NESOUHLASÍME S VRÁCENÍM MAJETKU CÍRKVÍM!!


Nepřihlášený uživatel

#51

2012-01-16 01:22

nic jim nedáme. Proč taky?
Proč přezdívku?? Vladimír Dedek.

#52 Občanům berou,občany okrádají,tím i zabíjejí a církvi dávají?!! V jakém státě to vlastně žiju??

2012-01-16 08:21

Absolutně nesouhlasím s takovouto volbou návratu církevního majetku ,jak je prezentována vládou ČR!!!!!Ano, ať je církvi navrácen majetek nemovitý tak jako všem ostatním,ať církev ukáže, že se o něj dokáže postarat,nikoliv však formou finanční ,navíc vypočtenou "někým" "nějak"!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#53

2012-01-16 12:16

Mrzí mne to,že někteří,co rozesílají tuto petici se pod
ní nepodepíšou.Tomu se říká zbabělost.Přitom,ale toho
nejvíc nakecaj.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-01-16 12:18



Nepřihlášený uživatel

#55

2012-01-16 13:59

Zloději vrací zlodějům lup.

Nepřihlášený uživatel

#56

2012-01-16 14:07

Církev přišla k bohatsví hlavně prodejem odpustků a desátků. Aby naše vláda nebyla v hříchu tak si nakoupí odpustků na několik let dopředu. Hlavně že jiným se musí brát protože není v rozpočtu dost peněz ale tzv. CHUDÁ církev dostane co ji nenáleží plným právem. Jsem věřící ale bůh nás nenekrmí ani nedodá pracovní místa. Od toho je tady naše slavná vláda, možná je to vlastně nenápadné vrácení mejtku němcům, však kdo je papež?

Nepřihlášený uživatel

#57

2012-01-16 18:57

Podepsala jsem, protože církev nikdy nevlastnila tento majetek, byla pouze nájemce. Jakým způsobem k tak velkému majetku přišla?

Nepřihlášený uživatel

#58

2012-01-16 21:54

Neměla by jít církev cestou odříkání a hlavně pomáhat druhým? Proč vůbec o majetek usiluje? Ať jí do sběrných kasiček přispívají ti, kdo ji potřebují, tedy uznávají pokoru a skromnost, což by mělo být jejich krédem (stát už přispívá dost a potřební také zakládají sbírky). Majetek by církev spíš měla vracet.

Nepřihlášený uživatel

#59

2012-01-16 22:47

Pokud si církev zakoupila nějaký majetek tak prosím,ale já o ničem takovém nevím tak ať si na majetek vyberou od veřících lidí ,mají jich dost.A vůbec ,měla by se jakákoliv víra zakázat proto že veškeré zlo a války vznikly jen od věřících.
E
Nepřihlášený uživatel

#60 Re:SOUHLASÍM s vracením CELÉHO majetku a to nejen církvím

2012-01-17 01:35

Tím, že souhlasíme s okrádáním, stáváme se sami zloději. Oč jsme pak lepší než komunisti, kteří s tou zlodějinou začali?

 


Nepřihlášený uživatel

#61

2012-01-17 04:31

Dle mého názoru,je církev největší a nejzákeřnější povolená SEKTA na světě!!!

Nepřihlášený uživatel

#62

2012-01-17 05:15

Trvalo jim věky než to nakradli, pak jim to bohudík někdo sebral a teď jim to někdo za malou domů vehementně chce vrátit? Není těžké si domyslet, kdo a proč? To si vážně myslíte, že si páni politici chtějí jen koupit odpustky za všechny ty hříchy spáchané na národě českém? Nikdy jsem kněze neviděl pracovat, za to jsem je viděl lidem pucovat mozky, vím o ukájení na dětech, o zabíjení, ničení nativních kultur a podstrkováním jim boha, který všechno vidí a každého strestá pokud nebude sekat latinu a který miluje peníze a ignoranství, páchání nejrůznějších zvěrstev na lidech ve jménu boha? No tak, probuďte se :)  Už Franc Josef o češích říkal, oni sice rencat a nadávat, ale oni dobra, pracovita a dobře platit :)) i fašistickému Německu jsme se vzdali rychle. to máme hezkou historii, stále poddaní v roli oběti a tupé ovce, ať už to byla monarchie, nacisti, komunisti nebo dnes bezcitní, arogantní a retardovaní iluminátští posluhovači kapitalisti. Jsme shrbený národ oběťí co si nechá nabulíkovat kde jakou pičovinu a nechá se mlátit holí po zádech :) českého lva ve znaku by měli vyměnit za českou ovci a nejlépe oholenou. To co se právě na světě odehrává není krize ekologická, sociální, finanční nebo politická, to je krize vědomí. Takže já jsem pro, já bych jim ještě přidal, protože čím více to odserou obyčejní lidi, tím rychleji se systém zhroutí a tím rychlejí se proberem z noční můry, ve které se právě nacházíme.


Nepřihlášený uživatel

#63 Re: Re:SOUHLASÍM s vracením CELÉHO majetku a to nejen církvím

2012-01-17 05:38

#60: E - Re:SOUHLASÍM s vracením CELÉHO majetku a to nejen církvím

Přesně tak, tím , že souhlasíme s okrádáním, stáváme se sami zloději. Oč jsme pak lepší než církev, která s tou zlodějnou začala a která spáchala největší tunel na lidstvu včetně těch největší zvěrstev, které kdy tento svět spatřil ve jménu boha. aleluja

jinak s tebou ty mé malé druhé já souhlasím a ještě bych jim přidal.

 


Nepřihlášený uživatel

#64 Re:

2012-01-17 14:34

#53: -  Proč u Vašeho příspěvku chybí podpis?         

                                                                    s pozdravem Vrchovský

 

 


Nepřihlášený uživatel

#65 Re: Bože tvoje nezbnalost dějin se do nebe volacící. Vrať se do školy nebo si něco z dějin přečti ne

2012-01-17 21:18

#15: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#66

2012-01-17 21:25

Nelíbí se mi,že křesťané říkají,že chcou pomáhat....a to nám a našim dětem pomůžou,když nás zadluží.I tak nemáme skoro nic.Nikdy přece nemůžou dostat vše.KDYBY BYLI TAKOVÍ KŘESTANÉ TAK SE TOHO ZŘEKNOU.asi mají málo :-(

Nepřihlášený uživatel

#67

2012-01-18 00:15

Nemají nárok na žádný majetek.Na ten, který si nárokují,je pošpiněn lidskou krví.
David Vanda

#68

2012-01-19 00:58

Toto kdyby viděl Jan Hus. Ostuda!!! Kam se poděl patriotism?


Nepřihlášený uživatel

#69

2012-01-19 08:32

žádný vlastní majetek nikdy neměli, vše nakradli

Nepřihlášený uživatel

#70 Re:

2012-01-19 09:38


Nepřihlášený uživatel

#71

2012-01-19 11:22

Vláda v ČR, by měla vrátit svým občanům stovky miliard korun, které jim za vlády ODS ukradla a bezostyšně krade dál. Banda zkorumpovaných gaunerů si spřátelí raději církev, než aby se omluvila svým voličům a vrátila jim, co jim po právu náleží.

Nepřihlášený uživatel

#72

2012-01-19 14:55

Majetek jim nesebrali komunisti, ale Josef II. tolerančním patentem a komunisti to jen potvrdili, že vírou se nesmí část lidí obohacovat, jak to dělala církev přes 1000 let. A to nejen z odpustků, či zabovováním majetku nebo z křížových válek. A nikdy se za to ani církev neomluvila, pokud vím. Stejně jako třeba vláda USA aj. států za vyvražďování původního amerického obyvatelstva - indiánů.

Nepřihlášený uživatel

#73

2012-01-19 19:43

majetek získali nekalím způsobem
zetnek

#74 veřejný seznam

2012-01-19 20:45

V každém případě by měl být zveřejněn soupis nemovitostí,na které si církev dělá nárok s ověřením data, kdy byly vyvlastněny a cenou, kterou za ní má stát zaplatit.
zetnek

#75 Re: veřejný seznam

2012-01-19 20:58

#74: zetnek - veřejný seznam

A také, kteří z našich představitelů mají, na případně vrácené nemovitosti, už zamluvené předkupní právo.