Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize / Oznámení / Platforma Zdravé fórum / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2021-05-13 13:24

Dobrý den, to jako teprve po skoro půl roce se tím začli zabývat??? To jako vážně???
Čechoslovák

#2 Re:

2021-05-13 16:28

#1: -  

 Pokud to smetou se stolu, tak je potřeba jiných kroků...ať žádný papaláš nemá účet v zahraničí, ale ať má vše zde... když nic neukradl,tak nemá co skrývat. A už jen to, že se to řeší po takové době mluví o tom, jak jsou zákonodárci, ministry, policie a část lékařu zkorumpovaných a za peníze v Praze dům a na ostatních, ze kterých žijou nasrat ? Nebo ? 

Vakcína mě má dle rádia a televize zachránit...ale jak jsem byl izolován s Covidem, tak nedostal jsem žádné léky, dva týdny doma a jako to jsem ten smrtelný vir jako viplivl ??? Když bude nejhůř zavolej si záchranku...

Hygienická stanice na dotazy ohledně protilátek jestli je jich málo, nebo hodně odpoví "my nevíme" jelikož ten vir je tady krátce a to se jedná o vyšetření z krve...nikoliv z rypáku

Všechny ovce nosí náhubky i venku ( možná ze strachu ) kdo ví...již několikrát jsem nechal nákup na dopravním páse jen kvůli tomu, že jsem neměl nesmyslnou ochranu úst a nosu a paní za pokladnou si klepe na čelo s otázkou..."kde máte respirátor ? "

Asi v prdeli jak ostatní zaměstnanci toho krámu, který je nemají správně nasazený...podobné jako když máte trenky a š...lín vám kouká ponad...k čemu je to dobrý ??? K ničemu 

Takže asi tak ;)


Nepřihlášený uživatel

#3

2021-05-13 19:38

Covid-19, také známý jménem koronavirus, je předpokládán nakažlivý a tedy infekční. (Nákaza koronavirem by se měla rozšiřovat vzduchem kapénkami od nemocné osoby nebo kontaktem s nemocnou osobou.) Infekčnost Covidu ale nebyla klinicky změřena nebo prokázana. Jednoduché testy s dobrovolníky nebyly vykonány a nevíme jaké procento zdravých lidí může onemocnět. Infekčnost jako characteristika Covidu/koronaviru tak není daná. Mnoho jiných nemoci – například malárie (parazit), onkologická onemocnění (rakovina), cukrovka (porucha metabolismu), nebo astma (alergie) – se nerozšiřují kontaktem s nemocnou osobou ani s předměty nemocná osoba manipulovala. Infekčnost Covidu/koronaviru se tak musí prioritně prokázat a vyčíslit. Není těžké si představit situace kde lidé s neinfekčním koronavirem se povinně shromáždí s výsledkem dalších onemocnění jinými a tentokrát infečními nemocemi. Jsou dokumentovány clinické testy nakažlivosti s dobrovolníky v případech tzv. Španělské chřipky kde infekčnost nebyla prokázána třemi různými clinickými testy (The Invisible Rainbow by Arthur Firstenberg, strana 80). Covid se prosadil jako infekce protože 3+ generací lidí byli vyškoleni v infekčním mechanismu virů. Korupce pravdy? Ano. Virus není živý organismus a přítomnost virů nesvědčí o onemocnění – stejně jako padající listí v listopadu nesvědčí o onemocnění stromů. Je důležité dohledat se pravdy? Možná. Když se budete bát sám sebe pak bude pozdě. Mike Ivsin Praha
Omasta

#4 Byly nemocnice uměle přeplněné?, umírali nemocní něčí vinou?

2021-05-13 19:51

Petice je špatná, když neberete v úvahu, že počty těžce nemocných byly uměle zvyšovány, Ve skutečnosti by byly mizivé a žádné z opatření by nebylo odůvodněné. 

Praktičtí lékaři odmítali léčbu lidí s respiračními ońemocněšními a nechalli je líéčit se sami. To všichni víme. Bylo by dobré znát, kolik odmítli ohrožených osob,. které se dostaly do nemocnice pozdě a už jim nebylo pomoci. 

Kdyby praktičtí lékaři léčili pacienty s covid, nebyla by žádná epidemie.

Dr.Václav B.

#5 PODPORA

2021-05-14 14:08

STÁLE VÁS PODPORUJEME, POKRAČUJTE, PROTO JSME PODEPSALI PAPÍROVOU FORMU PETICE, DRŽTE SE!


Nepřihlášený uživatel

#6

2021-10-01 13:19

Zdravím.. Musíme si všichni stát na pozici MEZINÁRODNÍHO PRÁVA jako je Mezinárodní pakt o politických a občanských právech které vedli v roce 1989 Komunistický režim k předání moci Chátře 77. Komunistický režim přistoupil v roce 1976 k vytvoření zak.sb. 120/1976. Ve prospěch lidu a byla vytvořena i rada vlády pro lidská práva viz Rada Evropy. Ještě doplním sledujme linku WHO....WUCHAN...CIA. C.O. AC Stanek

Nepřihlášený uživatel

#7

2021-12-01 21:55

Jsem zdravotní sestra. Nechte podepisovat i sestry, které jsou také členy týmu zdravotníků.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...