Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

#276

2012-01-09 12:28

Jsem pro zrušení,neboť tímto dělají z lidí ještě větší žebráky.

Nepřihlášený uživatel

#277

2012-01-09 12:56

NELIBÍ SE MI, ŽE OŽEBRAČUJÍ I TAK ZNIČENÝCH LIDÍ.CHAMTIVOST, ABY SEBRALI TEN POSLEDNÍ KUS CHLEBA A STŘECHU NAD HLAVOU. KAŽDÝ MÁ NÁROK NA SVŮJ DOMOV. VŮBEC NEKOUKAJÍ,Z JAKÉHO DŮVODU SE ČLOVĚK ZADLUŽIL. ŽE ZŮSTANE BEZ PRÁCE NEBO NEMOCNÝ. POMOC ŽÁDNÁ, ALE OBRAT O POSLEDNÍ, MŮŽE KAŽDÝ. TO JE BYZNYS NA LIDSKÉ KRVI.

Nepřihlášený uživatel

#278

2012-01-09 14:18

Je to zlodějna podporovaná státem.

Nepřihlášený uživatel

#279

2012-01-09 14:23

Nemám nic proti vymáhání dluhů pokud vše postupuje podle práva a dlužník má šance dluhy vyrovnat a bránit se neoprávněným zásahům.V dnešní době z maličkosti tyto zrůdy vytvoří tisícové dluhy a jejich počínání člověka zamotá do nekonečného dluhu.

Nepřihlášený uživatel

#280

2012-01-09 14:57

naprosto souhlasím

Nepřihlášený uživatel

#281

2012-01-09 15:14

Ukazuje se navíc,že mezi exekutory jsou lidé zločinní,propojení na "mocné" této doby a stal se z toho výhodný byznys .

Nepřihlášený uživatel

#282

2012-01-09 15:39

Tak mi nedá, než napsat naši zkušenost s exekutory: dluhy nasekal přítel u DP před 12ti lety (v té době student SŠ bez příjmů, což ho samozřejmě neomlouvá). Bohužel jsme tento problém začali řešit až o několik let později a chtěli vše vyřídit (v té době již oba pracující). Na DP nám bylo řečeno, že vše je již předáno k soudnímu řízení a oni k tomu již nepodávají informace, ať si počkáme na vyjádření soudu. Čekali jsme dalších pět let... Doslova přes noc jsme se stali majiteli dluhu cca 130 000kč (dluh vůči DP byl necelých 10 000kč). Takže platíme, co můžeme, jsme mladá rodina a statisíce se nám v šuplíku rozhodně neválí...
Se situací jsme smíření a bereme to jako velice drahou zkušenost, i když by člověk někdy brečel, že místo, aby koupil něco dětem, tak škrabe z toho mála exekutorům na luxusní dovolenou.
Jsme jen další anonymní rodinou, která se potýká s důsledky špatně nastavených zákonů a pravomocí exekutorů. Důsledky pro naši rodinu jsou jednak v osobní rovině, která cizí lidi samozřejmě nezajímá, např. se bojíme uzavřít sňatek (bydlení je psané na mě a dovolávat se zpětně, že se nejedná o společné jmění manželů, na to se při dnešních praktikách nelze spoléhat) a abychom se vyhnuli srážkám ze mzdy (a díky tomu následným dluhům, které by nám tím pádem vznikaly jinde), tak přítel musí pracovat na ŽL. A tady přecházíme do roviny, která se již netýká pouze neznámé rodiny, (když si nadělali dluhy, tak ať platí i s úroky), ale dotýká se státu a všech daňových poplatníků. Lidé, kteří jsou a budou v obdobné situaci se budou zaměstnaneckému poměru vyhýbat (je to logické a jenom hlupák si může myslet, že dlužník dá přednost splátkám exekutorovi, před záchranou živobytí vlastní rodiny). Pokvete práce na černo, vyplácení bokem na ruku a práce na schwarz systém (nevím jak se to píše), což se projeví snížením objemu peněz vybraných na dani z příjmů a na sociálním pojištění (které člověk v zaměstnaneckém poměru platí mnohem vyšší). A už nemluvě o nových bezdomovcích, dětech v ústavech odebraných sociálkou, snížené spotřebě obyvatel atd... Nejsem ekonom ani nic podobného, ale selského rozumu mám dost na to, abych si spočítala, že nebudou biti jenom dlužníci, ale nahrabané peníze vymahačů a exekutorů budou muset do systému nalít zpět zase obyčejní daňoví poplatníci.... nebo se pletu?

Nepřihlášený uživatel

#283

2012-01-09 15:48

myslím, že toto se ani komentovat nedá. dnes a denně žasnu nad jednotlivýni případy, kdy za nezaplacení pokuty v metru chce exekutor po 10 letech a statisícové částky a bere se toto jako právní postup!!! jak je něco takového v právním státě vůbec možné!!!

Nepřihlášený uživatel

#284

2012-01-09 16:39

Už se na to nemohu koukat. Ani jako starobní důchodkyně, *1946
Ať " žijí" naši vyvolení - parlament i sená!

Nepřihlášený uživatel

#285

2012-01-09 18:05

Současný stav spíše připomíná organizovaný zločin.
Hana

#286 Nezapomeňte na poslance !!!

2012-01-09 18:54

Každý, kdo tuto petici čtete, máte také svého poslance v parlamentu ČR. Někteří z nich již umí i používat email! Pošlete petici i jim! Ptejte se jich, jak je možné, že toto dopustili? Zasypávejte je dotazy každý den, aby věděli, že je jejich voliči sledují a vědí, co ten který poslanec dělá !!!
Můj poslanec za Prahu 2 Jaroslav Eček TOP09- si například můj email ani nepřečetl.Paní Jana Černochová ODS- si sice můj email přečetla, nicméně s odpovědí se neunavovala...
Pište a posílejte emaily !!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.psp.cz/sqw/fsnem.sqw

Nepřihlášený uživatel

#287

2012-01-09 19:33

Exekutoři jsou stát ve státě.Jak je možné ,že vláda nečinně přihlíží,když každý den vidí co se děje.Je to nestoudné obohacování.

Nepřihlášený uživatel

#288

2012-01-09 19:39

Včera bylo pozdě, je to do nebe volající lumpárna, lichva nejhoršího zrna.

Nepřihlášený uživatel

#289

2012-01-09 20:13

KONEC zkorumpovaným nenažraným deprivantům v podobě soukromých exekutorů!!!

Nepřihlášený uživatel

#290

2012-01-09 21:46

Mafie kořistníků zneužívá drobná zaváhání k nemorálním a zlodějským, neřku-li lupičským praktikám. Když může krást prezident v přímém přenosu, tak proč ne oni?

Nepřihlášený uživatel

#291

2012-01-09 23:00

V poslední době za nynější vlády - jen samý hnus a špína.Odnáší to lidé(převážně) kteří poctivě pracovali celý život a nakonec ještě místo klidu toto.
Elen

#292 Re: Vladimír Kolář - dotaz

2012-01-09 23:49

#217: Elen - Vladimír Kolář - dotaz


#217
Vladimír Kolář - dotaz

2012-01-06 18:04

Pane Koláři, zajímá mě jak se naloží s touto peticí. Komu se odešle a jaké jsou možnosti na úspěch ve prospěch občanů. Kde a jak se dozvíme výsledky. Bude tato petice medializovaná? Předem děkuji za zpětnou vazbu. 
Elen

 


Nepřihlášený uživatel

#293

2012-01-10 00:16

Parazitní princip současného právního režimu: Pohledávka je bezvýznamná, důležitý je proces jejího vymáhání. Proces parazituje na hmotě. Hmotné právo je nic, procesní právo je vše.

Nepřihlášený uživatel

#294

2012-01-10 00:20

Myslím si,že jsou to novodobí lupiči s požehnáním státu a zákony neberou v potaz.Vysvětluji si zákon po svém.

Nepřihlášený uživatel

#295

2012-01-10 08:49

Je naprosto nemorální co tento stát umožňuje.
sniper
Nepřihlášený uživatel

#296

2012-01-10 09:54

Dobrý den
Nechápu jak je možné aby soukromá(civilní)osoba prováděla výkon rozsudku soudů ČR a tím to se obohacovala.Připadá mi to stejné jako když ČEZ používal komando NTZ k nezákonému vidírání občanů.

Luboš Prokop


Nepřihlášený uživatel

#297

2012-01-10 11:11

Dobrý den

Jsem za zrušení praktik soukromých exekutorů,který odkupují malé částky pokud a pak nehorázněš po navýšení u soudu vymáhají i za malou pokudu několikánásobně vyšší částku peněz:
Je to hanba této společnosti a stydím se za ně.Jsem zato ,aby se tyto praktiky okamžitě zrušili.

Mlynáriková Klára

Nepřihlášený uživatel

#298

2012-01-10 11:26

plne souhlasim

Nepřihlášený uživatel

#299

2012-01-10 12:12

Petice Za zrušení soukromých exekutorů .. ? mělo by tu být spíš "petice za možnost beztrestného odstřelení soukr.exekutorů na vašem pozemku" neboť se chovají jako arogantní zloději...

Nepřihlášený uživatel

#300

2012-01-10 13:07

Základem je, nedostat se do dluhů. Utáhnout opasek včas. Pokud se jedná o pokutu, která po nezaplacení vyroste do hrozivé částky, vyvstane otázka: Proč nebyla zaplacena hned? A proč pokuta byla udělena?....žijem v nepřátelském světě...a je nutno s tím počítat...JM