Zastavme nové formy cenzury

Zastavme nové formy cenzury / Oznámení / Petice proti cenzuře sociálních sítí: Reakce kandidátů před 2. kolem na senátních voleb / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-10-08 15:49

Diky, budu volit Nemcovou.

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-10-08 15:50

Paní Němcová píše o hybridních hrozbách a fake news. To je přesně to "ale" , co mi říká, že to nemyslí tak úplně vážně. Jak říkal Dan Vávra, nepotřebuji nějakého studenta, aby mi předžvýkal, co je pravda a co ne.

Nepřihlášený uživatel

#3

2020-10-08 16:00

Nejsem si jist, že paní Němcová pochopila, že petice je proti těm co ona podporuje. Možná ji to je jedno.. 

purple

#4

2020-10-08 16:22

Proč byli osloveni kandidáti jen ze 12 obvodů?

 

Jinak Němcová je pro mě nevolitelna.


Nepřihlášený uživatel

#5

2020-10-08 16:23

Falešná a prázdná Mirka Němcová, ostatně jako vždy ! Opravdu jsme v Praze tak hloupí?

Nepřihlášený uživatel

#6

2020-10-08 16:25

Vidím, že to dopadne jako v té Cimrmanově hře: "Všichni byli nápadem na výpravu na severní pól nadšeni, ale nikdo se nechtěl zúčastnit". Jinak řečeno, všichni politici budou přitakávat, leckterý i svůj podpis připojí, ale když dojde na lámání chleba, opět si nechají nadiktovat pozici kartelu monopolních sociálních sítí a politiků národních států i jejich nadnárodních uskupení, jako je EU. Paní Jourová je dokonalým příkladem takového kličkování s jasným výsledkem.

Nepřihlášený uživatel

#7

2020-10-08 16:34

Němcová nic nepochopila.. Třeba slovo "Tommy" není fake news....

Nepřihlášený uživatel

#8

2020-10-08 16:49

Jak už tu někdo psal. Myslím že Němcová úplně nechápe o co tu jde. 


Nepřihlášený uživatel

#9

2020-10-08 17:00

Že jsem podepsal stejnou petici jako p.Němcová mne vůbec netěší.

Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2020-10-08 17:38

#2: -  

 

Maceška

#11 Re:

2020-10-08 17:44

Němcovou nevolím, neboť kecá o nějakých hrozbách z Ruska a Číny, její názor, ale chci si ho svobodně přečíst a udělat si názor svůj. Ne aby nekdo určoval co mohu a nemohu číst. To je Svoboda informací. Paní prodavačka knih nechápe oč nám jde. 

 


Nepřihlášený uživatel

#12

2020-10-08 18:24

Má to smysl komentovat? Mirko, prosím vás, to jste jednoduše nemohla napsat „souhlasím“ a šlus? Na co ty pokrytecké žvásty? Za koho vy vlastně bojujete s těmi „hrozbami“? Kdo vás tím pověřil? Bylo to snad vnuknutí od Boha? Za mě určitě bojovat nemusíte. Už byste také měla trochu odpočívat. Mirko, můžu si ještě myslet co chci? Mohu?! Nebo mi budete už implantovat myšlenky? Samozřejmě ty vaše správné. Jen vy víte, kde je sever, že? To je totiž demokratické a otevřeně společenské, že? Já myslím, že vy sama jste hybridní hrozba. Hybridní Bolševik. Vzpamatujte se, dokud je čas. Já to myslím v dobrém. Dnes vám to možná vyhovuje, ale zítra se to může obrátit proti vám. „Lidem nelze zabránit, aby si nemysleli, co chtějí.“ —  Friedrich Schiller

Martin

#13 CCS karta

2020-10-08 19:03

Můžeme děkovat bohu, že ještě existují země kam nedosáhne naše právo dle slov soudružky Němcové. Normálně mě její slova zmrazila. Je tak hloupá nebo takové bezpáteřní h.....?

Zdeněk

#14 Němcová

2020-10-08 19:50

A není náhodou současná situace, proti které petice brojí, důsledkem boje proti tzv. fake news? Aneb co se nehodí je fake news a můžeme to smazat a zablokovat. Svoboda slova buď je nebo není. Tečka

Stop Cenzuře
Autor této petice

#15 Re:

2020-10-08 20:19

#4: purple -  Důvodem byla časová tíseň. Potřebovali jsme všechny oslovit hned v pondělí, abychom měli nejpozději do čtvrtečního rána odpovědi. A bylo nutné zjistit na všechny "finalisty" mailové adresy, což - a to nás překvapilo - se u některých ukázalo docela obtížné. Ne každý má svůj vlastní web. 
Z toho důvodu jsme oslovili kandidáty u mediálně nejzajímavějších duelů (ano, je to někdy subjektivní výběr) - 3x Praha, Brno, Plzeň, Zlín, Kladno, Louny, Pelhřimov, Rychnov nad Kněžnou, Uherské Hradiště, Znojmo.

 


Nepřihlášený uživatel

#16

2020-10-08 21:13

Jestliže pani Němcová souhlasí a zároveň chce bojovat proti "falešným zprávám" odvolávám svůj podpis. V takové společnosti pro mne místo není. Oldřich Košíček.

Nepřihlášený uživatel

#17

2020-10-09 04:27

Nic překvapivého: ČSSD- říkají co si myslí že chce volič slyšet. Piráti-mlží a lžou, Němcová-nechápe která bije, ale vůbec...

Nepřihlášený uživatel

#18

2020-10-09 05:22

Fake news přicházejí i z jiných zemí, a to jak ze soukromého sektoru, tak ty řízené governmenty. Za příklad slouží třeba EU a USA.
Jindřich

#19

2020-10-09 06:35

Ke zde hodně komentovanému vyjádření paní Němcové. Beru na vědomí, že vnímá problematiku hybridních hrozeb a falešných zpráv jako závažnou. O tématu jsem ochoten, jak píše ve svém vyjádření, vážně diskutovat. Existuje-li způsob, jak zároveň minimalizovat škody z hybridních hrozeb a zároveň nepoškodit svobodu slova, jistě jsem na toto řešení zvědavý a zajímá mě.
Jako volič v obvodu, kde kandiduje paní Němcová, beru v potaz také to, že tu není žádné vyjádření pana Hampla.


Nepřihlášený uživatel

#20

2020-10-09 07:43

Němcová, jako prodavačka knih ví moc dobře, proč ten podpis přidala! O žádnou záchranu SVOBODY se u ní určitě nejedná, ale jen aby svým podpisem odradila ostatní slušné lidi, toužící po SVOBODĚ, PROTOŽE JE ÚPLNĚ NEJVÍC!! Taky mě mrzí, proč za tak správnou věc pro všechny slušné lidi se zatím našlo docela málo podpisů, ve srovnáním s absolutně nedemokratickou peticí skupiny doktorů, posílajících dopis vládě o nesmyslnosti opatření proti COVIDU, který má přes 60 tisíc podpisů agresivních jednotlivců!!! Tito doktoři, evidentně nevzdělaní v oboru virů si vůbec neuvědomují, že jsou to oni, kdo tu vyvolává paniku a strach, ohrožují demokracii a svobodu všem, protože svou nekopetentností narušují autoritu nářízení vlády a ministra zdravotnictví, který obor kolem virů studuje mnoho let a je velmi uznávaný odborník nejen u nás! Proti COVIDU platí jediné, a to je kolektivní disciplína.., nejde jednu skupinu vyjmout ať se vesele promořuje a druhou izolovat. I rizikové skupiny pro lepší zdraví potřebují chodit na čerstvý vzduch za pohybem a sportem, nejde nikoho zavírat do klece. V tom je přece ta svoboda a odpovědnost každého za sebe i společnost, že nepotřebujeme každý na hlídání přijateho nařízení přidělit každému policajta, či vojáka.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-10-09 07:57


P

#22 Zděšená Mirka

2020-10-09 08:25

Takže Mirka je pro svobodu projevu, ale tradičně je zděšená, že by měla být i svoboda po projevu. Naprosto typické.


Nepřihlášený uživatel

#23

2020-10-09 10:05

Miroslava Němcová mě dojímá svou péčí o svobodu slova
gosudar děžurnyj

#24 svoboda projevu musí být absolutní, jinak to není sboboda

2020-10-09 10:18

bezpáteřní němcová nezklamala


Nepřihlášený uživatel

#25

2020-10-09 18:53

na strankach petice.com, kde se podepisuje petice proti cenzure jsem pred chvili zaznamenal pokles poctu hlasu o jeden, jinak to roste, ale klesat by nemelo, navic na me jako prvni vyskoci, ze mi hrozi vir, tak tady si nekdo zaplatil asi antireklamu a poskytovatel je asi tezkej kapitalista, chce to netavisly stranky pro hlasovani, financni podporu a propagaci vsemi smery