Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR


Nepřihlášený uživatel

#26

2011-11-10 13:40

SNAD NÁM TO POMŮŽE BOJOVAT PROTI ,, DISKRIMINOVANÝM OBČANŮM"

Nepřihlášený uživatel

#27

2011-11-10 13:42

Konečně někdo sepsal smysluplné požadavky a nazývá věci pravými jmény.
jana

#28 Re: zajímavé info

2011-11-10 13:53

#25: -

Dobrý den,

poprosím, šlo by jen , klidně anonymně, napovědět, o jakou školu a kde se jednalo , a zhruba o jaké období, kdy tam  působili, popřípadě co to stálo?  Už jsem slyšel jak nejrůznější honosně se nazývající lidé v plísni fungují a co je jejich hlavním cílem ( co myslíte, jsou to prachy? Můžete hádat třikrát...). Přesně  takovéhle čuňárny by se měly odkrýt a zveřejnit, aby lidé konečně zjistili, že je tady někdo, kdo se ohání humanismem , pravdou a láskou, a tolerancí k těm kteří s námi nemají žádný soucit, a opíjí nás rohlíkem pro svůj skvělý ziskový , oficiálně však "neziskový" byznys, na který dostává dotace a příspěvky . A dělá se to všechno za peníze, které vytahnou z nás všech ( daně státu a EU).. a které pak chybí na důchody a platy státních zaměstnanců. Předem díky , Jana

jazzer66

#29 Re: CIKAN

2011-11-10 14:11

#3: PISTA -

1. Vypni CAPS LOCK!

2. Nauč se česky!

3. Slušných cikánů se to přeci netýká, jen potrefená husa se ozve.

4. Zákony ČR se nestahují jen na majoritu, nýbrž na všechny. Nejste žádní chudáčci, ale každý svého osudu strůjcem.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#30

2011-11-10 14:14

zcela vyjadřuje mé názory a pocity ze života v Ústí nad Labem

Helena Ulrychová

Nepřihlášený uživatel

#31

2011-11-10 14:45

S touto peticí se jako dlouholetý plátce daní plně ztotožňuji.

Nepřihlášený uživatel

#32

2011-11-10 14:46

souhlasím. Nevidím jediný důvod, proč ti, kteří celý život pracují se mají mít hůř než ti, co na práci ani nesáhli.

Nepřihlášený uživatel

#33 Proč?

2011-11-10 14:47

Myslím si, že ta část podepsaných, ale nezveřejněných jmen má i tělo, které se bojí zveřejnění. Proč asi?

Nepřihlášený uživatel

#34

2011-11-10 14:54

Petice má moji podporu.Žiji ve Varnsdorfu a nejsem rasista.Jenom naštvaná občanka.

Nepřihlášený uživatel

#35

2011-11-10 15:37

Úplně stačí, když pro cikány budou platit stejné zákony jako pro ostatní občany. Žádný výhody, programy a podpory.

Nepřihlášený uživatel

#36

2011-11-10 16:12

Už to snad stačilo..Víte,lidé,kteří bojují proti nepřizpůsobivým nejsou rasisté.Pokud by byli,nešli by nikdy nakoupit k Vietnamcům nebo na večeři s černochem..To není o rasismu,ale o nespavedlnosti vůči pracujícímu lidu.Musíme si platit taky vše a nikdo nám nic nedá,tak proč dávat těm,kteří nedělají nic,mají 4 děti a většina z nich kouří.Nechtěj vaše děti chodit do šloly?Nepřispějeme..Jako se tomu děje..stejně ty příspěvky končí někde jinde.Větší kontrola není od věci.Že na to nejsou peníze?Jistě,když se rozdávají,že....

Nepřihlášený uživatel

#37

2011-11-10 16:19

Všechny body v této petici jsou správné, ale lze je realizovat pouze tehdy, když bude vytvořen systém jak nepřizpůsobivé občany zaměstnat a v případě , že pro ně nebude dostatek práce ,vázat jejich soc. dávky alespoň na veřejně prospěšné práce, protože v opačném případě dojde k silnému zvýšení kriminality.
ÁJA

#38 Re: CIKAN

2011-11-10 16:32

#3: PISTA - CIKAN

CHUDÁCI,  SMYŠLENÁ PŘEPADENÍ, KTERÁ VYŠLA JINÝM SMĚREM?? SI DĚLÁTE Z LIDÍ PRDEL??? VY VŠICHNI UTLAČOVANÝ POSTAVTE SI OSADU, OBĚZDĚTE JI A V NÍ BYDLETE, PRACUJTE, PŘEPADÁVEJTE, NAVZÁJEM SE OKRÁDEJTE ŠIKANUJTE. SLUŠNÝM PRACUJÍCÍM LIDEM SE HODNĚ ULEVÍ A UŽ VÁS NEBUDOU ,, DISKRIMINOVAT".


Nepřihlášený uživatel

#39

2011-11-10 16:51

držím palce ml

Nepřihlášený uživatel

#40

2011-11-10 16:57

Naprosto s vámi souhlasím.Vůbec například nechápu, proč jsou v tomhle státě sociální dávky zadarmo(pro kohokoli).Pokud někdo nepracuje,měl by za podporu,kterou dostává od státu, vykonávat veřejně prospěšné práce. Pak by se například nemohlo stát,že chodníky jsou v zimě neudržované a na úřadech se tvrdí ,že nemají peníze na to komunikace udržovat...

Nepřihlášený uživatel

#41

2011-11-10 17:30

Konečně!

Nepřihlášený uživatel

#42

2011-11-10 17:52

Velmi si cenim snahu SZSP a som im nesmierne vdacny ,ze sa odhodlali na otvoreny boj proti prizivnikom a parazitom.,,nieje na tom nic extremisticke a praveze skupiny ,ktore bojuju za prava tychto parazitov su extremisti.,,
Osobne si myslim ,ze je na case riesit tuto otazku verejne a takto sa vyhnut obcianskym nepokojom ,ktore by boli ,alebo mozno aj budu ako nasledok nicnerobenia a iba podpory tymto parazitom od nasich zapredanych vlad ,ktore sa stali panenkami bruselskej a zapadnej politike.,,
Do toho Bratia Cesi !!!

Nepřihlášený uživatel

#43 Re: CIKAN

2011-11-10 18:24

#3: PISTA - CIKAN

na Slovensku sa vravi ,ze  ---Trafena hus zagagala---

 

ohanas sa rasizmom a pritom sam si rasista ,ked vidis rozdiel vo sfarbeni pokozky .,,,to VY sa stale ohanate tym ,ze nikto vas nema rad ,lebo ste cerni a vsade kam pridete sa vyhrazate za udanie na policii ,ze dotycny VASdiskriminuje.,,

a ja ti poviem ,ze to vy diskriminujete ..,paraziti ste.,,,toto sa netyka slysnych ciganov ,lebo takych poznam kopu a oni sami sa hanbia za vas


Nepřihlášený uživatel

#44

2011-11-10 19:12

Pokud vláda body v petici využije k upravení zákonů, které budou platit pro všechny stejně bez ohledu na barvu pleti, bude nám všem lépe. Ten kdo nazve tuto petici hloupou a destruktivní, je sám hloupý a právě svou hloupostí napomáhá k destrukci sociálního systému. Odvážnému štěstí přeje, a to že SZSP našla odvahu veřejně říci srozumitelně svůj názor, předbíhá právě ty hloupé a ustrašené politiky, kteří se právě bojí cokoli udělat.

Nepřihlášený uživatel

#45

2011-11-10 19:56

Vládá ustupuje a upředňostňuje lidi,který našemu státu nikdy nic nedali a nedají, nevydělávají státu peníze,nejsou přínosem. Neustálé ústupky a zvíhodňování mi příjde jak rasizmus vůči normálním lidem! Jako malou mě zbili a okradli 3 cikánky,"jen jsem dostala na hubu",ale udělat to já,tak je to rasizmus! Proč! Jelínková
ADAM SPRAVEDLIVÝ

#46 Re: Re: CIKAN

2011-11-10 20:08

...

#9: Čech - Re: CIKAN

Ke komentáři(*9) pana "Čecha" naprosto není co dodat. Pane Čechu, to, co jste napsal, je dokonale trefné a přesné. Já Vám za to děkuji, protože jste mi ušetřil práci. Mluvíte mi z duše a jsem přesvědčen, že z duše drtivé většiny lidí našeho národa. Pokud tedy ještě patříme mezi většinu, protože necháme-li věci tak, jak jsou, mohlo by se stát, že za nedlouho budeme menšinou.

Poznámka pro pana Pištu:

Pane Pišto,o tom, že je spousta slušných a vzdělaných romů, o tom rozhodně nepochybuji. Sám jsem měl kdysi 2 podřízené, kteří byli rómského původu a byli to zlatí kluci. Jenomže bohužel, pane Pišto, takových je mezi vámi tolik, jako šafránu.

Vaším komentářem jste opět jen dokázal, co jste zač. Neumíte ani psát česky, ale stále se jen oháníte rasismem. To je asi jediné, čím dokážete „argumentovat“. Příkladů, které dokazují to, co se v této petici a všude jinde o vás píše, je mnoho. Ale vy jste pořád ti utiskovaní chudáci, že....... už mě doopravdy serete !!! A jak vidíte, nejen mě ! Nebo si snad myslíte, že když se za nějakou věc píše petice, že si to někdo jen tak bez důvodu vymýšlí, protože cikáni nikomu svým chováním neubližují ????!!!!!!

Závěrem vás pane Pišto upozorňuji, že vyhrožováním, které obsahuje váš komentář si nepomůžete a my se zastrašovat nenecháme – to si zapište za uši. Pamatujte si, že na každého se v kotli vaří voda. Ale na vás vodka!!!

PŘEJI VŠEM POCTIVÝM ČECHŮM, ABY SPRAVEDLNOSTI BYLO UČINĚNO ZA DOST.


Nepřihlášený uživatel

#47

2011-11-10 20:10

Nepracujicím národnostním menšinám (většinou romských) vyměřovat důchodovou penzi podle odpracovaných zásluh a ne podle průměrné mzdy v České republice.

Nepřihlášený uživatel

#48

2011-11-10 20:24

Plně souhlasím,není co dodat

Nepřihlášený uživatel

#49

2011-11-10 21:21

Nemám slov co si menšina dnes "dovoluje" a neni obrany, jinak je to rasismus....

Nepřihlášený uživatel

#50

2011-11-10 22:15

Souhlasím se všemi body petice.Není přece možné, aby pracující lidé byli ždímáni a postrkováni,aby se někdo, kdo v životě nesáhl na práci/samozřejmě mimo nemocných lidí/měl lépe než oni.Možná bych opět provětrala pro recidivisty zákon 3x a dost.Jsem i pro snížení terstní odpovědnosti a přebírání odpovědnosti rodičů za děti.
Děkuji