Trutnov jede v syntetické telepatii chce mě ve 44 letech nejen sociálně izolovat ale především kastrovat (Lenka Hubková ,Marie Kuschnierová ) umístěním  do domova důchodců .Tomáš Skohoutil 

Tomas Skohoutil

#192 Akim-cz

2021-09-21 07:26

Se syntetickou telepatií je problém , u nás třeba ten že dokud neodpustím Věře Šikové moji babičku Elišku Zárubovou tak se nepřastane dělat učinost rozhodnutí US co se týče roušek .Prostě baba dolu .

 

Tomas Skohoutil

#193 Akim-cz

2021-09-21 07:27

Mysklím tím učinnost roušek 

Tomas Skohoutil

#194 Akim-cz

2021-09-29 05:45

K synteticke telepatii musím dodat že exekutor z Jičína Franc udajně oprávněně vymáhá dluh trestná činnost a tedy J.Šik ve spol. Economica s.r.o. způsobil ufdajný zákaz podnikání .Viva la Olfin .Konsolidační agenturu bych obnovil .

Tomas Skohoutil

#195 Tomas Skohoutil

2021-10-09 04:15

vydírání pokročilo tak daleko že M.Kuschníierová ,V.Siková ,Riaps začali i citové a sexuální vydírání pomocí Lenky Hubkové a Krystýjni Mokré jako společnice .A celá jejich rodin ka povedená utočí na nejzákladněší pudy .

Tomas Skohoutil

#196 akim-cz

2021-10-09 06:31

Dobrý den ,omlouvám se za obtěžování ale jsem nucen oznámit čin možné že i trestný krácení daně a jiného poplatku u Věry Šikové ,bytem Brod nad Labem .členka několika statutárních orgánů v právnických osobách .Která se dopustila neuhrazení daně v rozdílu mezi kupní cenou nemovitosti a prodejní .A to i přes skutečnost že si byla vědoma nejen díky svému vzdělání ale byla mnou i konfrontována v souvislosti z odstoupením od kupní smlouvy zaslené na katastr nemovitostí .Prosím o zahajení řízení .

Tomas Skohoutil

#197 akim-cz

2021-10-14 11:24

application for citizenship political
application for the granting and possession of UN citizenship for a person with 
artificial intelligence combined with creative activity. I am a person in danger not 
only of political interest in the Czech Republic but also of private activities.
Given the great impact of artificial intelligence on our society and the need to build trust, it is
It is crucial that artificial intelligence is based on our values ​​and fundamental
rights, such as human dignity and the protection of privacy .
And thus protected with its creator for the benefit of the UN. Not just certain units.
Please my life and my consciousness with creative activity they are in danger and do not serve the general good of the people of the earth .
Tomas Skohoutil

#198 akim-cz

2021-11-24 11:18

Článek 11 - Svoboda projevu a informací

 

  1. Každý má právo na svobodu projevu. Toto právo zahrnuje svobodu zastávat názory a přijímat a rozšiřovat informace nebo myšlenky bez zasahování veřejné moci a bez ohledu na hranice.
  2. Svoboda a pluralita sdělovacích prostředků musí být respektována.
Tomas Skohoutil

#199 exekuce a syntetická telepatie

2021-11-26 03:02

jakub.franc@exekutor-franc.czombudsman_dnr@mail.ru
i jené exekuce 2 roky trvající jsem se informoval na dosavadní nesloučení exekucí a zároven sempodal podnět k prošetření u uřadů EU pro možné ohrožení národního hospodářství zápočty DPH
 
Tomas Skohoutil

#200 Trutnov vydíraní sex

2021-11-26 08:12

vydíraní exekucí je nutne pres lidi z Trutnova ,tzv.Zdenek a tzv Soukup musí do toho tahat vzdy sex .Opet nutili mou byvalou k sexualnim praktikam