Petice za osvobození politického vězně Davida Ratha


Nepřihlášený uživatel

#76 PADNI KOMU PADNI

2012-05-22 09:55

Přesně PADNI KOMU PADNI! Tato petice mi přijde opravdu směšná. Přesný důkaz toho, že ty nevětší hajzlové jsou ve finále hvězdy. Připomíná mi to situaci, když Spartakiádnímu vrahovi (Jiří Straka) posílaly ženský do vězení použité kalhotky.... No chápete to....? :-)

Nepřihlášený uživatel

#77 A je to venku: RATH BYL CÍLEM ÚTOKU NĚKOHO V POZADÍ!!!

2012-05-22 10:34

Takže nejenže Rath nebyl jen jakýmsi vedlejším produktem vyšetřování, ale v pozadí celé kauzy stojí ZADAVATEL!!!

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=745759

Nepřihlášený uživatel

#78 Rathův právník napaden a zastrašován!

2012-05-22 11:16

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-05-22 11:57


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-05-22 11:58


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-05-22 11:58


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-05-22 11:58



Nepřihlášený uživatel

#83 Případ Rath a spravedlnost

2012-05-22 12:19

I konkrétní zacházení s Davidem Rathem po jeho dopadení vážně zpochybňuje princip procesní spravedlnosti. Zatímco slavný kmotr Janoušek byl po činu, který by leckdo mohl vnímat jako úmyslný pokus o zabití, propuštěn policií, přičemž si mohl ponechat řidičský průkaz i pas, Rath skončil ve vazbě, přičemž se vedou jalové „odborné“ a politické debaty o tom, zda by vůbec měl mít právo vystoupit před mandátovým a imunitním výborem nebo před plénem Poslanecké sněmovny.

Zatímco Rath by prý mohl ovlivňovat svědky, u Janouška takové podezření evidentně nepanovalo. Přejetá žena nebyla ani měsíc po činu vyslechnuta, zato se mohla doslechnout ještě v nemocnici, že se s ní „lobbista“ hodlá štědře vyrovnat. Nikoho by docela jistě ani nenapadlo si myslet, že takové vyrovnání může záviset na tom, jak bude, nebo spíše „nebude“ vypovídat.

http://www.denikreferendum.cz/clanek/13218-pripad-rath-a-spravedlnost

Nepřihlášený uživatel

#84

2012-05-22 12:37

Vám je dobře,nám je dobře,Dobřany.
TomasUL

#85 Vtip?

2012-05-22 13:20

Tak tohle mě opravdu pobavilo a tuto petici bych v životě nepodepsal. Pokud se jednalo o politickou likvidaci, o čemž však silně pochybuji, tak ať to p.Rath dokáže u soudu. Osobně si myslím, že p.Rath není ojedinělý případ a mělo by takhle skončit mnohem víc lidí. Nevím jak Vás, ale mě potěšilo, že se káplo na takhle velkou rybu.
preq

#86 Re: Pět věcí, které mi na případu Davida Ratha nejvíc vadí

2012-05-22 13:56

#5: nsv - Pět věcí, které mi na případu Davida Ratha nejvíc vadí

Dobrý muži, přijetí úplatku opravdu je trestný čin, za který je sazba srovnatelná s tím vaším vloupáním do klenotnictví. V klenotnictví si navíc ani nemusíte přijít na takové hezké peníze jako pan Rath. Zdá se, že pokřivenost našeho právního vědomí tady dosahuje opravdu vysoké úrovně. K ostatním nesmyslům se radši nebudu vyjadřovat.


Nepřihlášený uživatel

#87 Re: Politická objednávka

2012-05-22 14:03

#18: Kraken - Politická objednávka

CHA CHA CHA, ty k nin asi taky patříš, co?

 

Vinař

#88 je nějaká petice na to,

2012-05-22 14:21

aby Ratha zavřeli na doživotí? Rád bych podepsal.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-05-22 14:24



Nepřihlášený uživatel

#90 Re: to si děláte srandu... jestli ten je nevinem tak já jsem Mánička..

2012-05-22 14:32


Nepřihlášený uživatel

#91 Re: K zamyšlení

2012-05-22 14:47


Nepřihlášený uživatel

#92

2012-05-22 14:47

a tak tady žijeme....
V

#93 K zamyšlení

2012-05-22 14:52

Už vznik této petice je k zamyšlení. Pokud někdo spáchá trestný čin, je za své chování právně odpovědný a je jedno jestli je to poslanec nebo bezdomovec. Pravda, pro Dr. Ratha je jeho poslanecký mandát přitěžující okolnost, protože zakládá vyšší nebezpečnost jednání. Policii patří jen popřát více úspěchů při rozkrývání takových kauz, a to jak na pravé, tak levé sféře politiky.
snet

#94 Imunitu bych zrusil..

2012-05-22 15:05

stejne je to nelogicke, pokud existuji dukazy trestneho cinu, nevidim duvod, proc by politik mel byt imunni vuci zadrzeni a trestnimu stihani !!! Dalsi vec je, ze Dave moc dobre vedel ze ma sedum mega v balicku. Kazdy normalni clovek, kdyby dostal krabici s vinem, tak se podiva co je to za vino, nez vyrazi domu. No a i kdyby to byla cilena provokace, nemeni to nic na faktu, ze si ty prachy vzal !!!!

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2012-05-22 15:33



Nepřihlášený uživatel

#96 Výhrůžky Rathově ženě a situace jeho milenky. Hovoří ochránce Rathové

2012-05-22 15:46

Pět minut do mě kopali, pak přiznali barvu

Jak Šejnost sdělil pro ParlamentníListy.cz, v poslední době sílí útoky na celý Rathův tým. V pondělí večer byl společně s Evou Rathovou napaden v kladenské restauraci. Tam domlouvali podmínky spolupráce, když do restaurace vstoupili dva muži (server IDNES.cz citoval jeho slova, že se jednalo o „dva potetované darebáky s hákovými kříži“), kteří jak Šejnosta, tak Rathovou verbálně napadli. Snažili se přimět právníka, aby dal od Rathovy kauzy ruce pryč a totéž doporučil jeho advokátovi. „Vyvíjeli na mě nátlak, ať toho nechám,“ uvedl.

Následně Šejnost podle svého líčení vyšel z restaurace, aby zavolal policii. Muži však šli za ním, na náměstí jej napadli, povalili na zem, kde do něj mlátili a kopali. Právník se snažil bránit, ale údajně to bylo beznadějné. Asi po pěti minutách toho muži zanechali a stejně jako napadený právník se vrátili do restaurace. Tam mu prý přiznali, že na tuto akci byli najati a že se jedná o politickou objednávku. „Potvrdili mi, že je tam politický zájem, abych zmizel z pozice mluvčího,“ tvrdí zmocněnec. Poté restauraci opustili a za 10- 15 minut odešli i Šejnost s Rathovou. Proto neví, jestli poté policie na jeho volání přijela, nebo ne.


http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Vyhruzky-Rathove-zene-a-situace-jeho-milenky-Hovori-ochrance-Rathove-233355

Nepřihlášený uživatel

#98

2012-05-22 19:39

Tak se nám vrátila 50léta.ODS-zločinecká organizace,zahájila předvolební kampaň.

Nepřihlášený uživatel

#99 Re:

2012-05-22 20:18

#10: Jaruna-věznice Pardubice -

hy chy ky ry dy ty ny se učí ve druhé třídě......chitit nebo chytit:)

Josef

#100 Solidarita

2012-05-22 23:10

Až bude D. Rath skutečně politickým vězněm, bude jistě celá naše zem znát jeho statečné skutky, kvůli kterým ho "oni" - pochopitelně Ti špatní, chtěli zlikvidovat. Zatím známe jen ty špatné a ty populistické. Kdyby někoho z Vás, Vy vtipní pisálci, chytili s desetinou toho obnosu, tak už dávno bručíte. Nevím, jestli chcete zesměšnit D. Ratha, sebe a nebo to, nedej Bože, snad myslíte upřímně? Jsem zvědavý, jaké další nesmyslné argumenty si zde přečteme na obranu našeho novodobého Jánošíka. Každý je tady Colombo, ale snad z pomocné školy.